Konu Dışı [Genel Sohbet]

• Emir verilse 15-20 dakikada hatta belki o kadar bile sürmeyecek Suriye'de taş üstünde taş bırakmayız fakat hala ne bekleniyor merak ediyorum..

• Yahu beyler amacsiz yazilar yaziyorsunuz. 22 belki daha fazla sehidimiz var derdiniz baska olmus!

Tekrar uyariyorum maksadini asan her mesaja mudahle gelecek.Lutfen birlik beraberlik terimlerine uyan sekilde davranalim..

• Emir verilse 15-20 dakikada hatta belki o kadar bile sürmeyecek Suriye'de taş üstünde taş bırakmayız fakat hala ne bekleniyor merak ediyorum..

Saçmalığa bak. Orada bulunma amacımız ne? Neden oradayız? Ya boğazım düğümleniyor, içim yanıyor. Bu adamlar neden şehit oldu? Ne uğruna. Ya cidden insan hayatı bu kadar ucuz mu, bu kadar değersiz mi? Cidden içim yanıyor. Kelime bulamıyorum yazmaya.

Not: alıntılama nedenim saldırmak değil, bir şehit daha verebileceğimiz herhangi bir durumu desteklemenin yanlışlığını vurgulamak istedim.

Keşke ama uçak kaldıramıyoruz şerefsizler uçaklarla vuruyo.Zaten bu saatten sonra mülteci kapılarını açsan ne olur yerleşen yerleşti kolay kolay gitmezler

• Saçmalığa bak. Orada bulunma amacımız ne? Neden oradayız? Ya boğazım düğümleniyor, içim yanıyor. Bu adamlar neden şehit oldu? Ne uğruna. Ya cidden insan hayatı bu kadar ucuz mu, bu kadar değersiz mi? Cidden içim yanıyor. Kelime bulamıyorum yazmaya.

Not: alıntılama nedenim saldırmak değil, bir şehit daha verebileceğimiz herhangi bir durumu desteklemenin yanlışlığını vurgulamak istedim.

Yok hocam estağfurullah ne demek istediğinizi anladım fakat bu iş artık ciddiye bindi.Suriye'ye girip gereken neyse yapılması gerekiyor..

• Neden mi oradayız. Sınırımıza 1.5 milyon idlibli dayanmış. Biz bunları alacağız. Adamlar ellerini kollarını sallaya sallaya idlibi alacaklar. Sonrası. Senin sınırın bu. Sınırında düşman olacak. İyi birşey mi. İşte bu yüzden biz oradayız. Ha bundan sonra hele hiç dönmeden esedin kellesi alınana kadar devam etmeli. 22 nedir ya. Her birinin saç teli için taş üstünde taş baş üstünde baş bırakmadan gelmemeliyiz. Allah yar ve yardımcıları olsun.

• Neden mi oradayız. Sınırımıza 1.5 milyon idlibli dayanmış. Biz bunları alacağız. Adamlar ellerini kollarını sallaya sallaya idlibi alacaklar. Sonrası. Senin sınırın bu. Sınırında düşman olacak. İyi birşey mi. İşte bu yüzden biz oradayız. Ha bundan sonra hele hiç dönmeden esedin kellesi alınana kadar devam etmeli. 22 nedir ya. Her birinin saç teli için taş üstünde taş baş üstünde baş bırakmadan gelmemeliyiz. Allah yar ve yardımcıları olsun.

Devam edip daha çok askerimiz şehit olursa ne olacak? bu şekilde devam edemeyiz

• Biz Suriye ye Suriyeliler için girmedik. Eğer gitmezsek senin sınırının dibinde pkk ya devlet kurduracaklar. Ha buradaki göçmenlerinde oraya gitmesinin tek yolu esadın gitmesi. Biz orada kalmayıp geri çekilirsek Suriye gibi oluruz bu işin şakası yok .