Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yok vazgeçmiyorlar illa illa

Dedik kaç sefer burası meteoroloji sitesi yok yapamıyorlar rahat duramıyorlar.

Sevgili arkadaşlar burası ekonomi ve iktisat sitesi değil

Hepimiz aynı gemideyiz ekonomik zorluklar var sıkıntılar var ama uzatmayalım.

A veya B için demiyorum kendimi de katıyorum hepimiz için söylüyorum.

Lütfen hava konuşalım model konuşalım arkadaşlar saygılar sevgiler hepinize.

• Hava konuşmak için yine ekonomiden geçiyor süreç malum elektrik ve internete de zam geliyor sürekli .Bunu yazarken bile herhalde bana 1-2 kuruşa mal oldu internet .Bırakında insanlar yazsın görüşlerini adı konu dışı zaten .

• Ben buraya huzur bulmaya giriyorum hayatın monotonluğundan uzaklaşmaya çalışıyorum. sabahtan akşama kadar çalışıyorum . Her türlü içimiz kararıyor. Diyorum foruma gireyim bir bakıyorum uzak durmaya çalıştığım şeyler foruma girmiş. Sabahtan akşama kadar ister istemez geriliyoruz yoruluyoruz bu forumda huzur arıyorum ama bulamıyorum istemiyorum kardeşim burada bu konuların karşıma çıkmasını....

Berkay4535

• İllaki eleştircez iyi konuştuğumuz gibi kötüyüde konuşucaz yorumlıcaz. Ama burda 2-3 kişi var açık ve net bombayı salım diğerleri gelir patlatır kafasında. O kişiler kendilerini gayet iyi biliyor doların 10 olması bahane onlar icin. Onlar 2 liraykende sevmiyolardı şimdide sevmiyolar. Durumlar ciddi Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

• Ya bırakın , konu dışı başlığında herkes istediğini konuşsun

Konu dışı sonuçta

Tartışma çıkmasın yeter ki

Birbirimize laf yetiştirmeye çalışmayalım

Sakin sakin görüşlerimizi paylaşalım

İnsan bazen içindeki sıkıntıyı paylaşmak istiyor

Benim gibi sosyal medya kullanmayan biriyse eğer , iç sıkıntısını paylaştığı mecra bu forum olabiliyor

Forumda da sadece bu başlık uygun zaten

BORN IN WINTER

• Marsta ilginç kayalar. Mars Curiosity. Mars Günü :844

Dr. Barış Esen on Twitter
    “-TÜİK’in Fiyat İstatistikleri Daire Başkanlığı altında yer alan Tüketici Fiyatları Grup Başkanı Mustafa Teke görevinden ayrıldı. -Mayıs ayında da #TÜİK Fiyat…
    twitter.com

Hava Forum on Twitter
    “Suriye tozlarının geri dönüş hareketi bu şekilde... 👇🏻”
    twitter.com

Orjinal Raw image lar

HaberReport on Twitter
    “Yunanistan büyükelçisi, Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı.”
    twitter.com

• ulan bi sigara bi çay içitim dolar 11 lirayı devirmiş. aga bu işte başka bir şey var. akıl karı değil şu yaşananlar.

gram altın 1 günde 40 tl kazandırdı. 10 gram altını olan 1 günde 400 lira kazandı

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Resmi Gazeteye bir göz gezdirdim.

Hazine ve Maliye Bakanlığı'na döviz işlem limitlerini belirleme yetkisi verilmiş.

Sanırım önümüzdeki günlerde döviz alım- satım çekme ve yatırma işlemlerine tutar sınırlaması gelecek.

• Resmi Gazeteye bir göz gezdirdim.

Hazine ve Maliye Bakanlığı'na döviz işlem limitlerini belirleme yetkisi verilmiş.

Sanırım önümüzdeki günlerde döviz alım- satım çekme ve yatırma işlemlerine tutar sınırlaması gelecek.

aga ben 33 yaşındayım böyle bir şey yaşamadım ya hu. En son Rahmetli Ecevit - Sezer olayında memleket bu hale gelmişti. Şu an ki olay çok farklı . İhracat aldı başını gidiyor. Katma değeri yüksek ürünler ihraç ediyoruz . enflasyon yüksek eyvallah ama memlekette normalde şu aşamada esnaf kepenk indirmesi lazım ama çarşı pazar hala deli gibi ticaret yapıyor. 2 gram aklım var onun yarısını Trabzonspor yarısını da bu ekonomik durum alacak

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Dolar 10.90 bu iş ekonomi boyutunu aşti bana çok eleştiriyor diyebilirsiniz ama inanın herkes patlama aşamasında dolar 1 lira arttı 4 günde bu olağanüstü bir durum yine soyluyorum tek çözüm var bu saatten sonra değişim! başka yolu yok!

• Hani şahlanıyoruz, şöyle iyiyiz şöyle güçlü ülkeyiz diyenler var ya bunlara en iyi cevabı dolar veriyor. Al sana güçlü ekonomi, al sana pula dönmüş paran otur yerine diyor. 20 yıldır yapılamayan muhalefetin kralını yapıyor. Her millet hakettiği gibi yönetilir. Biz de bunu hak ediyoruz. O yüzden üzülmüyorum bile daha beter olalım ki belki aklımız başımıza gelir.

• Ekonomide rüyalardan uyanıp, aklı selime dönme vakti geldi de geçiyor,degersizlesen Türk lirasi ile hayat daha da zor hale gelecek önümüzdeki günlerde, o nedenle bu kararı vermek için takvimli toplantılara gerek yok,Bazen milletin halini de düşünmek gerekir hersey zenginler için tesis edilmez edilmemeli...

• Bıçak kemiğe dayandı diye bir söz vardır.

Benim için artık bıçak kemiği parçaladı geçti!

Geçmişte olduğu gibi HALK bunun hesabını, hesap sorulması gereken yer olan sandıkta soracaktır.

.