­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Ba─č─▒┼č kampanyas─▒ g├╝zel ama belli s├╝re soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ gelirse cidden i┼č daha k─▒sa s├╝rede ├ž├Âz├╝lecek.S├╝reci uzatmaktan ve a─č─▒rla┼čt─▒rmaktan ba┼čka bir ┼čey yapm─▒yoruz ┼ču an.

• tahmin etti─čim gibi soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ getirmezler getiremezler ├ž├╝nki bizim ekonomimiz malesef vatanda┼č─▒n sa─čl─▒─č─▒ndan daha ├Ânemli oldu─ču i├žin daha ka├ž ki┼činin ├Âlmesine vesile olacaklar acaba bilemiyorum.vatanda┼č─▒n─▒ ya┼čatki devlette ya┼čas─▒n.ba┼čkan bu a├ž─▒klamalar─▒n neyaz─▒kki hi├ž tatmin edici olmad─▒.diren t├╝rkiye evdekal t├╝rkiye kendini senkronize et t├╝rkiye rabbim sonumuzu hayreylesin bakal─▒m bui┼čin sonu nereye varacak.

• G├╝zel bir ba─č─▒┼č kampanyas─▒ ba┼člatt─▒ cumhurba┼čkan─▒m─▒z kendisinin 7 ayl─▒k maa┼č─▒n─▒ ba─č─▒┼člad─▒ . B├╝t├╝n milletvekili ve b├╝rokratlar─▒ davet etti .

Milletvekilleri 7 ay maa┼č almasa o para halka dagitilsa iyi olur

• Asl─▒nda g├╝zel fikirler ├ž─▒kabilir ;

g├Ân├╝ll├╝ karantina ;65 ya┼č alt─▒ istedi─či zaman ├ž─▒kabilir ,ama ├ž─▒kmasa iyi olur

g├Ân├╝ll├╝ vergi; herkesin vermesi laz─▒m , ama istemeyen vermeyebilir .

g├Ân├╝ll├╝ askerlik ; herkesin gitmesi laz─▒m, ama istemeyen gitmeyebilir

g├Ân├╝ll├╝ trafik ; trafik kurallar─▒na herkesin uymas─▒ laz─▒m , istemeyen uymayabilir.

yazarken fark ettim , yazd─▒klar─▒m─▒n ├žo─čunu istemeyen yapm─▒yor.

K─▒sacas─▒ millete g├Âre devlet , devlete g├Âre millet.

• Milletvekilleri 7 ay maa┼č almasa o para halka dagitilsa iyi olur

Kesinlikle muhtarl─▒k yoluyla ihtiya├ž sahiplerine ula┼čt─▒racak . ┼×uana kadar takdir etti─čim en iyi EKONOM─░ paketi oldu halk i├žin . ─░htiya├ž sahiplerini en iyi bilen muhtarlard─▒r . Rabbim ┼ču devirde i┼čsiz kalan ve muhta├žlar─▒n y├╝z├╝n├╝ g├╝ld├╝rmeyi nasip etsin .

• Benim art─▒k karantinad─▒r ohaldir hi├ž umudum kalmad─▒...

Hazinede para yok anlas─▒lanki kampanya baslat─▒ld─▒. ─░┼čte bu y├╝zden soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ felan gelmiyordu ekonomimiz iyi de─čil iyiymi┼č gibi lanse edilsede.

• Hazinede para yok anlas─▒lanki kampanya baslat─▒ld─▒. ─░┼čte bu y├╝zden soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ felan gelmiyordu ekonomimiz iyi de─čil iyiymi┼č gibi lanse edilsede.

Kanal ─░stanbul'a var ama.

• burdan iyi bir miktar toplan─▒rsa yani diyelimki 15 g├╝n yasak verdik bunu kar┼č─▒layabilece─čimiz bir miktara yakla┼č─▒rsak acaba soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ gelirmi k─▒zmay─▒n bana akl─▒ma geldi yazd─▒m acaba bunumu sa─člamaya ├žal─▒┼č─▒yoruz

• Ben ohal yasak falan gelecegini dusunmuyorum resmen ek tedbirler ile zaten yasak yapilmamasi icin elden geleni yapiyorlar ohal yasak veren ek tedbiri bu kadar uzatmaz kademe kademe kapatirken baska yerden patlak verir ise insallah yanilirim ama zor gozukuyor ben Yapi Markette calisiyorum can guvenligim yok resmen 3-5 gun sonra oglum olacak Allahin izniylr oylr kotu bir zaman diliminr denk geldiki vardir bundada birhayir Allah herkesin yardimcisi olsun bu zor zamanlarda insallah Ozel sektorun en lanet seyi bu iste basindakiler olsen bile kapatmazlar tedbiri fazla almazlar saatleri ayarlamazlar ayarlayan kesimde var ama kamu gibi duzenek yok bu islerde nabalim mecburuz calismaya

• Hazinede para yok anlas─▒lanki kampanya baslat─▒ld─▒. ─░┼čte bu y├╝zden soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ felan gelmiyordu ekonomimiz iyi de─čil iyiymi┼č gibi lanse edilsede.

kampanyaya g├Âre yak─▒nda bekleyebiliriz o zaman soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒n─▒