Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Biz böyle vorteksler için kalp kıracak adamlar değiliz hem eğlenelim birbirimize takılalım olursa olur olmazsa ne yapalım kısmet der geçeriz. Tipi54 kardeşim ben 5 yıldır burdayım önceki sistemde de burdayım turlarda da burdayım yazın oraj sezonunda da burdayım. Anlayacağın yaz kış burdayım. Seni kırdıysam eğer kusura kalma kardaşım. :)--

Yok est hocam kırılmak değil gülücük koymayınca ciddi sandım ben ondan hocam yoksa kocaelide alsın istediğinizin bi katı fazlasını alın hocam yetterki alalım sizde bizde seneden seneye beklediğimiz şey hep aynı kırılmak yok hocam yağarsa yağar yağmazsa yağmaz önemli olan dostluk baki kalalım yeterli abi. :)

• İzmitten kimse yok mu, radarda üstünüz dolu gözüküyor başlamadı mı yağış

Hocam mavi kütle bile güzel yağış bırakıyor yeşilleri düşünemiyoruz henüz izmit olarak :)

"Allah'a ve âhiret gününe inanan, ya hayır söylesin ya da sussun." Hadis-i Şerif

• Bursa olarak sabahli yagis beni cok tatmin etti neredeyse sehrin tamamina adaletli bir yagisti, simdi efendice geceyi bekliyorum, vorteks bu sekilde gelirse acayip seyler olabilir, tadini cikaralim mart 12 de kar kovaliyoruz hayretler icindeyim:))

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Güneş artık karlarımı eritmeyi bırakırmısın lütfen. Yollar kaldırımlar komple eritti şimdide çimleri eritmeye başladı. Yagıs başlama zamanı 3-4 gibi gözükuyor umarım daha ileri atmaz 3-5 birsey görmek istiyorum 30cmde gözüm yok 15 olsun benim olsun :)

• Güneş artık karlarımı eritmeyi bırakırmısın lütfen. Yollar kaldırımlar komple eritti şimdide çimleri eritmeye başladı. Yagıs başlama zamanı 3-4 gibi gözükuyor umarım daha ileri atmaz 3-5 birsey görmek istiyorum 30cmde gözüm yok 15 olsun benim olsun :)

hani bize yohmi :D