Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• ben demiştim.. iki teknik direktör de lige odaklandı

yoksa her iki takımın Türkiye kupası maçlarındaki ruhsuzluğunun başka açıklaması olamaz

BORN IN WINTER

• Beşiktaş bu hafta yener bizi ve ya en kötü berabere kalırız. Futbol her zaman iyi futbola, kötü futbola falan bakmıyor. Bir zamanların Kadıköy muhabbeti, şuan için Galatasaray'da Beşiktaş için var. Biz Beşiktaş'a yeniliriz, Fenerbahçe'de deplasmanda Trabzonspor'a kaybeder.

• Maç oynanmadan kazanılmaz ya da kaybedilmez şartlar eşit görüyorum hatta bizim takım zor maclarda farklı bir psikoloji ile sahaya ciktigi için bir adım önde görüyorum..

• Maç oynanmadan kazanılmaz ya da kaybedilmez şartlar eşit görüyorum hatta bizim takım zor maclarda farklı bir psikoloji ile sahaya ciktigi için bir adım önde görüyorum..

Beşiktaş taraftarı oyuncusu çok ciddi şekilde bu maça kenetlenmişler. En azından sosyal medyada durum bu. Beşiktaş deplasmanı çok zor :)

• İcardi bu takımın en önemli kilit oyuncusu olarak 1 yada 2 numaradır onu anladık.Kötü oynaması bile en az maç başı 4 kilit pasa bedel.Bizim orta sahaların yapamadığı top dağıtmayı herif ortaya gelip yapıyor. Ayrıca bu herifin bu kanatlara göre attığı gol sayısı bence inanması zor bu sene ayrıca uzun süreli Bi sakatlık geçirdi bide.

• Ayrıca yönetiminin Zaha tete ndombele vinicus ziyech gibi isimler ile direkt yol ayrılması lazım.İsim trasnferi istemiyorum ben artık en fazla 2 yada zorlasan 3 isim transferi yaparsın çilek trasnfer niyetine yeter. Bakın köhn 3. Maçı herifin oynadığı topa bakın.Okan hoca size kupada süre veriyor onda bile efor yok yürüyen topçular var.Allah köhn transferi yapandan razı olsun. Ama saydığım diğer isimler gelecek yönetime tam bir enkaz en azından Zaha,tetenin alıcısı çok. Ayrıca ziyechide araplara iyi kakalanır zaten kaparlar havada.

• Ayrıca yönetiminin Zaha tete ndombele vinicus ziyech gibi isimler ile direkt yol ayrılması lazım.İsim trasnferi istemiyorum ben artık en fazla 2 yada zorlasan 3 isim transferi yaparsın çilek trasnfer niyetine yeter. Bakın köhn 3. Maçı herifin oynadığı topa bakın.Okan hoca size kupada süre veriyor onda bile efor yok yürüyen topçular var.Allah köhn transferi yapandan razı olsun. Ama saydığım diğer isimler gelecek yönetime tam bir enkaz en azından Zaha,tetenin alıcısı çok. Ayrıca ziyechide araplara iyi kakalanır zaten kaparlar havada.

Keremi saymamışsın, takımda 11 de kaan, demirbay bay ve apo dışında oynayabilecek yerli oyuncu yok keremde leşin teki, 20 g/a asist yapmışmış banane kardeşim attığı golden, bu sezon ne zaman adam gibi maç oynadı en son ben hatırlamıyorum bile vallahi hatırlamıyorum ya, ayağına gelen topları öldürür bitiricilik desen stoperimiz davinson daha iyi okan hoca vallahi bu rezil heriflerle inanılmaz iyi götürüyor ya, son olarak oliveirayıda unutmuşuz o da galatasaray oyuncusu olamaz, ben okan hocanın yerinde olayım bu ziyech denen vasıfsızı bir oyun bile oynatmam

• Galatasaray'ın o kadar yenilmeyip Karagümrük'e yenilmesine şaşırdım.

Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)

• Beşiktaşın yapmış olduğu paylaşımda sezonun ne kritik maçını anlamadım senin Galatasarayla ne işin varsa en kritik maçın oluyor 26 puan geridesin.Fenerle oynaman ile Galatasaray ile oynaman arasında ne gibi bir fark var senin bu sene. Acaba sezonun en kritik maçı Holding için mi kritikte böyle açıklama yapıyorsun.

• Beşiktaşın yapmış olduğu paylaşımda sezonun ne kritik maçını anlamadım senin Galatasarayla ne işin varsa en kritik maçın oluyor 26 puan geridesin.Fenerle oynaman ile Galatasaray ile oynaman arasında ne gibi bir fark var senin bu sene. Acaba sezonun en kritik maçı Holding için mi kritikte böyle açıklama yapıyorsun.

Tamamen duygusal.

Derbi ya hani o yüzden kritik olmasın ?

Lig 2 takım arasında gidiyor diye diğer takımlar tamamen bıraksın o zaman ligi ne de olsa lider olamayacaklar 😅

• Offizieller Beitrag

Bazı kişilerin çok zoruna gitmiş e malum 1 ayda 3 yerden elenince saldıracak yer arayıp BEŞİKTAŞ JK hedef almaya çalışan kitleye pekte birşey anlatmak mümkün değil.

İnönü size mezar olacak!

• Fenerbahçe ile son haftalarda yapacakları maç daha az kritik demek ki..

bence en kritik maçları sezon sonu kasımpaşa ile yapacakları maç ama yine de kendileri bilir

BORN IN WINTER

• Koskoca yaz ve devre arası transfer dönemlerinden sanchez ve köhn dışında rezalet ötesi transferler

İnşallah taraftarımız dersini almıştır da, bir daha yönetime saçma sapan baskılar yapılıp böyle oyuncular aldırmaz

bu kadar tarihte emsaline az rastlanır bir transfer başarısızlığına rağmen okan bence iyi iş başardı, her ne kadar bu transferlere onay vererek bunda payı olsa da.

kaan kırmızı görmese prag’ı da eleyecekti

Türkiye kupasındaki oyuna bakıp ümitsizliğe düşmemek gerektiğini düşünüyorum

bu sene şampiyonluk gelecek, önceki tecrübelerim bana bunu söylüyor. o havaya çoktan girdik, durdurmak çok zor artık

BORN IN WINTER

• Koskoca yaz ve devre arası transfer dönemlerinden sanchez ve köhn dışında rezalet ötesi transferler

Gol atan veya üreten orta saha en az 2 tane lazım. Mertens bırakıyor keremi salla ver kim istiyorsa tete zaha temizle hepsini demirbayın yanına çek 2 sağlam transfer mümkünse artık 2-3 sezon iyi oynanıp kenara atılmış oyuncular getirme kardeşim yeter olmuyor olmayacak.

bankada yığınla sakal hesabım musevi