Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Tayfun abi ben pozisyonda değilim kendilerine göre haklıdırlar haksızdırlar hak ararlar her şeye eyvallah hakları varsa doğruda yanlışta olsa arasınlar. Ama hakem hatasında her türlü hatada olay fenerasyon fenerbahçe olunca sinirlerim geriliyor her yıl aynı terane aynı laflar sıktı artık. Sezon başı fenerbahçe katledilirken galatasaray hatalı pozisyonlarla puan alırken kimseden ses çıkmıyordu. Başkanları dursun bey çıkıp tek laf etmiyordu işin ucu kendine dokunana kadar. Şimdi kötü oyun + hakem hataları fenerasyon oluyor tüm kulüpler fener için birleşiyor önünü açıyor. Arkadaşlarda hakem federasyon eleştirisi yok bir hata oldumu dilde fenerbahçe var anlamadıkları nokta bu.

• Tayfun abi ben pozisyonda değilim kendilerine göre haklıdırlar haksızdırlar hak ararlar her şeye eyvallah hakları varsa doğruda yanlışta olsa arasınlar. Ama hakem hatasında her türlü hatada olay fenerasyon fenerbahçe olunca sinirlerim geriliyor her yıl aynı terane aynı laflar sıktı artık. Sezon başı fenerbahçe katledilirken galatasaray hatalı pozisyonlarla puan alırken kimseden ses çıkmıyordu. Başkanları dursun bey çıkıp tek laf etmiyordu işin ucu kendine dokunana kadar. Şimdi kötü oyun + hakem hataları fenerasyon oluyor tüm kulüpler fener için birleşiyor önünü açıyor. Arkadaşlarda hakem federasyon eleştirisi yok bir hata oldumu dilde fenerbahçe var anlamadıkları nokta bu.

İşin komik kısmı ise bütün bunlardan sorumlu tuttukları TFF'yi inatla istifaya davet etmiyolar. TFF istifa diyemedikleri sürece bu tür şikayetleri yersiz buluyorum ben. Zamanında Mahmut Uslu bırak TFF'yi İçişleri Bakanını uyarmıştı :) ( GS yönetimi için konuşuyorum taraftarları için değil)

• Birde konuya hakim bir arkadaşım bilgilendirebilir mi, deplasman tribünü bilet sayılarını kulüpler mi, federasyon mu belirliyor

Ya abi kendilerine ayrılan kontenjanı tam dolduramamışlar bile o kontenjanı dolduramayıp niye bu kadar az kontenjan açılmış diye buna bile laf ediliyor doldursaydınız orayı size de açsalardı o zaman dile getirseydiniz ne bileyim ama açılan kontenjanı dolduramamışsın daha gelmiş kontenjan niye bu kadar az diyorsun. Ama kolayı var ya ben fenere laf atayım şu an ki durumumla fener üzerinden algı yapayım nasıl olsa bir yolu bulunur manipüle ederim bir yerde katlederler feneri sazı elime alırım hiçbir şey olmamış gibi devam ederim. Her şey fener üstünde kurulu nasıl olsa bir yolunu bulurum yarın da hiçbir şey yokmuş gibi itidal çağrıları :)

• İcardi denen şahıs tatilde paşam çok yoruldu ben olsam takıma sokmam onu sakat bahanesi ile Arjantin'de tatil yapıyor adam ama bizim yönetimde öyle bir cesaret nerde korkulardan bişey diyemiyolar adama 40 gol attı diye Takımda kral oldu eleman bunu da ilk defa bizim takımda gördüm böyle kendilerini kullandırmaya devam etsinler

• İşin komik kısmı ise bütün bunlardan sorumlu tuttukları TFF'yi inatla istifaya davet etmiyolar. TFF istifa diyemedikleri sürece bu tür şikayetleri yersiz buluyorum ben. Zamanında Mahmut Uslu bırak TFF'yi İçişleri Bakanını uyarmıştı :) ( GS yönetimi için konuşuyorum taraftarları için değil)

Hatırlarsan 2019'da yine hakem hatalarının çok olduğu dönem GS dediğini yapmıştı. Bil bakalım Ali Koç ne dedi o zaman?

"Hakemler de insandır hata yapabilir!!"

• Hakem hataları bir yana bu maçta kazansak bile Trabzon deplasmanından puan almak bile sürpriz olur önümüzdeki hafta puan farkı her türlü açılacak. Fenerbahçe Samsunspor'a şov yapar :)

• Ya abi kendilerine ayrılan kontenjanı tam dolduramamışlar bile o kontenjanı dolduramayıp niye bu kadar az kontenjan açılmış diye buna bile laf ediliyor doldursaydınız orayı size de açsalardı o zaman dile getirseydiniz ne bileyim ama açılan kontenjanı dolduramamışsın daha gelmiş kontenjan niye bu kadar az diyorsun. Ama kolayı var ya ben fenere laf atayım şu an ki durumumla fener üzerinden algı yapayım nasıl olsa bir yolu bulunur manipüle ederim bir yerde katlederler feneri sazı elime alırım hiçbir şey olmamış gibi devam ederim. Her şey fener üstünde kurulu nasıl olsa bir yolunu bulurum yarın da hiçbir şey yokmuş gibi itidal çağrıları :)

Kardeşim birine 5 bin vermiş, birine 20 bin :)

• Hakem hataları bir yana bu maçta kazansak bile Trabzon deplasmanından puan almak bile sürpriz olur önümüzdeki hafta puan farkı her türlü açılacak. Fenerbahçe Samsunspor'a şov yapar :)

Benim tek isteğim Fener Ali Sami Yen'e şampiyon olarak gelsin :)--