Futbola Dair Her Şey [2024]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 90 Dakika izletim çatır çatır top oynadı fenerbahçe. Böyle açık futbol oynarsan cezanı 7 golle keserler.

4 gün önce bize kapali oynadilar. Sezonun özeti bu. Bu şekilde gs asla şampiyon olamaz. Fenerbahçenin şampiyonluğunu tebrik ederim kardeşim. Ciddi söylüyorum. Güzel futbollarina,kalitelerine en ufak lafim yok. Ama.bize gelince kaleye set çekip fb maçlarinda çok açik oynuyor bazi takimlar. Sağlik olsun. Tebrik ederim fenerbahçeyi.

• Bir kaç hafta arayla Gs ve Fb ile oynayan takımlara bakıyorum.

Takımlar Gs’ye karşı inanılmaz bir defans yapıyorlar, Gs’ye karşı kapanan takımları ve defansı bir türlü aşamadığımız maçları çok hatırlıyorum ama aynı takımlar Fb’ye karşı kapalı defans oynamıyorlar, hatta bazıları uzun süredir 4lü oynarken Fb maçında 3lü defans bile oynuyor.

Konya maçını izlemedim, bu yorumum bu maç için değil ama büyük ihtimalle 7-0lık maçta da yukarıda bahsettiğim olay olmuştur.

O fb nin kalitesinden kaynakli hocam oyunu kolaylaştırıyor aciyor bide ceza sahasi etkinliği gs dan iyi gs kalitesiyle bugunlere geldi bu sene oyun anlaminda fb den geri bence.

• O fb nin kalitesinden kaynakli hocam oyunu kolaylaştırıyor aciyor bide ceza sahasi etkinliği gs dan iyi gs kalitesiyle bugunlere geldi bu sene oyun anlaminda fb den geri bence.

kapali oynayan takimlari mi tercih edersin açik oynayan takimlari mi? Rakip olarak? Bizim kaderimiz bu,galatasaraya gelen 11 kişi kale önünde set kuruyor. Açik oynasalar bak bakalim kaç tane atiyoruz biz de...

• 4 gün önce bize kapali oynadilar. Sezonun özeti bu. Bu şekilde gs asla şampiyon olamaz. Fenerbahçenin şampiyonluğunu tebrik ederim kardeşim. Ciddi söylüyorum. Güzel futbollarina,kalitelerine en ufak lafim yok. Ama.bize gelince kaleye set çekip fb maçlarinda çok açik oynuyor bazi takimlar. Sağlik olsun. Tebrik ederim fenerbahçeyi.

geçen sezon tüm takımlar fenere ful savunma yapıp kontradan 1 golle maçı kazanıyordu hala yapıyorlarda bu kadro kalitesi ve taktikle yemiyor artık

Merhaba ben Onurcan Aydın 27 yaşındayım fiziksel engelliyim açık lise mezunuyum yılardır hava forumda model takibi yapıyorum.

• kapali oynayan takimlari mi tercih edersin açik oynayan takimlari mi? Rakip olarak? Bizim kaderimiz bu,galatasaraya gelen 11 kişi kale önünde set kuruyor. Açik oynasalar bak bakalim kaç tane atiyoruz biz de...

Iste fb ceza sahasi etkinlikleri o kadar yüksek ki takimlar açılıyor. 2 ye 1 leri cok iyi yapiyor. Bu yuzden fb cok rahat gol atıyor gibi görünüyor. Fb enaz ceza sahasina girdiği maclardan biriydi bu oysa.

Birde fb ligdr en erken gol bulan takimlarin basinda geliyor bence buda etkili

• kapali oynayan takimlari mi tercih edersin açik oynayan takimlari mi? Rakip olarak? Bizim kaderimiz bu,galatasaraya gelen 11 kişi kale önünde set kuruyor. Açik oynasalar bak bakalim kaç tane atiyoruz biz de...

Burada eminim çoğu kişi deplasmandaki Kopenhang maçımızı izledi ve adamlar ne defans yapıyor, nasıl kapanıyorlar böyle dedi.

Kapanan takımlara karşı gol atamadıkça direnç kazanırlar, senin takımın stres yapmaya başlarken, kapanan takım da genelde kontra atak oynar.

Bizim bitiricilik sıkıntımız var ben bunu inkar etmiyorum ama açık oynayan takımlara karşı biz de gayet rahat oynuyoruz.

• Iste fb ceza sahasi etkinlikleri o kadar yüksek ki takimlar açılıyor. 2 ye 1 leri cok iyi yapiyor. Bu yuzden fb cok rahat gol atıyor gibi görünüyor. Fb enaz ceza sahasina girdiği maclardan biriydi bu oysa.

Birde fb ligdr en erken gol bulan takimlarin basinda geliyor bence buda etkili

Hakikaten çok erken gol buluyorlar, ligin başlarındaki maçları hatırlıyorum, 20. Dakikadan sonrasını izlemiyordum :)

• Burada eminim çoğu kişi deplasmandaki Kopenhang maçımızı izledi ve adamlar ne defans yapıyor, nasıl kapanıyorlar böyle dedi.

Kapanan takımlara karşı gol atamadıkça direnç kazanırlar, senin takımın stres yapmaya başlarken, kapanan takım da genelde kontra atak oynar.

Bizim bitiricilik sıkıntımız var ben bunu inkar etmiyorum ama açık oynayan takımlara karşı biz de gayet rahat oynuyoruz.

Bu sezon sadece Alanya açik oynadi bize. 4-0 güle oynaya kazandik mesela. Rakiplerin açik oynayacaklarini bilsem bizi bir tek fb durdurur derdim...

• Offizieller Beitrag

Fenerbahçe forvet-ortasaha kurgusunun iyi olduğu maçlarda ve erken gol bulduğunda skoru çabuk alıyor. Fener kazandığı zaman bahaneler hazır, yok hakemler kayırdı Fener şampiyon, yok karşı takım teknik direktör sistem değiştirdi ondan, yok kaleci bilerek yedi, yok defans bomboş bıraktı vs vs vs.. 30 şut atıp 3 gol atabildiğin takımı rakibin 7-1 yenince karşı takımın ne oynadığına değil hücum hattında oynayan oyuncularının beceriksizliğine ve bencilliğine bakacaksın.

Bu sene Galatasarayda şampiyon olsa aa neden oldu demem Fenerbahçede olsa demem. 2 takımda iyi mücadele ediyor iyi oynuyor. karşılığı olarakta aynı puanla ligte ilk 2 sıradalar.

• 4 gün önce bize kapali oynadilar. Sezonun özeti bu. Bu şekilde gs asla şampiyon olamaz. Fenerbahçenin şampiyonluğunu tebrik ederim kardeşim. Ciddi söylüyorum. Güzel futbollarina,kalitelerine en ufak lafim yok. Ama.bize gelince kaleye set çekip fb maçlarinda çok açik oynuyor bazi takimlar. Sağlik olsun. Tebrik ederim fenerbahçeyi.

Hocam bunun Fenerbahçe'nin oyunuyla da alakası var. Hem yanlış hatırlamıyorsam bu sezon ilk 15 dakika içerisinde en fazla gol atan takımız (9 maç olması lazım) hem de geçiş oyununu Szymanski ve İrfan Can gibi oyuncular kusursuza yakın oynuyor. Galatasaray'da adını verdiğim iki oyuncuya benzer bir tane oyuncu yok. Bir Kerem yakın onun da bitiriciliği bu sene kötü. Gol yiyen takımlar mecbur skor aramak için öne çıkıyor onda da cezayı kesiyoruz. Antalyaspor sahamızda önde baskı yaptı yine yendik. Bu ligde Fenerbahçe'yi Galatasaray'ı taktikle yenmek çok ama çok zor.

• Okan Hoca'ya sormadan nasıl yaparsınız böyle bir şey :D Çok büyük hoca olduğunu düşünüyorum ancak bu açıklamalar kendisine yakışmıyor. Kendisinin dediği gibi adamlar sistem değişikliğine gitmiş ve bu sistemle geçen hafta maç kazanmışlar.

Hatayspor bize karşı 5'li defans çıkınca herkes neden sistem değişti Volkan Hoca diye ortalığı ayağa kaldırmıştı. Bunun tam tersi şekilde yorumlanması garip. Sen Galatasaray'sın. Hücumda aksaklık yaşadığın için adamlar tabii ki de defansı sağlama almak isteyecek. 1-0'ı kovalayacaklar.