Forumdaki Üyeleri Tanıtın

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • ben kendimi tanıtayım tanımayanlar için.

Sakarya da yaşıyorum . Adım Yusuf. Liseden sonra yurt dışında yaşadım uzunca bir süre. İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümü mezunuyum. Türkiye de Kırgızistan yarı resmi Haber Ajansı Azayttk ( Azatlık) muhabirliğini yaptım. Daha sonra Babamın hastalığı sebebi ile Sakarya'ya dönmem gerekti. 2013 yılından beri Sakarya Otogar da çalışıyorum. Yolunuz düşerse beklerim. Bekarım :)

Bekarım demesen şaşardım. Müzmin bekâr:)

• Ne kadar ayıp sen beni görememiş olsanda ben seni görmeye devam ediyorum gözüm üstünde ona göre 🤣

• Ne kadar ayıp sen beni görememiş olsanda ben seni görmeye devam ediyorum gözüm üstünde ona göre 🤣

Abi sen görünmezsin bence valla bak kaç gündür yine arada bakıyorum hiçbir şey göremiyorum sen beni nasıl görüyon :hfyeni (18):

Hedef Hava Harp Okulu

• Bir türlü evlendiremedik seni . Evlensen de kurtulsak senin bu müzmin durumundan :)

Ben kendimi tanıtmayacağım ama evliyim:)

az kaldı. davetiyeyi şubeye gönderirim :))))

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Offizieller Beitrag

Bayadır yazmamışım bugün ufak bir ileti yazarken farkettim. Bu konu aslında iyi niyetlere ve iyi ilişkilerin başlangıcına gebe bir yer.. Biraz yazalım bakalım;

HerroYaMerro son zamanlarda güzel yorumlarını özelliklede futbol konusunda keyifle okuyorum.

Ay Işığı~ bluesky~  GülşenD’ forumdaki hanımefendi üyelerimiz ve bence son 5-6 ayda foruma güzellik ve farklılık getirdiler, onların burada yazması daha nezih bir ortam yaratıyor.. GülşenD’ için ayrı parantez DJ gibi maşallah:)

ColdCenk hocam benim gibi koyu milliyetçi, umarım zamanla daha da iyi tanırız birbirimizi..

Forumun ağır abileri var benim yaşımdan büyük yada bana yakınlar sanırım. Her ne kadar farklı görüşlerimiz olsa da özümüzde saygı olduğunun farkındayım. Bazen tartıştık bazen anlaşamadık ama aynı masada oturup sohbet etsek eminim buradakinden çok daha sıcak sohbetler geçer, kim o abiler yazayım:) karasah Yigit61  icenow123  Fatihaltinay55

GabelBerg10 bölgedaşım benim, kısmetse ziyaret edecekti beni ama mezun olacak ortada yok:)

Palanci karadenizin hırçın çocuğu bu ara ama bilgisi yazıları takip ediliyor daha da güzel tahminler yapacağından eminim

Bide zıpır bir üye var otobüs şöförü:) bekarım filan yazıyor hala onada selam olsun manasbalasy

• Saygılar ve sevgiler hocam.

Vatanımıza canımız feda....

• Değerli hocam Narsil güzel yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Foruma ilk üye olduğumdan beri burada çok şey öğrendim benim aslında ilgi alanım burdaki konular hakkında fazlasıyla varmış bunu öğrendim öğrenmeye devam ediyorum. Burası büyük bir okul aslında sonrasında aile gibi.. burda birine ulaşamadığımız zaman merak ediyoruz en basitinden. Bir kez daha Aytac ve Samet ve diğer yöneticiler, modlar kim varsa emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 👏

• Bugün yarın diyelim abi seneyede buralardayım ekibi toplayalım diye 1/kahkahas23s1

• Yazma konusu sıkıntılı hocam.

Eminim konuşuyor olsak ayni seyleri soyledigimizin farkına varacağız.
    Saygılar...

• Çok teşekkür ederiz hocam ☺️ bende çok yeni üye olmama rağmen çok çabuk alıştım sanki yıllardır burdayım gibi😊 tüm hf çalışanları emeği geçen herkese teşekkür ederiz..💐

• En çok merak ettiğim eskilerden Cnntürk meteoroloji sayfasından kimler var burada. Bünyamin Bey'in tahminlerinin alt tarafında yorumlaşıyorduk. Ben her karlı sistem gözüktüğünde yağmurdan öteye gidemeyiz deyip milletin moralini bozuyordum😄

• Hocam değerli görüşünüz için çok teşekkür ediyorum.Burada olmaktan bende çok memnun ve mutluyum.Dileğim burada daha çok zamanlar geçirip sizlerden, yöneticilerden ve gece gündüz emek verip bizleri bilgilendiren hocalarımdan yeni bilgiler edinmek.Hepiniz sağ olun emek veren herkese teşekkürlerimi iletiyorum. :) :hfyeni (25):

Herkes Kalbinin Ekmeğini Yer..!

• Narsil Güzel yorumun için teşekkür ederim ağabey. Hazır konusu açılmış bende bir kaç kişiyi tanıtayım.

Aykut53 Tanıtayım tanıtayım da, tanımayan mı var yav. Forumun 1 milyon takipçili hesabı kendisi. Forumda olmadığı konu yok. İstanbul konusunda diyagram paylaşırken, saniyesinde ekonomi konusuna gidip başka bir gönderi paylaşabilir. Hızı 109 kendisinin. Kısaca tanıt deseler ama Gedson derim. :hfyeni (18):

Eraay Çorum'a gönül vermiş, aynı zamanda fanatik Galatasaray'lı renktaşım. Her kritik maç sonu veya maç haftasında durum değerlendirme yaparız kendisiyle.

GabelBerg10 Yürüyen Fenerbahçe. Futbol konusunda zehir gibi. Ülkede ki futbol yorumcularından daha çok futbolu bildiği kesin. Maç sonu yaptığı değerlendirmeler direkt yerinde.

Tipi54 Asabi Fenerbahçe'li. Hadi biz neyse de, başka birisi Fenerbahçe hakkında atıp tutarsa harbi keser adamı.

GülşenD’ Fotoğraf çekme konusunda yardım almak isterim. :D

Palanci Tahminlerini severek okuyorum. Meteorolojiye ve atmosfere olan tutkusu çok hoş. Fazla bilgi sahibi değilim bu konularda fakat tahmin yaparken benim gibi insanlar için neyin ne olduğunu açıklaması oldukça güzel.

Mesocyclone Aynı zamanda bir başka Fenerbahçe'li dost daha. Forumda ki Fenerbahçe lobisi büyük. Futbol sayfasında ki yorumlarını da keyifle okuyorum.

• Saygılar hocam.

Söz konusu vatan ve Türk milletinin geleceğiyse gerisinin pek önemi olmuyor.

Atatürk ve atalarımız bize bu güzel vatanı hediye ve emanet etmişler bizlerinde tek görevinin bu güzel vatanı daha da yücelterek, güvenli şekilde gelecek nesillere emanet etmek olduğu düsturuyla yaşıyorum.

• En çok merak ettiğim eskilerden Cnntürk meteoroloji sayfasından kimler var burada. Bünyamin Bey'in tahminlerinin alt tarafında yorumlaşıyorduk. Ben her karlı sistem gözüktüğünde yağmurdan öteye gidemeyiz deyip milletin moralini bozuyordum😄

zaten cnntürk teki o mesajlaşmalar bizi buralara getirdi. ilk 2008 de ariftarifi takip etmeye başlamıştım. sonra buralara kadar geldik