Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Arkadaşlar zincirleme trafik kazası geçirdik, annemin boynunda bir kırık vardı şimdi bu kaza ile bir kırık daha çıkmış dualarınızı bekliyorum

Herkesten Allah razı olsun. Dün 22-23 yaşlarında bir genç makas atayım derken arkadan bize vurdu direksiyon hakimiyetini kaybedip 2 arabaya daha vurduk, totalde 4 araba birbirimize girdik istoç yolunda. Arabanın sağ tarafı pert şimdi, arabayı yetkili servise götürmek için alıcam birazdan. Bizde de ağrılar, kırıklar yarıklar var ama eve yine sağ salim döndük Allaha şükür. Herkesten Allah razı olsun tekrar

• Herkesten Allah razı olsun. Dün 22-23 yaşlarında bir genç makas atayım derken arkadan bize vurdu direksiyon hakimiyetini kaybedip 2 arabaya daha vurduk, totalde 4 araba birbirimize girdik istoç yolunda. Arabanın sağ tarafı pert şimdi, arabayı yetkili servise götürmek için alıcam birazdan. Bizde de ağrılar, kırıklar yarıklar var ama eve yine sağ salim döndük Allaha şükür. Herkesten Allah razı olsun tekrar

Al1han çok geçmiş olsun kardeşim. Hepinize Rabbim den sifa diliyorum.

• Herkesten Allah razı olsun. Dün 22-23 yaşlarında bir genç makas atayım derken arkadan bize vurdu direksiyon hakimiyetini kaybedip 2 arabaya daha vurduk, totalde 4 araba birbirimize girdik istoç yolunda. Arabanın sağ tarafı pert şimdi, arabayı yetkili servise götürmek için alıcam birazdan. Bizde de ağrılar, kırıklar yarıklar var ama eve yine sağ salim döndük Allaha şükür. Herkesten Allah razı olsun tekrar

Çok geçmiş olsun :(

Hocam, İnşallah yaralarınız kısa sürede iyileşir. Annemize ve diğer yaralananlara büyük geçmiş olsun.

Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin :( Bizde dün akşam şehir dışından döndük. Akşam 21.00 gibi Eskihisar feribottan inip e5 e bağlandık. Bu konumdan Karaburun'a gelene kadar en az 30 araba makas atıp deli gibi araba kullanıyordu. Arkadaşla aramızda birilerinin canını yakacaklar diye konuştuk.Mağlesef insanlarımız kafayı yemiş durumda :(

• Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin :( Bizde dün akşam şehir dışından döndük. Akşam 21.00 gibi Eskihisar feribottan inip e5 e bağlandık. Bu konumdan Karaburun'a gelene kadar en az 30 araba makas atıp deli gibi araba kullanıyordu. Arkadaşla aramızda birilerinin canını yakacaklar diye konuştuk.Mağlesef insanlarımız kafayı yemiş durumda :(

Malesef öyle hocam, annemin 2.trafik kazası bu ikisinde de boynunda kırık çıktı ilki iyileşmeden ikinci kırığı çıktı yinede eve sağ salim geldik Allah’a bin şükür. 60-70 ile giderken bir tane şerefsiz yüzünden 4 araba birbirimize girdik. Makas atmaya çalışırken bize arkadan vurdu sonra gittik zaten. Orda o çocuğu salsalardı dövseydik içiniz daha rahat edicekti ama olan oldu. Teyzem de vardı arabada onun da belinde kırık çıktı

• Şu makas atıp karşısındakinin canını hiçe sayan araç kullanıcıları sizin yüzünüzden ben üç can verdim. Konu çok hassas bu yüzden yazmak istemedim ama dayanamadım. Hiz sınırını aşan, artist artist araç kullanan kişileri kınıyorum!

• Malesef öyle hocam, annemin 2.trafik kazası bu ikisinde de boynunda kırık çıktı ilki iyileşmeden ikinci kırığı çıktı yinede eve sağ salim geldik Allah’a bin şükür. 60-70 ile giderken bir tane şerefsiz yüzünden 4 araba birbirimize girdik. Makas atmaya çalışırken bize arkadan vurdu sonra gittik zaten. Orda o çocuğu salsalardı dövseydik içiniz daha rahat edicekti ama olan oldu. Teyzem de vardı arabada onun da belinde kırık çıktı

Tekrar dan çok geçmiş olsun. Mağlesef ülkede denetim diye bir şey kalmadı. Otobanda bile kamyonlar tırlar otobüsler makas atıyor. Ama denetleyen yok. :(

• Geçmiş olsun kardeşim Anneye de rabbim şifa versin inşallah. Sen iyisindir umarım.

Allah razı olsun, benim üst dudağım patladı pipetle yiyip içiyorum, göğsümde ağrı var ve bacağımda bağ zedelenmesi var hocam şuanlık sıkıntım yok Allah’a şükür

• Fizanda oynayalım :)

🇺🇦 Ukrayna devlet başkanı Zelensky, Dinamo Kiev-Fenerbahçe maçını Wembley’de oynatmak için İngiltere ile temasa geçti.

🗣 Zelensky: “Futbol bilen bilmeyen Dinamo’yu tutan tutmayan herkesi maça bekliyoruz. Bayrağımızı Şampiyonlar Ligi’nde dalgalandırmak için savaşacağız.”

7b2ee.webp

• Malesef öyle hocam, annemin 2.trafik kazası bu ikisinde de boynunda kırık çıktı ilki iyileşmeden ikinci kırığı çıktı yinede eve sağ salim geldik Allah’a bin şükür. 60-70 ile giderken bir tane şerefsiz yüzünden 4 araba birbirimize girdik. Makas atmaya çalışırken bize arkadan vurdu sonra gittik zaten. Orda o çocuğu salsalardı dövseydik içiniz daha rahat edicekti ama olan oldu. Teyzem de vardı arabada onun da belinde kırık çıktı

Çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın gereksiz özgüvenli trafik canavarları ne yazık ki fazlasıyla çok.Ülkede ki herkese ehliyet verilmemesi taraftarıyım herkes şöfor olmamalı