Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Rus hava üssünü vurmuşlar hocam söylendi bu sınırı geçmişiz zaten. ve görüntü nereden paylaşılacak adamlar bütün sosyal medyayı kapattı maalesef interneti kapatmadılar diye seviniyorum artık

Rus hava üssünü vurursan Rusyayla ilişkileri bitirirsin yani en sonki ucaklarını düşürdüğümüz seneye geri doneriz. Öyle bi bilgi yok kim söylüyor bu haberleri sınırı geçmedik. Suriye meselesini 2015den beri sıkı takip eden birisiyim. Haberlerde Siha ile 3-5 vurulan rejimin arac görüntüsü paylasıldı eğer onları diyorsan onlar 2-3 gün öncesine ait ama doğru. Uçak uçuramıyoruz ve hiçde sokamadık Cumhurbaşkanı erdogan bunu kendiside dün açıkladı. Hala beklemedeyiz bu arada Şehit sayısı 22 oldu malesef...

• Belliydi böyle olacagi zaten . Ah ulan ah. Çok şey var söylenecek . Sabaha kadar konuşsam durduramam içindeki boşluğu kini hırsı Boğazımda düğümleniyor ... Nasıl uyuyacagiz simdi ? O analar ağlarken . Şuan o evlerde feryatlar yükselirken nasıl uyauacam ben ?

Suriye iblibmis oymuş buymuş .

Neyse ya cidden ...

• Dedik abi 9'dan fazladır diye inandırıcı değil çünkü olağanüstü bir durum var. Belki de daha da fazladır. Routers 34 diyor.

• Suriye de bizim askerimizin işi ne.orada onları açık hedef yapanların hiç mibsuçu yok.burada aylak aylak dolaşan Suriyeliler varken bizim askerimiz ölüyor.

Eğer Türkiye İdlip üzerinden çekilirse sivil ölümleri ve göçleri devam edecek bunun sonucunda Türkiye'nin sınır güvenliği riskli olacak bir yandandan sürekli saldıran terör örgütlerini saymıyorum bile.

• Hava kontrolü elinde olmayan yere istersen atom bombası yerleştir ne işe yarar adamlar üzerimize bombalar yağdırdı kaç günlerdir elimiz kolumuz bağlı vatan evlatlarının şehit olmasını izledik göçük altında daha onlarca vatan evladı var deniyor! Lanet olsun bunlara sebep olanlara

• Ayrıca 22 olsa ne olur 222 olsa ne? 2 olunca tepkisiz kalan millet 22'yi de unutur merak etmeyin. Alıştırıldık çünkü bu haberlere. Milli duygularımız yıpratıldı. Ruhsuz, hissiz bir toplum oluşturuldu. Bu hale gelmeden yapılacaktı ne yapılacaksa. Şimdi kimse bir şey yapamaz, yaptırmazlar da ayrıca. Nasılsanız öyle yönetilirsiniz. Allah aklını kullanmayan toplumlar üzerine böyle pislik yağdırır.

• Hava kontrolü elinde olmayan yere istersen atom bombası yerleştir ne işe yarar adamlar üzerimize bombalar yağdırdı kaç günlerdir elimiz kolumuz bağlı vatan evlatlarının şehit olmasını izledik göçük altında daha onlarca vatan evladı var deniyor! Lanet olsun bunlara sebep olanlara

Hatay valisi tüm askerler sınırlarımıza getirildi dedi yalan yanlış bilgiler almayalım!

• Emir verilse 15-20 dakikada hatta belki o kadar bile sürmeyecek Suriye'de taş üstünde taş bırakmayız fakat hala ne bekleniyor merak ediyorum..

• Yahu beyler amacsiz yazilar yaziyorsunuz. 22 belki daha fazla sehidimiz var derdiniz baska olmus!

Tekrar uyariyorum maksadini asan her mesaja mudahle gelecek.Lutfen birlik beraberlik terimlerine uyan sekilde davranalim..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Emir verilse 15-20 dakikada hatta belki o kadar bile sürmeyecek Suriye'de taş üstünde taş bırakmayız fakat hala ne bekleniyor merak ediyorum..

Saçmalığa bak. Orada bulunma amacımız ne? Neden oradayız? Ya boğazım düğümleniyor, içim yanıyor. Bu adamlar neden şehit oldu? Ne uğruna. Ya cidden insan hayatı bu kadar ucuz mu, bu kadar değersiz mi? Cidden içim yanıyor. Kelime bulamıyorum yazmaya.

Not: alıntılama nedenim saldırmak değil, bir şehit daha verebileceğimiz herhangi bir durumu desteklemenin yanlışlığını vurgulamak istedim.