Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hocam hatanız kendinizi buna hazırlamamanız böyle olacağı belliydi benim tahminim 150-300 arası ince örtü ihtimali o bile iyimser kaldı 350-400 örtü sınırı Samsun bu şartlarda nasıl kar alsın ki dek oluşumlarıda rüzgardan dolayı sıkıntı yaşayacak bu gece 700hpa Rüzgarı dik güzel kütle oluşumu olursa es geçmeyebiliriz yaşayıp göreceğiz açıkçası ben üzülmüyorum çünkü önceden hazırlandım samsunda olmak bunu gerektirir :D

Ya hocam Ünye den filan gol haberleri gelince sinir oldum dünki yağışa o yağış soğukla çakışsaydı çok fena şeyler olurdu ona üzülüyorum

• Boşevr hocam takma

• Karadenizliler zamanında buna ne yaşattıysa bitmedi Karadeniz nefreti :)))

forum.havaforum.com/attachment/130596/

Gizlemeyi başaramadığı bağlantılarında gizli nefreti.

Ama iyi yapıyor reklamımızı, bakıyorum da meteorolojide hava forum üstünlüğünü de kabul etmiş görünüyor ;)

Ayrıca kendisini rekabette görmek isteriz, ustalarla da değil, benim gibi çaylaklarla uzun-orta-kısa vade üzerinde yarışmaya davet ediyorum. Ama kurallar çerçevesinde.

Kural 1: - Hiçbir kış için 87 kışı benzetmesi yapılmayacak :hfyeni (18):

• Arkadaşlar az daha sabır. Sıcaklık 13.00-14.00 lere kadar sabit ilerleyecek. Ondan sonra düşüşe geçebilir. Şu an kıyılarımızın tamamı 4 derece civarında. 400 metre üzerinizde beyazlamaları görmüşsünüzdür. Biraz daha sabır. Akşamı bekleyelim. Cumartesi pazar da zaten devamını göreceğiz.

• Bu biraz da forumun kozmopolit yapısından kaynaklanıyor.Türkiyenin her yerinden her çeşit insan var burada.Bilen, bilmeyen ,kötüsü, iyisi, art niyelisi hepsinden var.Kısacası biz insanların toplumda yarattığı bütün sorunlarla burdada karşılaşıyoruz.Bizleri de katıyorum,insanların en büyük eksikliği bencillik ve empatidir.Ve insanlar değişmez dostum heleki klavye başında hiç değişmez.O yüzden çok da kendini yıpratmana gerek yok bence

• kerem ökten denen sahış kendine gel eğer bu yazımı okuyorsan.karadeniz insanına kimse hakaret edemez olayı siyasete çekmeye çalışma senin ne olduğunu buradaki çoğu insan biliyor özelliklede eski üyelerimiz.butür paylaşımlara devam edersen sonuçlarına katlanırsın şimdiden söyleyemi tarihin tozlu sayfalarında adın yazar.