İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sisteme az bir süre kala oylama yapalım.

Hangi taraf patlar?

Yağmur yağacagını iddia eden lobi :D

Kar yağacağını iddia eden lobi :(3232

Kararsızım :cursing:

bizde olumsuzluk olmaz hocam kar yağacak kar :hfyeni (29):

• Herkese tekrardan merhabalar, kısa bir aranın ardından tekrar buraya dönme kararı aldım. Bazı arkadaşların yokluğumda olan mesajlarını okudum hep dayanamadım geri döndüm. Önümüzdeki sistem için birtakım karışıklıklar olsa da şimdiki görünürlükte avantajlı ve dezavantajlı bölgeler olduğunu söylemeliyim :)

vay vay vay reis hoşgeldin

• son durumu soran arkadaslara yanitimdir; sortlari mayolari hazirlayin Pazar gunu Ist Anadolu yakasinda denize giriyoruz, artik bende takip etmekten kafayi yedim galiba,

• Kar lobi

Herkese tekrardan merhabalar, kısa bir aranın ardından tekrar buraya dönme kararı aldım. Bazı arkadaşların yokluğumda olan mesajlarını okudum hep dayanamadım geri döndüm. Önümüzdeki sistem için birtakım karışıklıklar olsa da şimdiki görünürlükte avantajlı ve dezavantajlı bölgeler olduğunu söylemeliyim :)

Üstad hoşgeldin

• bünyamin sürmeli mesela, kim ne derse desin bu adam birçok kişinin çocukluk kahramanı resmen. yani yıllar geçse de televizyonda karşımıza çıkınca hep o günler geliyor aklımıza. bu gibi güler yüzlü, hevesli insanların yapması lazım böyle işleri ki toplum itimat edebilsin

• SON DAKİKA

Verilerimizi bir son dakika haberi ile bölüyoruz flood reis olarak bilinin yigit Reis (Merhaba buğün 18 yaşındayım) Havaforuma geri döndü :!: :!: :!:

• Herkese tekrardan merhabalar, kısa bir aranın ardından tekrar buraya dönme kararı aldım. Bazı arkadaşların yokluğumda olan mesajlarını okudum hep dayanamadım geri döndüm. Önümüzdeki sistem için birtakım karışıklıklar olsa da şimdiki görünürlükte avantajlı ve dezavantajlı bölgeler olduğunu söylemeliyim :)

comeback :hfyeni (29):

Gerçek aşkın ne olduğunu anladın demek ki. :D2

• Arkadaşlar geçen sene olması lazımdı iç kesimler cosarken Avrupa yakası güneyi lapa lapa yağmasına rağmen çatılar araba sulu birikim zor oluşturuyordu bunun sebeb 700 hpa sıcakları etken demisti bu sistemdede acaba 700 hpa 850 kadar önemli Bi hal alacakmış pozitif yada negatif yönden acaba

• Bu sistemde 2012 Aralık gibi modellerin öngöremediği kar yağışında olduğu gibi modeller kar vermezken kar yağacak diye ortaya çıkıp belki mucize olur da beklenmeyen olur da kar yağar ve ben de kahraman ilan edilirim diye çıkanlar olacaktır itibar etmeyiniz, doğru verilere bağlı kalarak adım adım gidenlere itibar ediniz.

• Gerçek aşkın ne olduğunu anladın demek ki. :D2

bir hoca ya aşkta kazanırsınız ya da karda demişti yiğit reis aşkta kaybettiğine göre bu istanbul için ne anlama geliyor ? emojileri alalım :hfyeni (29): 8o :hfyeni (29):

• Benim şahsi fikrim pazar günü son dakika İstanbul 2 gün eğitime ara verilmesi yönünde bir karar çıkabilir.Bu arada rüzgâr yönü tam deke uygun koşullarda tam yıldız gözüküyor hamlede 100 km yakalaya bilir.Marmara ereglisinden Beylikdüzü ne sağlam kar bırakacak inşAllah bu sistem temennim tüm İstanbul olur diyerek sevgilerimi sunuyorum