Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • eskiye dayalı yaptığım bir araştırmada bize gelen büyük sistemlerin çoğu son 48 de netleşmiş öncesindede genelde hep sıcak tarafta kalmışız.arada lodos peşi gelen sistemlerde çok olmuş hatta öyle sistemler olmuşki birgün içinde 16-17 derece sıcaklık düşüşü olmuş.

• alınmıyorum kardeşim yanlış anlamayın burda samimi bir ortam var o yüzden hem whatsapp da daha bol bol konuşulabilir telefondan aynı şekilde benimki naçizane bir önerim. Burdan konuşmayın demiyorum yani yanlış anlamayın :)

Watsapp,instagram,facebook bığtık da kardeşim bığtık ya.Farklı bişe olsun: )Şaka maka buranın büyüsü burda kalsın kardeşim.Forumu bir kültür olarak düşün.Bir radyo gibi,bir gazete gibi.Burayı benim gözümde farklı yapan da bu zaten.Yoksa 1000 tane watsap grubu kuralım,sonrası yok.Sohbetse herkes katılsın,veri ise herkes atsın,görüş ise herkes bildirsin.Bu da benim naçizane fikrim.Kimse yanlış anlamasın: )

• Watsapp,instagram,facebook bığtık da kardeşim bığtık ya.Farklı bişe olsun: )Şaka maka buranın büyüsü burda kalsın kardeşim.Forumu bir kültür olarak düşün.Bir radyo gibi,bir gazete gibi.Burayı benim gözümde farklı yapan da bu zaten.Yoksa 1000 tane watsap grubu kuralım,sonrası yok.Sohbetse herkes katılsın,veri ise herkes atsın,görüş ise herkes bildirsin.Bu da benim naçizane fikrim.Kimse yanlış anlamasın: )

birşey demedim hocam sende haklısın tabi benimki de sadece öneriydi kötü niyetim yok yani :) samimi ortam olduğu için öneri yapayım dedim böyle whatsapp grupları var çünkü ondan dedim :)

• Senin küçük boşlukların 96 saat ediyorsa o küçük dediğin boşluklar baya bildiğin büyük oluyor🤣

Okuldan eve geldikten sonra başlatıyorum etütleri 10 saati falan da okulda zaten o etütlerin tabi sonrasında ölü gibi dolaşıyorum da gayet normal bence 😂

Hedef Hava Harp Okulu

• Okuldan eve geldikten sonra başlatıyorum etütleri 10 saati falan da okulda zaten o etütlerin tabi sonrasında ölü gibi dolaşıyorum da gayet normal bence 😂

Arda çok iyi değerlendir kardeşim bu zamanını

Ailen ne güzel etüt ayarlamış sana

İnşallah dilediğin hedeflediğin noktalara ulaşırsın

• geçen yıl bu sistemi Aralık ayının sonlarına doğru almıştık hatta çoğu kişi tutmaz havada anca görürüz diyordu lakin biz cm bile olur dedik ve sonuç gördüğünüz gibi oldu 😊 beklediğim sistemde bundan çok daha fazlası olacak sadece sabırla ogünleri bekleyelim ay sonuna doğru modellerde de hareketlilik olacak -20 ler tepemizde gezecek kimse umutsuzluğa kapılmasın sadece sabırla o günleri beklesin.beni bilen doslarım bilir boş yerede kimseyi umutlandırmam ☃️☃️☃️

• Arda çok iyi değerlendir kardeşim bu zamanını

Ailen ne güzel etüt ayarlamış sana

İnşallah dilediğin hedeflediğin noktalara ulaşırsın

Amin inşallah abim olabildiğince hakkını vermeye çalışıyorum tabi bünyem halen daha tam alışamadı ama elbet bir gün alışacağım bazen istemsizce moralim bozuluyor deneme sonuçların istediğimden düşük gelince ama bu yollar böyle geçiyor

Arda sen msü ye gircektin değil mi

Evet hava harp okulu istiyorum

Hedef Hava Harp Okulu

• Amin inşallah abim olabildiğince hakkını vermeye çalışıyorum tabi bünyem halen daha tam alışamadı ama elbet bir gün alışacağım bazen istemsizce moralim bozuluyor deneme sonuçların istediğimden düşük gelince ama bu yollar böyle geçiyor

Evet hava harp okulu istiyorum

Moral motivasyon düşebilir zaman zaman

Ama bu senin azmini asla zedelemesin kardeşim

Sen iyi bir insansın ve iyi insanlar güzel yerlere gelmeli bu ülkede