­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Kanal istanbul felan di─čerlerinin yan─▒nda hikaye as─▒l para Suriye savas─▒/m├╝lteciler ve Libya meselesine gitti malesefki.

Betonada ├žok gitti hocam onuda sayal─▒m.├ťretmedik sadece betona yat─▒rd─▒lar paray─▒.

• Hazinede para yok anlas─▒lanki kampanya baslat─▒ld─▒. ─░┼čte bu y├╝zden soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ felan gelmiyordu ekonomimiz iyi de─čil iyiymi┼č gibi lanse edilsede.

G├╝ya IMF bizden bor├ž istiyordu, Avrupa bizi k─▒skan─▒yordu.

• Ba─č─▒┼č kampanyas─▒ konusunda takdir etmek gerekir. Yerinde bir karard─▒. ─░┼č adamlar─▒nda az─▒c─▒k vicdan varsa ┼čimdi ba─č─▒┼č yar─▒┼č─▒na girmeleri gerek. Bu karar bir anlamda insanlar─▒n d─▒┼čar─▒ ├ž─▒kmamalar─▒ konusunda destekler nitelikte.

• durumumuz iyimi┼č. Herkese malzeme da─č─▒t─▒yormu┼čuz

─░spanyaÔÇÖya sa─čl─▒k malzemelerini bir u├žakla g├Ânderiyoruz. ─░talyaÔÇÖya da K─▒z─▒lay arac─▒l─▒─č─▒yla bir gemi dolusu malzemeyi ula┼čt─▒r─▒yoruz.

• Betonada ├žok gitti hocam onuda sayal─▒m.├ťretmedik sadece betona yat─▒rd─▒lar paray─▒.

─░llaki hepsinin etkisi var ama en ├žok dediklerimin etkisi b├╝y├╝k ka├ž senedir ├Âzellikle Suriye konusu bizi ├žok zarara soktu yedi bitirdi. Co─čraf─▒ olarak en riskli yerdeyiz etraf─▒m─▒z s─▒k─▒nt─▒l─▒. Neyse en az─▒ndan zengin insanlar y├╝ksek miktarda ba─č─▒┼člar yaparlarsa bizim i├žin iyi.

• Biz ne bekliyorduk ne ├ž─▒kt─▒.

Devlet bizden yard─▒m bekliyor, bize yard─▒m etmesi gerekirken!

├ľn├╝m├╝zde ki g├╝nlerde ya─č─▒┼č yok millet sokaklara ├ž─▒kacak i┼č yerlerini a├žacak bu insanlar─▒ paras─▒z nas─▒l evde tutulacak?

Herkes kendini en iyi ┼čekilde korusun arkada┼člar Allah yard─▒mc─▒n─▒z olsun.

• ├ľzetle devletimizde yeterli para yok, i┼č millete d├╝┼čt├╝, b├Âyle bir millet d├╝nyada zor bulunur, dikkat edin son y─▒llarda devletimizin ├Ânemli t├╝m olaylarda ├╝stlenmesi gereken esas y├╝k├╝ ├╝stlenen hep milletimiz oldu, bakal─▒m milletimiz daha ne kadar kurtar─▒c─▒ olacak...

• Bilim kurulunun ohal istedi─čini biliyoruz art─▒k yalvarm─▒┼čt─▒r adamlar... Kuruldan istifa eden/edenler ├ž─▒karsa ┼ča┼č─▒rmay─▒n.

cesaret ister .├╝lkem i├žin ├žok l├╝ks ve cesur bir hareket olur. Ben sade bir vatanda┼č─▒m . Ben bile yazd─▒─č─▒m─▒ on kere okuyorum ,sak─▒ncal─▒ olmas─▒n diye.

• Daha ├Ânce Yapm─▒┼č oldu─čum yorumda da bahsetmi┼čtim Bizim Ekonomik Durumumuz Sadece Bize Yetecek Kadar d─▒ Hi├ž Bir Zamanda ├çok ─░yi De─čildi Hi├ž Bir Zamanda ─░yi Olmad─▒ Zaten Baz─▒ Kanallar Bat─▒ Bizi Kiskan─▒yor Ekonomimiz S├╝per U├žuyoruz Ka├ž─▒yoruz ┼×u ├ťlkeye Bu ├ťlkeye Para Veriyoruz Gibi Vs vs S├Âylemler ile Goygoyculuk Yap─▒yordu Nederler Bilirsiniz Bir G├╝n Ger├žeklerin Ortaya ├ç─▒kmas─▒ Gibi K├Ât├╝ Bir Huyu Vard─▒r Neyse Yinede Cumhurba┼čkan─▒n─▒n Bug├╝n k├╝ 7 Ayl─▒k Maa┼č─▒n─▒ Ba─č─▒┼člamas─▒n─▒ Takdir ile Kar┼č─▒lad─▒m Diyebilirim En Az─▒ndan Sonunda Kayda De─čer Bir Hareketi Ba┼člatm─▒┼č Oldu ─░┼č Yine Milletimizde Zaten Milletimiz Olmasa Bunlar Toptan Duvara Toslar

• Benim demek istedi─čim de o ┼čuana kadar takdir edilecek tek ┼čey tek y├╝rek olup a├ž─▒n halinden anlayan bir ad─▒m─▒n at─▒lmas─▒ ve bunu kendi maa┼č─▒n─▒ ba─č─▒┼člayarak ba┼člatmas─▒ . Bu bir g├Ândermedir milletvekili ve b├╝rokratlara akabinde nice zenginlere . Geri kalan kararlar─▒ elestirebiliriz . Bu konuda takdir ettim

• T├╝rkiye pik noktas─▒ tahminimi 15000-30000'den 45000-60000 olarak g├╝ncelliyorum.

Bana g├Âre ├žok ├žok iyimser bir tahmin, benim tahminim 200 bin ile 250 bin aras─▒ tabi soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ gelmezse

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. ─░stanbul ├ľzel Raporlar-Yorumlar 3.4k

• Vintersaga
    2. Replies
      3.4k
      Views
      273k
      3.4k
    3. Gokhanhocaoglu

1. Dizi, Film, Tv Program Sohbet [Genel Konu] 1k

• CrossBench
    2. Replies
      1k
      Views
      54k
      1k
    3. Berkay34

1. Deprem Bildirim Konusu 10k

• Gray Cities
    2. Replies
      10k
      Views
      735k
      10k
    3. canbayrock

1. Futbola Dair Her ┼×ey [2019/20] 5.2k

• Samet
    2. Replies
      5.2k
      Views
      159k
      5.2k
    3. HuseyinEren

1. ─░├ž Anadolu Raporlar - Yorumlar 5.7k

• KarTutkusu03
    2. Replies
      5.7k
      Views
      263k
      5.7k
    3. Ozan AKSARAY

1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 4

• Samet
    2. Replies
      4
      Views
      113
      4
    3. Mrsnow

En ├çok ─░fade G├Ânderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 4

• Samet
    2. Replies
      4
      Views
      113
      4
    3. Mrsnow

1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 14 (26.09.2020)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      71
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 13 (19.09.2020) Genel Yorumlama 187

• UmuTCaN
    2. Replies
      187
      Views
      2.9k
      187