Deprem Bildirim Konusu

• 99 depreminin süresine 1 dakika diyen de var. Hatta Şener Hoca geçtiğimiz günlerde bir televizyon programında çoklu segment kırılması şeklinde olduğunu onun için depremin sallayıp durduğunu tekrar başladığını bu şekilde 70 saniye kadar sürdüğünü söyledi.

Depremin bi ara yavaslayip tekrardan arttigini iyi hatirliyorum. Bence yikim ozellikle 2. Dalgada oldu ve alttan cok vurdu 2. Dalga.

• M3.3 #earthquake (#deprem) strikes 13 km SE of #Manisa (#Turkey) 3 min ago. Effects reported by eyewitnesses EMSC GÖRE 3.3 Geldi şimdi manisa'da.

• M3.3 #earthquake (#deprem) strikes 13 km SE of #Manisa (#Turkey) 3 min ago. Effects reported by eyewitnesses EMSC GÖRE 3.3 Geldi şimdi manisa'da.

2020.07.01 12:59:44 38.5215 27.5458 12.7 -.- 3.6 3.6 SANCAKLIBOZKOY-(MANISA) İlksel

• Manisa hareketlendi dikkatli olalım 3.6 da bunun göstergesi uzun zamandır depremleri takip ederim ve bu hareketlilik 5 büyüklüğüne varan bir deprem patlatabilir oradaki fayı bilmiyorum ne derece deprem üretebilir ama birşey patlatacak gibi!

• Depremin 2 dk surmesi muazzam bir rakam olur, ben dogrultu atimli fay olupta 2 dakika suren deprem bilmiyorum, bu tur faylarda olacagjnida sanmam. 7.4 luk izmit depremi 45 sn surdu, tahminen 7.5-7.6 civarindaki beklenen Marmara depremide 45sn-1 dk arasi surecektir diye dusunuyorum. 2 dakika diyenler bana gore felaket haberciligi yapiyorlar..

https://www.sabah.com.tr/yasam…-olacak-25-dakika-surecek bende burada okumustum inandırıcı gelmemişti abi..