Posts by Mezosikl10

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Hocam biraz bekleyin ama veterinere götürürseniz anlar karnında daha yavru varmı karnı şiş ise muhtemelen vardır bazen cins kediler tek yavru doğurabiliyor bekleyin biraz bence 😊

AKşam 7-8 e kadar bekleueceğim sonra götüreceğim cevabınız için teşekkürler

Taraftar grupları konusunda yunanlıların üstüne tanımam. Arjantinliler de hikaye onlar görsel şovdan ibaret fakat yunan taraftarlar görsel şov olsun meşale olsun tezarühat etme ve besteleriyle mükemmeller objektif bakarsak. Efsane besteleri var ve oyuna müthiş etki ediyorlar. Sırpları da ekleyebilirim onlarda da kızılyldlız ve partizan taraftarları da çok iyidir

Geçen ki skor tahminlerim maç sonuçları olarak hepsi doğru maç skoru olarak kısmen doğru çıkmıştı gene tahmin yapıp kenara çekiliyorum 😀 Fener maçı uzayacak bence 3-1 veya 2-0

Sivasspor 0-2 fiorentina bu sefer diğer maçlara da tahmin yapacağım

Real sociedad 1-1 Roma

Arsenal 3-1 sporting lizbon

Feyenoord 2-0 shakhtar

Ferencvaroş 1-2 Leverkusen

Union sg 2-2 union berlin (uzar)

Real betis 0-1 Manchester united

Freiburg 0-0 Juventus

Tamam biz çok kaçırdık ettik ama sevilla da çok şanslı takım. Yılllardır avrupa kupalarının 2 tanesini çok şansa attılar genellikle tek golle elediler rakiplerini çeyrelte ve yarı finalde ve son dk golüyle tur geçtikleri çok oldu her şey bi yana bu da var sevilla şansından korkuyodum tuttu gene şansları ilk golde

Hocam o parayla mal alınmaz ki bunu biliyordum zaten almak istedim de alamadım o paradan hayır gelmedi ya birilerine bişeyler ısmarladım ya da kendim anlık olarak yedim öyle söyleyeyim :)

Elinize sağlık hocam ne güzel yazmışsınız. tövbeyi ben bugün edeceğim o zaman :)

Malum şahısı deli gibi savunan vardı burda kim olduğunu herkes biliyor bu durumda da savunacak var mı ? Böyle bi zamanda twitter kapatmanın amacı ne olabilir? Gayet belli beceriksizliklerini saklamak. Bişeyleri gizlemek. Umarım insanlarımız akıllanır artık uzamıtoyrum uzatırsam 7 yıllık hesabım ban yiyecek gerek yok