Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Şaka gibi skor valla hiç beklemiyordum bir de bunun üstüne lig şampiyonluğu da giderse geçmiş olsun

• Haftalardır düşüşe geçen oyunun elbet patlak vereceği belliydi zaten. Bu mağlubiyet aslında bir kaç hafta daha önceden gelicekti fakat Fenerbahçe son dakikalar da puan almasını bildi hep. Takımın başında hoca demeye bin şahit İsmail Kartal olmasa bile Fenerbahçe şu kadroyla zaten şampiyonluk yarışında olurdu. Hocanın ısrarla isteyip aldırdığı Krunic'in saha içinde yaptığı şeyleri beni koysalar orta sahaya bende yaparım zaten. Aldığı topu yanında ki adama, sağa sola oynamakta ne var. İsmail Kartal'ı hoca yapan topçu Fred'miş. Bir kez daha gördük.

• Offizieller Beitrag

Bu saatten sonra TD filan kovulmaz arkadaşlar boşuna yorulmayın. Lig biter sezon kapanır sonrasında yapılan yapılır. Fenerbahçe geçende dediğim gibi oyun oynamıyor. Bireysel becerilere bakan bir takım haline döndü, Lig zaten büyük tehlikedeyken kupadan böyle elenmek kötü oldu. Bu oyunla avrupadan da elenmek normal. Sezon sonunda 3 te sıfır yükleniyor...

Bu arada Ankaragücü takımını tebrik ediyorum çok güzel oynadılar galibiyeti sonuna kadar hak ettiler, gönül isterdi 9 gün önce lig maçında da böyle oynasınlar.dı

• Lig maçında cezası olan Djiku'yu bu maçta oynatmayarak ne planladı o kadar merak ediyorum ki. Gece yarısı olmadan kovulmazsa Union SG iki maçta toplam 7-8 gol bulur ligde de 3 haftaya kalmaz yarış biter.

• Ligi boşversin İsmail öyle böyle kazanır ligde ama bu Avrupa maçında uniona karşı böyle gider ise hezimet olur ben söyleyeyim.Yenilmeyi geçtim hezimet olur.

• Ligi boşversin İsmail öyle böyle kazanır ligde ama bu Avrupa maçında uniona karşı böyle gider ise hezimet olur ben söyleyeyim.Yenilmeyi geçtim hezimet olur.

Ligde de öyle böyle kısmı zor.Hakem tartışmasına girmiyorum zaten kesinlikle o konuları kapadım.Paşa maçı son dakika olmayan penaltı olmasa lig de bitmişti.Öyle dediğiniz gibi öyle veya böylelik bir durum yok bence

Ligi boşverin ne hocam daha trabzon ve sivas deplasmanı var beşiktaş maçları var bu oyunla puan kayıpları olası maçlar bunlar ve bu hafta sonu bizde puan kaybı alırız gibi

• Yok lig için bile şuan zorlu zaman geliyor Fener için evet ama kast ettiğim olay ligde bireysel performans oyuncu kalitesi ile 3 puanı alıp götürebilirsin.Ama bu oyun ile avrupada değil galibiyet gol atamazsın bahsettiğim olay bu.Fener şuan tek çare union maçlarını izleyip güzel bir analiz edip o maça göre hazırlanmalı o maça göre hazırlanacağı sürede bireysel kalite ile ligde Trabzon maçına kadar götürür zaten.

• Emre hem GSlilerden hem Fenerlilerden küfür yiyor. Zamanında bize gelseydi sadece fenerlilerden yerdi :)

Melo, Emre, Sneijder orta sahası ile ŞL'de çeyrek finalde Real'i eleyebilirdik belki.

• Herkes fiktstüre felan takılmışta yanlış anlamayın ama Okan Hoca tanrı o zaman ya 1 ay önce dedim şubat fikstürine bakın diye galatasarayın umursayan yok.. Ya fenerin hangi fikstür sıkışıktıda allahım kafayı yicem dalıcam biri bana 7-14 mart konferans maçı derse onuda vurucam. Ulan 3 gune bir maç yapıyoruz bir galatasarylı çıkıpta hocayı , kısıtlı kalmışkadroyu oyuncuları konuşmuyor. ulan hamzayla efeyle eyüple halil dervişle kazımcanla ziraatte rotasyon yapıyoruz.fenerimin rotasyona bak 3-0 yenilgi yaşıyor.

bankada yığınla sakal hesabım musevi

• Herkes fiktstüre felan takılmışta yanlış anlamayın ama Okan Hoca tanrı o zaman ya 1 ay önce dedim şubat fikstürine bakın diye galatasarayın umursayan yok.. Ya fenerin hangi fikstür sıkışıktıda allahım kafayı yicem dalıcam biri bana 7-14 mart konferans maçı derse onuda vurucam. Ulan 3 gune bir maç yapıyoruz bir galatasarylı çıkıpta hocayı , kısıtlı kalmışkadroyu oyuncuları konuşmuyor. ulan hamzayla efeyle eyüple halil dervişle kazımcanla ziraatte rotasyon yapıyoruz.fenerimin rotasyona bak 3-0 yenilgi yaşıyor.

Hocam senin yaş mı küçük yoksa genel manada üslubun mu böyle?

• Hocam senin yaş mı küçük yoksa genel manada üslubun mu böyle?

herkese karşı uslubum böyle fikstür sıkışacak fenerin diyen adam yorum yapabiliyorsa karşılığı bu olur saçma yorumları gördükçe dayanamıyorum 3 güne bir maçımız var adamlar konferansı dert ediniyor.

• herkese karşı uslubum böyle fikstür sıkışacak fenerin diyen adam yorum yapabiliyorsa karşılığı bu olur saçma yorumları gördükçe dayanamıyorum 3 güne bir maçımız var adamlar konferansı dert ediniyor.

17 Mart’a kadar Galatasaray’ın ve Fenerbahçe’nin kaçar tane maçı var, baktın mı hiç hocam?

Ben 5 tane Fenerbahçe’nin, 3 tane de Galatasaray’ın maçı ( perşembe günkü maç dahil ) var diye gördüm.

Bu mantıkla Fenerbahçe’nin daha yoğun bir fikstürü olmuyor mu :)

• 17 Mart’a kadar Galatasaray’ın ve Fenerbahçe’nin kaçar tane maçı var, baktın mı hiç hocam?

Ben 5 tane Fenerbahçe’nin, 3 tane de Galatasaray’ın maçı ( perşembe günkü maç dahil ) var diye gördüm.

Bu mantıkla Fenerbahçe’nin daha yoğun bir fikstürü olmuyor mu :)

Benim kastım şuana kadar olanlar içindi zaten inanılmaz sıkışmış bir fikstürdü galatasaray için okan hocayıda işin içine katmamın sebebi hani bazen eleştiriyoruz onu ve oyuncuları ya tam aksine buradaki fenerli arkadaşlarda uzun süredir rahat ya fikstür olarak t bizim gibi şl de tempolu ve zor bir fikstür ve avrupada eleme fikstürü görmediler ya onu diyorum. Bizden bir kişi sesini çıkarmadı neden fenerli arkadaşlar 2 konferans maçı için ses çıkarıyorlar anlamış değilim

• TFF’nin sitesinden baktım futbolcuların görevlilere veya diğer kişilere küfür etmesi 3 ila 7 maç arası yazıyor

Bein kameralarında belli oluyor Ankara taraftar gruplarıda paylaşmış ceza alır yüksek ihtimalle. Çok şovmen Bi herif ya