Konu Dışı [Genel Sohbet]

• demek ki bu vatandaşın amacı hep buymuş. kendi reklamını yapıp, iyice popüler olduktan sonra olay çıkartıp burayı terk etmek. görüyorsunuz Allah herkesin kalbine göre veriyor. doğru er geç ortaya çıkıyor. şükürler olsun. herkese hayırlı cumalar.

ayrıca başta anneler olmak üzere tüm kadınların gününü kutlarım.

• SiberianTiger hocaya buradan teessüflerimi bildiriyorum. Tweeter da bir kaç yorum yazayım dedim beni engellemiş.

Screenshot_2019-03-08-09-50-48.pngScreenshot_2019-03-08-09-50-58.pngScreenshot_2019-03-08-09-51-12.pngScreenshot_2019-03-08-09-51-21.pngScreenshot_2019-03-08-09-51-35.pngScreenshot_2019-03-08-09-51-46.png

Yazacaklarım bitmemişti Neyse konuyu kapattım. Herkes kendine yakışanı yapar, gidene yol yakışır.

• Asıl soylenmesi gereken ona bu forumda rutbe ve yazarlik verildiginde o gitti esas bulundugu forumun admininede bana HF de yazarlik veriyorlar sizde benim rutbemi yukseltin dedi, ustelik bize ben oyle demedim diyerek bide yalan soyledi, bu forumda rutbe aldi ve yukseldi, ama kendi yaptigi hatalarla kendi ipini cekti,yaptigi hatalari dusunup ders cikarmaya calisacagina twitter gibi agzi olanin konustugu klavye delikanlarinin. bosbos gezdigi mecrada yemek yedigi tasa hacetini yapiyor. Guzel bunlar cunku akli basinda olan insanlar siberiantigeri kimin sayesinde bu kadar begenilen oldugunu biliyorlar.

• Kişi önce nereden geldiğini bilmeli ve işi öğrendiği yere, öğrenmesine olanak sağlayanlara, destek verenlere her zaman saygılı olacak. Kıskançlıkmış.. 2 Sene'de yapılan işlermiş. O kadar mesajı ben de yazsam ben de o kadar beğeni alırdım. Sırf burada insanlar birbirine günaydın, iyi günler yorumlarına bile 5-10 beğeni alıyorlar.

2016'da forumda hocalara olsun normal kullanıcılara olsun 'Çamlıca kaç cm olur' 'Yağmur kara döner mi' gibi sorular sormaktan forum açmaya kadar çıkılmış. Hızlı koşan at misali.. Havaforum destek verdiği için kendisine destek verildiğinin farkında olmadan bu tip bir işe girişilmiş. Daha öncekiler gibi azalarak kaybolacak bir proje daha.. Oysa burada hep birlikte daha ileriye gidebilirdik. İnsanoğlun kendisine biraz olsun destek verildiğini gördüğü zaman direkt olarak kendini fenomen-usta-üstad-hoca olarak görmesi çok acı.

Ne zaman ki insanlık olarak ben en iyisini bilirim yerine, aslında öğrenecek daha çooooook şey var diye düşünmeye başlarsak işte o zaman gerçekten gelişime açık, sürekli ilerleyen, gelişen bir varlık olmuş olacak.

• Bu onun ilk vukaatı değil. Aslında gözünün ne kadar makam ve mevki de olduğu çok açık.

Sezon başında havaturkadan da ayrıcalıklı rütbe isteyip verilmediği zaman hakaretler etmiş bunun sonucu kovulmuştur. Şimdi gitsin kendi çalıp kendi oynasın. Hiçbir şahıs bu şekilde binlerce insandan oluşan forum ve topluluklardan büyük değil.

• vay arkadaş 2 gün rahatsızlandık foruma girmedik neler olmuş SiberianTiger kovuldumu tam anlayamadım twitterde ne yazdıki

edit: ohoo başka foruma bile geçmiş bu şimdi gördüm burda kastı kastı kendini meşhur etti sonra sapıttı

• vay arkadaş 2 gün rahatsızlandık foruma girmedik neler olmuş SiberianTiger kovuldumu tam anlayamadım twitterde ne yazdıki

Lütfen geçmiş sayfalara bakınız konunun sürekli gündeme gelmesini istemiyoruz. Artık forumumuzun bir parçası değil ve sonsuza kadarda olamayacak. Anlayışınız için teşekkürler.