Futbola Dair Her Şey [2024]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ali Koç, Fenerbahçe'yi şirket kafasında yönetiyor. Bu kulüp oyuncu yetiştirme merkezi değil. Genç topçu al, parlasın 20-25'e satarız kafasından çıkılması lazım. Kulüp başına geçtiğinden beri 150 tane transfer yapıldı, aralarında yıldız topçu yok. Hepsi yıldız topçu adayları. Bu ticaret kafasından çıkılmalı, o da anca Ali Koç giderek olur.

Hacı yine yap onu ama nasıl yap forvetin yıldız olsun onu besleyen 16 yaşında ki Arda olsun.Orta sahanda bir yıldız olsun yanında ki yıldız adayı genç olsun bilmem anlatabildim mi

• Bizde adam akıllı taraftar kalmadı “seyirci “çok ama taraftar yok.Ah şu olaylar bi 10-15 sene önce olacak o takımın ayakları titrer.

Aynen öyle hocam nerede eski taraftar? Şimdi ruhsuz çekirdek çitleyen yığınlara dönüştü.

• Offizieller Beitrag

Narsil  ldr1907 zamanında has taraftarı küstürdüler o da yetmedi küsmeyenleri def ettiler.Bu takımın yararına bir tane şey olmadı.

maalesef öyle, Üniversiteli Fenerbahçeliler ve Genç Fenerbahçelilerin statla bağı koparıldı, şimdi sinema seyircisi maç izliyor bizde

• Hacı yine yap onu ama nasıl yap forvetin yıldız olsun onu besleyen 16 yaşında ki Arda olsun.Orta sahanda bir yıldız olsun yanında ki yıldız adayı genç olsun bilmem anlatabildim mi

Ben başlarda çok övdüm Fenerbahçe'yi, yalan yok. Oynadığı top ilk başlarda fişşek gibiydi, Avrupa'da da keza aynı şekilde. Fenerbahçe ne zaman takıldı, toparlayamadı bir daha. Takıma liderlik edecek, kötü gidişatı lehine çevirebilecek yıldız bir topçusu yok çünkü Fenerbahçe'nin. Biz devre arası Zaniolo'yu aldık mesela, Kasımpaşa maçında girdi oyuna skoru aldı ve maçı kazandık. Devre arası transferlerinden Samet mesela çok mu gerekliydi? Oosterwolde mesela lazımmıydı? Bu ikisi yerine santrafor alınabilirdi.

• Ben başlarda çok övdüm Fenerbahçe'yi, yalan yok. Oynadığı top ilk başlarda fişşek gibiydi, Avrupa'da da keza aynı şekilde. Fenerbahçe ne zaman takıldı, toparlayamadı bir daha. Takıma liderlik edecek, kötü gidişatı lehine çevirebilecek yıldız bir topçusu yok çünkü Fenerbahçe'nin. Biz devre arası Zaniolo'yu aldık mesela, Kasımpaşa maçında girdi oyuna skoru aldı ve maçı kazandık. Devre arası transferlerinden Samet mesela çok mu gerekliydi? Oosterwolde mesela lazımmıydı? Bu ikisi yerine santrafor alınabilirdi.

Ya en basitinden 7.5 milyon euro gibi bir paraya sol bek alıyorsun.Bu paraya aldığın adam direkt 11 oyuncusu olmalı fark yaratmalı ki tamam denilsin.Bu takımda solbek oynayacak 4-5 tane oyuncu var ama gol atacak bir tane kaliteli forvet yok.Bu senelerdir böyle 6 orta saha varken gittik 7.yi aldık forvet yine yoktu :) Bu kabul edilebilir bir durum değil.Bir değil iki değil kaç sezon geçti.

• Ben başlarda çok övdüm Fenerbahçe'yi, yalan yok. Oynadığı top ilk başlarda fişşek gibiydi, Avrupa'da da keza aynı şekilde. Fenerbahçe ne zaman takıldı, toparlayamadı bir daha. Takıma liderlik edecek, kötü gidişatı lehine çevirebilecek yıldız bir topçusu yok çünkü Fenerbahçe'nin. Biz devre arası Zaniolo'yu aldık mesela, Kasımpaşa maçında girdi oyuna skoru aldı ve maçı kazandık. Devre arası transferlerinden Samet mesela çok mu gerekliydi? Oosterwolde mesela lazımmıydı? Bu ikisi yerine santrafor alınabilirdi.

Bir de Jesus boyutu var hoca başlarda oyunu domine ediyordu hırslıydı sonra ipin ucu kaçtı peşinden koşmadı bile.Ligi hafife aldı devre arası transfer sezonunda Ali Koç hoca forvet transferi istemiyor yeterli dedi diye bir açıklama yaptı.Yetti işte :)

• Bir de Jesus boyutu var hoca başlarda oyunu domine ediyordu hırslıydı sonra ipin ucu kaçtı peşinden koşmadı bile.Ligi hafife aldı devre arası transfer sezonunda Ali Koç hoca forvet transferi istemiyor yeterli dedi diye bir açıklama yaptı.Yetti işte :)

Hoca bence kesinlikle bilerek yapıyor. Bu Brezilya - Portekiz haberleri çıkmaya başladığından beri, kenarda ki o hırsı bile kalmadı adamın. Hala büyük maçlarda inatla 3'lü stoperle çıkmaya devam ediyor.

• Beşiktaş 10 kişi acı verici bir şekilde 4 tane gol attı inanılmaz.Vallahi helal olsun.Bizim 3-0 lık maçtan bile daha vurucu bir maç oldu.Hikayede 10 kişi olsun penaltı olsun geriden gelmede farklılık olsa da sistem aynıydı.3 lü fener defansı.Gelen geçeni kaçırdı arkaya 2. Yarı fenerbahçe.Tebrikler vallahi Bjk

• Hoca bence kesinlikle bilerek yapıyor. Bu Brezilya - Portekiz haberleri çıkmaya başladığından beri, kenarda ki o hırsı bile kalmadı adamın. Hala büyük maçlarda inatla 3'lü stoperle çıkmaya devam ediyor.

Ya gerizekalıya bağladı ya da bilerek yapıyor.Önünde Sevilla maçı gibi bir örnek vardı inatla bildiğini okuyor.Ben hala diyorum o kadro kesintisiz oynasın şampiyonluğa oynar.

• maalesef öyle, Üniversiteli Fenerbahçeliler ve Genç Fenerbahçelilerin statla bağı koparıldı, şimdi sinema seyircisi maç izliyor bizde

Abi basket maçlarını izliyormusun yada denk geliyor musun bilmiyorum sen bir de orayı gör taraftar rezil resmen

• Ya gerizekalıya bağladı ya da bilerek yapıyor.Önünde Sevilla maçı gibi bir örnek vardı inatla bildiğini okuyor.Ben hala diyorum o kadro kesintisiz oynasın şampiyonluğa oynar.

Takımda harbi aynı ilk 11 ile üst üstte oynanılan maç sayısı kaç acaba. Fenerbahçe'de kale ve sol bek harici bütün mevkiler her maç değişiyor. Ferdi ve Altay haricinde kadroda stabil ilk 11 oynayan topçu yok.

• Offizieller Beitrag

Abi basket maçlarını izliyormusun yada denk geliyor musun bilmiyorum sen bir de orayı gör taraftar rezil resmen

İzlemiyorum ama doğrudur, profil belli, kulübün yönetilemediği de çok açık,