Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Güneydoğu için Suriyeli göçmenler daha uygunken birçok bölge için Ukraynalı göçmenler daha uygun.Türkiyenin heryerinde farklı bir medeniyet, kültür var Fakat şu var ki Suriye'nin kuzeyinden gelen insanlar hakikatten toplumumuzun geneline uygun değil.

Orta ve güney kesimleri daha medeni bize daha birikim olarak yakın kişiler ama bize gelen kuzey bölgesi facia.

Devlet bütün vasıflı adamlara kimlik verecem diyor milyonlarca heriften 100.000 kişi zor çıkıyor doktor mühendis sayısı bir elin parmağı kadar

• 20 lira olur bu gidişle hatta 30 a kadar yolu var benzinin Burkino Faso da savaş çıksa bizi etkiler arkadaş ben anlamadım bu işi kimse demiyor ki kardeş bu ülkeyi kim niye bu kadar dışarı bagimli hale getirdi ulan buğdayı bile uretmiyoruz Rusya dan alıyoruz ekmek dün 3 lira olmuş bizde neyse bizimkinler yine %100 zam yaparlar sonra %5-10 kdv indirimi yapıp ovunurler....

• içinizi aydınlatacak bi haberle baslayalim gune. Benzine 88 kuruş motorine 1.51 tl zam bekleniyor.

GÜNAYDIN...

2.05 TL ÖTV, yüzde 18 KDV alındığı sürece 20 de olur 30 da olur. Halk alıyor, almasın tepki göstersin. Kur koruma programının zararını buradan kapatıyorlar. Yakıta zam geldikçe devlete ekstra para giriyor. Yakında benzinlikler kapatır tek tek.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Sen hiç haber seyretmiyorsun galiba 😂😂😂tarif istiyorsan bana demiyecen Google amcaya yaz söyler sana 😂😂😂

Bak sen cok sasirdim nasilda yapiyorlarmis Allah Allah ne kadar ilginc;)

Buarada senli benli muhabbeti yapabilecek samimiyete ne zaman geldik onuda cozemedim tabi?

GabelBerg10 ucuz metanole yonelirlerse sadece körde olmazlar hopp obur dunya:))

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• içinizi aydınlatacak bi haberle baslayalim gune. Benzine 88 kuruş motorine 1.51 tl zam bekleniyor.

GÜNAYDIN...

Brent petrol 111$ seviyesinde şu anda ve dolar kuru da yükselişte, haliyle fiyatların artması kaçınılmaz ama açıklanacak enflasyona etkisi minimum, öyle bir durumdayız, idare hiçbir şekilde ötv+kdv den taviz vermiyor, 20 tl de durmayabilir bu gidişle.

• Bak sen cok sasirdim nasilda yapiyorlarmis Allah Allah ne kadar ilginc;)

Buarada senli benli muhabbeti yapabilecek samimiyete ne zaman geldik onuda cozemedim tabi?

GabelBerg10 ucuz metanole yonelirlerse sadece körde olmazlar hopp obur dunya:))

O zaman ne muhabbet ediyorsun hade kendini ne saniyorsun sen yazdın ben de sana cevabı verdim

• O zaman ne muhabbet ediyorsun hade kendini ne saniyorsun sen yazdın ben de sana cevabı verdim

Üslubumuza dikkat edelim degil mi? Neyse fazla zaman kaybetmeyeyim, iyi forumlar

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Kelepir at nereden bulabilirim :)-- Önümüzdeki dönem videodaki gibi olacağız herhalde.

Fazla düşmeyin üzerine, ötv+kdv'yi getirirler yediği yem'e, siz ironi yaparsanız, kabak bu hayvanlarla iş görenlerin başına patlar.

• 2 hafta önce babannem koronaydı 2 kere kalp krizi geçirip 3.sünde vefat etmişti, şimdi amcam korona olmuş oda aynı şekilde kalp krizi geçirmiş,

• 2 hafta önce babannem koronaydı 2 kere kalp krizi geçirip 3.sünde vefat etmişti, şimdi amcam korona olmuş oda aynı şekilde kalp krizi geçirmiş,

Tekrardan Başın Sağolsun, amca da inşallah kurtarabilir, hayata tutunabilir, amin.

Geçmiş olsun hocam geldi mi üst üste geliyor malesef çok zor bir durum :(3232 umarım tez zamanda atlatır eski sağlığına kavuşur inşallah ..