Deprem Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Güzel kardeşim çok büyük geçmiş olsun

Rabbim ailene sevdiklerine bağışlasın seni

Amin amin amin

• Biz olası bir büyük İstanbul depreminde napacağız ..

Erdim , bizim işimiz Allah’a kaldı artık

Çünkü kulları önlem almıyor

Göz göre göre büyük felaket yaşayacak Marmara halkı

Hepimizin ana haber bültenlerine konu olacağız

Yarım kalacağız kardeşim

Gariban fakir fukaralar depremlerin sonuçlarını yaşarlar :( :(

• Evi yıkılanlara devlet yeni ev fln desteği vericek mi?

Hocam şu an konuşulması gereken konu bu değil bence. Enkaz altında binlerce insan var hala. Ama cevap arıyorsanız illa kı bir destek olur,olması gerekir. Suriye'ye 20 bin dolarlık bir sürü konteyner desteği verip bir sürü ev diken devlet bize de bakabilir diye düşünüyorum.

• arkadaşlar bırakın siyasi paylaşımlar yapmayı Allah aşkına ya. Ahmet ne dedi Mehmet ne dedi bırakın bunları boşverin kim ne derse desin. seçim zamanı gereken cevabı alır siyasiler

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Haberlerde açıklananlardan çok daha kötü durumlar Adıyaman daki bir yakınımızdan duyduğuma göre viyadük yıkılmış. Çevre illerde de 14 saattir yardım ulaşmayan yerler varmış. Durum çok kötü Allah (c.c) yardım etsin.

"Allah'a ve âhiret gününe inanan, ya hayır söylesin ya da sussun." Hadis-i Şerif

• Maraş valisi durum çok ciddi diye bir açıklaması var

Onun dışında somut net bir bilgi yol

2023 yılında nasıl görüntü gelmez bu saate kadar

Hava araçları ile mutlaka görüntü kaydedilir :(

Ben hala yayın yasağı gelmemesine şaşırdım

• Maraş hala beşik gibi sallanıyor :(

• Deprem anından itibaren Maraş ve Adıyaman’dan somut net bilgiler gelmiyor :(

Drone falan da mı uçurup havadan görüntü alınamıyor acaba

Toprak adıyamanı bilmiyorum ama maraştan görüntü öğleden sonradan beri gelmeye başladı hatta maraşın girişinde bir fabrikadan yangın görüntüleride paylaşmışlardı ayrıca antep ve maraşta tanıdıklarımız var antepdekine haladır hiçbir şekilde ulaşamadık maraştaki maalesef torunum göçük altında ve muhtemelen öldü hiçbir ses alamıyoruz dedi ve derken ağlayarak dedi bende diyecek hiçbir şey bulamadım 😥