İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Forumdan ayrıldığınız anlamında yazmadım dostum. Biz kışa devam ediyoruz siz bizden ayrılıyorsunuz. Okuman anlaman dileğiyle.hava-kars323

Kis bitmesin tabiki bende isterim,ama kar yagmiycaksa elden bisi gelmez.Sonucta tahmin isi bu,tum hocalar yanilabilir,haftaya kar yagabilir,Su okumak anlamak isine donersek,yazdigin yaziya karsilik verdigim cevap hosuma gitmedi,hos durmamis,senden uzurdiliyorum kardesim,Gerek yokmus o kelimelere.Umarim senin adamlar hakli cikarda,son kez kar goruruz,allaha emanet ollluzays3271653126uzays3271653126uzays3271653126

• Arkadaşlar malumunuz atmosfer Allah'ın emrinde süregelen bir şey ve biz de 2 yıldır neredeyse sağlam sistem almadık acaba diyorum ki ülkemin insanları olarak yüce Allah'a gereken önemi vermiyor olabilir miyiz? Arkadaşlar bu bir süredir kafamda ve artık bu kışı kaybetme olasılığımız çok yüksek her ne kadar Tarantula üstat marttan umutlu olsa da.Diyorum ki bu yaz forumdaki herkes namazını kılsın,orucunu tutsun,zekatını versin ve yüce rabbimize dualarımızı edelim.Seneye çok sağlam bir kış yaşayacağımızdan eminim.

• Arkadaşlar malumunuz atmosfer Allah'ın emrinde süregelen bir şey ve biz de 2 yıldır neredeyse sağlam sistem almadık acaba diyorum ki ülkemin insanları olarak yüce Allah'a gereken önemi vermiyor olabilir miyiz? Arkadaşlar bu bir süredir kafamda ve artık bu kışı kaybetme olasılığımız çok yüksek her ne kadar Tarantula üstat marttan umutlu olsa da.Diyorum ki bu yaz forumdaki herkes namazını kılsın,orucunu tutsun,zekatını versin ve yüce rabbimize dualarımızı edelim.Seneye çok sağlam bir kış yaşayacağımızdan eminim.

Sanırım kuzey doğu amerika halkı 5 vakit namaz kılıp, oruç falan tutuyor. Malum sistemler hep oraya indiğine göre... Tamamen alakasız konular. Ülkede adam kayırma, saygısızlık, hak yeme had safhada ama atmosfer bunlara bakmaz, baksaydı muhtemelen bir damla yağmura bile muhtaçtık şu an.

• güneşli ancak rüzgarın etkisiyle oldukça soguk bir günü geride birakmak üzereyiz. Yarin nihayet 1 mart baharın gelişi :) yine de büyüklerimiz mart kapıdan baktırir demişler

Ceylan kardeşimden günlük raporlar:)

Hocam ayıptır sorması ama Amerika bu kadar sistemi nasıl aldı o zaman?

Tamam namaz kılıp oruç tutmak güzel bir şey ama alakası yok.

• Sanırım kuzey doğu amerika halkı 5 vakit namaz kılıp, oruç falan tutuyor. Malum sistemler hep oraya indiğine göre... Tamamen alakasız konular. Ülkede adam kayırma, saygısızlık, hak yeme had safhada ama atmosfer bunlara bakmaz, baksaydı muhtemelen bir damla yağmura bile muhtaçtık şu an.

Bütün bunlar hava olaylarının ve tüm evrenin bir yaratıcının kontrol ve hükmünde olduğu gerçeğini elbette değiştirmiyor!

Meteoroloji ve iklim bilimi anlamında çok enteresan bir sürece dünya gözüyle tanıklık edecek bir nesiliz ya da nesilsiniz diyeyim benim yaş 43 ne de olsa...

• bu görüşe göre bu durumda suudi arabistan'ın her sene deli kar alması gerekirdi.. çok talihsizce bir mesaj, bu konunun bilimle de akılla da bir alakası yok.

• Bu filmi daha önce izlemiştim galiba, devamında kentleşmeye gidiyordu. Enlem, boylam New-york. :D Bütün beynamazlar kıyı şeridinde yaşıyor herhalde, iç bölgeler gayet iyi kar alıyor. :D Yav azcık aklınızı kullanın düşünün birşeyler söylemeden önce. :thumbup:

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler. hava-kars323uzays3271653126

• Diyorum ki bu yaz forumdaki herkes namazını kılsın,orucunu tutsun,zekatını versin ve yüce rabbimize dualarımızı edelim.Seneye çok sağlam bir kış yaşayacağımızdan eminim.

:D:D:D yılın esprisi, ben öyle anlamak istiyorum en azından...