Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hayırlı sabahlar hava Forum ailesi. Herkese sağlıklı mutlu ve huzurlu haftalar... Bugün okula başlayan çocukları ve özelikle de anne babalarını rabbim korusun virüsten...

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• arkadaşlar benim çok bir bilgim olmadığı için buraya yazmak istedim korona konusuna da yazamadığım için. kardeşimin özel okulu bugün itibariyle olmak üzere haftanın 2-3 günü 9 dan 1 e kadar yüz yüze ders görülecek akşamı da ne saçma şeyse uzaktan eğitim görülecek şekilde açıldı ama ders programına galiba özel okulların liselere açılması yasak olduğu için normal ders yerine rehberlik dersi yazmışlar yani güya rehberlik için gidilecekmiş galiba sizce bunları yapmaya hakkı var mı yani böyle bir yasak durumu söz konusu mu göz göre göre öğrencileri riske atıyorlar bence

2 Mal editiert, zuletzt von Soykan T. ()

• Günaydın kardeşlerim

Sağlıklı sıhhatli bereketli bir hafta olsun

Selamlar

arkadaşlar benim çok bir bilgim olmadığı için buraya yazmak istedim korona konusuna da yazamadığım için. kardeşimin özel okulu bugün itibariyle olmak üzere haftanın 2-3 günü 9 dan 1 e kadar yüz yüze ders görülecek akşamı da ne saçma şeyse uzaktan eğitim görülecek şekilde açıldı ama ders programına galiba özel okulların liselere açılması yasak olduğu için normal ders yerine rehberlik dersi yazmışlar yani güya rehberlik için gidilecekmiş galiba sizce bunları yapmaya hakkı var mı yani böyle bir yasak durumu söz konusu mu göz göre göre öğrencileri riske atıyorlar bence

Normalde yasak ama Samsun da da pek çok özel okul bunu 1 aydır yapıyor. Tabi isteğe bağlı diyorlar. Ben bu olayı face de MEB Öğretmen sayfasında dile getirince özel okul çalışanları falan lince çalıştılar ama cevap verince sus pus oldular.

Maalesef durum bu. Devlet okuluna giden ne yaparsa yapsın mantığı aldı başını gitti.

• arkadaşlar benim çok bir bilgim olmadığı için buraya yazmak istedim korona konusuna da yazamadığım için. kardeşimin özel okulu bugün itibariyle olmak üzere haftanın 2-3 günü 9 dan 1 e kadar yüz yüze ders görülecek akşamı da ne saçma şeyse uzaktan eğitim görülecek şekilde açıldı ama ders programına galiba özel okulların liselere açılması yasak olduğu için normal ders yerine rehberlik dersi yazmışlar yani güya rehberlik için gidilecekmiş galiba sizce bunları yapmaya hakkı var mı yani böyle bir yasak durumu söz konusu mu göz göre göre öğrencileri riske atıyorlar bence

Bu durum kardeşinizin kaçıncı sınıfa gittiğine göre değişir eğer 8 sınıfa gidiyor ise yasal ama ara sınıf ise kılıfa uydurulmuş durum gönderme zorunluluğunun her iki durumda da yok ama 8 sınıf ise online eğitim alması lazım gerçi bizim okul yüzyüze açtım online yok diyor aynı sıkıntıyı biz de yaşıyoruz ... Allah yardımcımız olsun özel okullarla 😔

• Bu durum kardeşinizin kaçıncı sınıfa gittiğine göre değişir eğer 8 sınıfa gidiyor ise yasal ama ara sınıf ise kılıfa uydurulmuş durum gönderme zorunluluğunun her iki durumda da yok ama 8 sınıf ise online eğitim alması lazım gerçi bizim okul yüzyüze açtım online yok diyor aynı sıkıntıyı biz de yaşıyoruz ... Allah yardımcımız olsun özel okullarla 😔

10. sınıf

• Dolar,Euro nun duracağı bir nokta yok işin kotu yani yükseliyor ama durma noktası yok faiz yükseltilmiyor çözüm bulunmuyor affederseniz ama ekonominin e sinden anlamayan bir bakan var karsimizda surekli pembe bir tablo sunuluyor sonuç ne peki fakirlesiyoruz ve hayat daha da pahalaniyor..