Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • iddia oynarken daha maçın başında gol gol diye ayakta kalırsan gol olmaz maç 90 dakika beklemede kal ve sakin ol :)

• Modele göre değişmem. Model bana göre değişsin. Benim günde 4 güncelleme çarpı 30 senaryo eşittir 120 senaryom yok. 10 günde 1200 senaryo eder. Bilgisayar olsan ne fayda, devren yanar arkadaş :)

Benim bir ana senaryom, üç alt senaryom var. Ana senaryo, tpv Avrasya'ya gelecek.

Yan senaryolar, ya Avrupa, ya biz, ya Hazar .

Teferruat beni bozuyor arkadaş :)

Balon hocadan hepinize sevgilerle :hfyeni (29):

• Bana göre kış bitti felaket tellalı değilim ama s. ısınma illa bize yarayacak diye bir şey yok gelsede rakım sistemi gelir umarım yanılırım bilimsel bi dayanağım yok ama kötü bir kış...

Uçurumun kenarında yıkık bir ülke.

• Bana göre kış bitti felaket tellalı değilim ama s. ısınma illa bize yarayacak diye bir şey yok gelsede rakım sistemi gelir umarım yanılırım bilimsel bi dayanağım yok ama kötü bir kış...

Hocam moral bozmayalım Giresun'da 2015 yılları civarında Nisan'da kar tatili olduğunu biliyorum benim için kış Şubat ve Marttır.

• Biraz detaylı inceleme yapma fırsatı buldum.

Şu kadarını söyleyeyim, bir iki gün içinde modeller ayın sonu itibariyle ciddi bir sistem denemeye başlayabilirler.

Altyapı gerçekten çok uygun. Sistem kaçarsa bilin ki kılpayı Yunanistan'a kaçmıştır.

Bir ipucu daha vereyim, sistem öncesi yaklaşık iki gün ciddi bir lodos görebiliriz.

Şu kadarını söyleyeyim, bir iki gün içinde modeller ayın sonu itibariyle ciddi bir sistem denemeye başlayabilirler.

Altyapı gerçekten çok uygun. Sistem kaçarsa bilin ki kılpayı Yunanistan'a kaçmıştır.

Bir ipucu daha vereyim, sistem öncesi yaklaşık iki gün ciddi bir lodos görebiliriz.

Tutalım mı ucundan diyorsun kardeşim:) Orasa başkanım emri verirse herşeye varım:)

Lodos mu en sevdiğim

• Tam diyorum ki biraz olağan hayata dönelim, bir darbe daha geliyor :(

Hatay Samandağ'da 6.4 deprem oldu.

Artçı değil, büyük ihtimal kırılmayan faydan kaynaklı bir deprem :(

Bir kaynakta 2 km bir kaynakta 10km derinlikte olduğu yazıyor

Haberlerde yeni yıkılan binalar olduğunu söyledi

Hedef Hava Harp Okulu

• Bir kaynakta 2 km bir kaynakta 10km derinlikte olduğu yazıyor

Haberlerde yeni yıkılan binalar olduğunu söyledi

Kandilli 7 km derinlik verdi.

İlk deprem, Defne 6,4, ikinci deprem Samandağ 5,8

Bilgimin çok olmadığı bir konuda ahkam kesmeyi sevmiyorum ama bence İsrail'e kadar ÖDFZ boyunca yine depremler olabilir :(

• Kandilli 7 km derinlik verdi.

İlk deprem, Defne 6,4, ikinci deprem Samandağ 5,8

Bilgimin çok olmadığı bir konuda ahkam kesmeyi sevmiyorum ama bence İsrail'e kadar ÖDFZ boyunca yine depremler olabilir :(

Ülke iyice yerinden oynadı Allah yardımcımız olsun 😐

Hedef Hava Harp Okulu