Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yaşım gereği biraz geç başladım ama olsun. 97.bölümün de bitmesiyle birlikte Kurtlar Vadisini bitirmiş bulunmaktayım... İzlediğim, izleyebileceğim en mükemmel diziydi. 1.bölümden 97.bölüme kadar sıkılmadan izledim... Gerek kamera açıları gerek kurgusu gerek müzikleriyle olsun mükemmel ötesi bir başyapıt... İzlemeyenler varsa şiddetle tavsiye ediyorum...

• İroni yapacak keyifi nerden buluyorsunuz reis ya 😀 komple sıktı artık bu yönetim

Ne yapalım , ironi yapmasak kafayı yiyeceğiz. Tımarhanadeymişiz gibi takılmak lazım bazen. :) 23 nisan için kıyafet siparişi veriyor öğretmen arkadaşlar bir fiyat üzerinden veliler falan görüşülüyor ortak karar alınıyor, 1 hafta sonra artık bu fiyatlara veremeyiz diyor satıcılar, 2 defa başımıza geldi. İlk defa böyle bir durumla karşılaşıyoruz.

Bu arada pamuk fiyatları da uçmuş durumdaymış. Ithalat ihracat yapan bir arkadaş var Mersinde limanda, kıyafet şu an en ucuz şey diyor ilerleyen zamanlarda giyim sektöründe de ciddi zamlar görürsek şaşırmayalım.

• Yaşım gereği biraz geç başladım ama olsun. 97.bölümün de bitmesiyle birlikte Kurtlar Vadisini bitirmiş bulunmaktayım... İzlediğim, izleyebileceğim en mükemmel diziydi. 1.bölümden 97.bölüme kadar sıkılmadan izledim... Gerek kamera açıları gerek kurgusu gerek müzikleriyle olsun mükemmel ötesi bir başyapıt... İzlemeyenler varsa şiddetle tavsiye ediyorum...

Karahanlı sadakatinizi takdir ediyor. 8)

• Ne yapalım , ironi yapmasak kafayı yiyeceğiz. Tımarhanadeymişiz gibi takılmak lazım bazen. :) 23 nisan için kıyafet siparişi veriyor öğretmen arkadaşlar bir fiyat üzerinden veliler falan görüşülüyor ortak karar alınıyor, 1 hafta sonra artık bu fiyatlara veremeyiz diyor satıcılar, 2 defa başımıza geldi. İlk defa böyle bir durumla karşılaşıyoruz.

Bu arada pamuk fiyatları da uçmuş durumdaymış. Ithalat ihracat yapan bir arkadaş var Mersinde limanda, kıyafet şu an en ucuz şey diyor ilerleyen zamanlarda giyim sektöründe de ciddi zamlar görürsek şaşırmayalım.

Ben artık zam gelince yemin ederim seviniyorum. Eleştirebilirsiniz belki ama insanların belki bi nebze aklı başına gelir de fanatiklikle oy vermezler diye düşünüyorum.

• Mezosikl10 hocam, yanlış düşünüyorsun, zerre umurlarında değil, hatta daha da sıkı tutunuyorlar birbirlerine, o yüzden işlerin iyiye gitmesi için hepimizin hayrına.onlar 5 kazanıyorsa , sen de en azından 2 kazanırsın. Ama onlar kaybederse sen daha fazla kaybedeceksin.Distopya yaşanıyor şu anda.hatta kitabını da biliyorsundur.

• Portekiz'in gerçekten çok önemli eksikleri var şimdi haberim oldu bunu fırsata çevirecek formasyonda iyi bir kadro çıkarmışız orta 4'lü de Berkan sırıtmış ancak defansif yönünü kullanmak istiyor.Şansı bol olsun takımımızın.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• 3'lü defans riskli değil mi? Ronaldo dağıtır orayı.

Berkan tercihi de bu yüzdendir diye düşünüyorum. Orta saha gibi gözüküyor dizilişte ama Torrent'in Barcelona maçında yaptığı gibi defans yönünü kuvvetlendirmek açısından Berkan'ı tercih etmiş olabilir hoca. Barcelona gibi bir takıma karşı temposu yüksek bir mücadelede her 2 maçtada 90 dakika oynadı.

• Barcelona bizi çözmüştü, Keremin bağlantısını kesince, orta alanda Berkanin yapabileceği fazla birsey kalmamıştı.Berkan iki maçta da kötü değildi.Umarim 3'lu defans evlere şenlik olmaz.Milli Takımın bu maçlara kalması da önce TFF'nin sonra da Şenol'un hataları, ulusal ligde küme düştüğümüzde elveda demeliydik. 4 senede bir düzenlenen bir turnuvaya direkt gidememek çok hüzünlü.