Beiträge von Bora37

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

sağ bek dirar bir tane orta açamadı , sol bek yarım yamalak , takımın bütün defans oyuncularını topla çöpe at ,hareketli bir forvet alın . Adam gibi bir tranfer komitesi kurun başına da futboldan anlayan birisi getirin bu kadar zor mu ya. Emreyle volkanla olacak işler mi bunlar .Şimdi çıkmış 34 lük gökhan la fenere laf söyleyen caneri getirmeye çalışıyoruz. Ucuz kaliteli futbolcu bulacaksın örneğin Trabzonun yaptığı tranferler.

Filistin tarih boyunca hic bir zaman bizim dostumuz olmadi zaten..ben son yillardaki filistin filistin diye neden o kadar yaygara koparildi bir turlu anlayamadim.hep dusmanimizdi zaten..sirf musluman diye bu kadarda gecmisi unutmamak lazim.neyse.

tarih oku anlarsın belkİ küdüsün önemini.Filistin ne zaman senin düşmanın oldu ya . Yavuz Sultan Selimin fethi ile Osmanlı devleti yıkılana kadar bizim topraklarımızdı oralar zaten devlet yıkıldıktan sonra israil yavaş yavaş kuruldu ve işgal etti hangi ara senin düşmanın oldu.Kişilerin yaptığı hataları toplumlara bağlarsak yanlış yaparız. örneğin İsmet İnönü döneminde Ruslardan kaçarak sığınan azeri Türkleri Ruslara geri gönderip orada şehid edilmişti

şuan arap dünyasındaki bütün başkan ve yöneticller paraya tapıyor petrolü birilerine peşkeş çekiyor yani kişiler toplumun kaderini satılmış insanlar belirliyor yok araplar hep kötüymüş gibi söylemler olmamalı sonuçta ölen arapmış veya başka milletten değil ölen müslüman kardeşlerimiz

Savaş sadece uçaklarda olmuyor ekonomi çökmüş doğuda pkk Güney’de esad şerefsizi malesef her taraftan bizi sıkıştırdılar millet artık partizanlık yapmadan milli birlik ve beraberlimizi tekrar yaratmalıyız

Emir verilse 15-20 dakikada hatta belki o kadar bile sürmeyecek Suriye'de taş üstünde taş bırakmayız fakat hala ne bekleniyor merak ediyorum..

Keşke ama uçak kaldıramıyoruz şerefsizler uçaklarla vuruyo.Zaten bu saatten sonra mülteci kapılarını açsan ne olur yerleşen yerleşti kolay kolay gitmezler

Ersun hangi altyapıyı oluşturmuş Trabzonspor'da?

alt yapıdan çıkardığı futbocular olarak yusuf yazıcı parlattı,abdülkadir ömürü hüseyin türkmeni kadroya aldı.Bugünün kadrosunda pereriayı,sosayı kadroya onun döneminde katıldı.Ersun hocanın trabzondaki son sezonu gerçekten kötüydü ama ondan önceki senede castillolu sezonda trabzon ikinci yarı en çok puan toplayan ve ligin en iyi topunu oynayan takımdı.

Eyvallah zevk almadan izle takımı..Ersun hoca gitsin demiyorum ben özellikle lig ortasında alınan hoca bir işe yaramaz zaten.Ancak hocanın hataları çok özellikle bu maç için..Takımda da oyun kurma sıkıntısı bariz belli oluyor orta sahadan taşıdığımız topu ileride öldürüyoruz.Rakip ceza sahasında atak yapamıyoruz açılan ortalar da fayda etmiyor etkisiz oluyor..

ben sana tepki vermiyorum yanlış anlama ama iki hafta öncesine kadar takım toparlanmıştı.Saha dışı olaylar takımı çok etkilemiş.Özellikte takım demorilize olmuş geçen haftadan

Ben sezon başlamadan önce Fenerbahçe eğer Ersun yanal ile başlarsa büyük hayal kırıklığı olucak dediğimde twitter da bazı arkadaşlar alay ediyorlardı.Bakıyorumda şimdi hepsi istifaya çağırıyor.:hfyeni (18)::hfyeni (18): Ersun yanal hoca falan değil arkadaşlar.Bu adam Trabzonspor'u batırmış birisidir.Sırf nisan ayında şampiyon yaptı diye istediler bu adamı ve sonuç ortada..Aziz Yıldırım'ı bu taraftar çok arar.:thumbup:

1- Trabzonu batıran ersun ise bugün trabzonun isteletini oluşturan da o..Ayrıca trabzonu batıran hoca halilhodzic.

2-Aziz yıldırım yüzünden tranfer yapamıyoruz.Kulübü batırdı gitti.Kim kimi arıyor

Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum ki bu rezil futbolla hiçbir yere gelemeyiz böyle oynayıp şampiyon olmayı da tercih etmem açıkçası sonra Avrupa Kupalarında sonuçları hiç iyi olmuyor diğer takımlardan gördüğümüz kadarıyla...Bu kötü oyunun sebebi ise tamamen Ersun Hoca'dır.İnatla Tolga'yı kanat oynatırsan sonuçlarına da katlanırsın...Ayrıca Fenerbahçe'yi hücuma taşiyan iki etkili kanat moses ve rodrigues olmayınca Fener'in durumu içler acısı oluyor maalesef.Dirar gibi bir sol bekle ve Tolga gibi bir kanatla bir şeyler başarmayı beklemek çok zor.Allah Yardımcımız Olsun...

kardeş sen nediyon ya kötü oynasın 34 te 34 yapsın.bıktım ya adam gibi kadro kurmuyorlar .Bir sol bek almadı ya.Biz ne zaman yüzümüz gülecek. Ne kadar beceriksiz bir takım .