İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Kimseyi yanıltmak istemem ama Yakuplu'da tipi mi var yoksa ben halüsinasyon görmeye mi başladım ?

ColdCenk hocam Beylikdüzünde döşeme var mı ?

Yok hocam 20 dk önce tipi şeklinde yağdı sonra tekrar yağmura çevirdi arada atıştırıyor kafasına göre😀

• 2004 sisteminde aklımda kalanlar,

Gençlik aşkım ile geç saate kadar kar topu oynamam işin içinde kar olunca ailesi izin vermişti kapının önünde kar oynamasına, ❤️

E-5 Avcıların uzun süre karla kaplı kaldığını ilk defa görmüştüm. 😎

Nokia 3310 Cep telefonum karda kayarken düşmem sonucunda plastik ekranı kırılmıştı😀

• Sene 2004 23 Ocak günlerden perşembe evde kurtlar vadisi izleniyor dışarda tipi ile kar yağıyor elektrikler bi gitti babam amcaoğluları bi küfür ediyorlar benim yaşta 10 net hatırlıyorum küfürleri hala aklımda 😁😁😁😁

• Narsil hocam koş çocuklarla 2004'ü konuşuyoruz... Özlemişler... :hfyeni (29): :hfyeni (18):

hocam 2004 anlatılmaz yaşanır bir kıştı:) bizim gençliğimizin en güzel kışıydı diyebilirim, bu sene onu hatırlatacak bir sistem alsak ne de güzel olur:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Sene 2004 23 Ocak günlerden perşembe evde kurtlar vadisi izleniyor dışarda tipi ile kar yağıyor elektrikler bi gitti babam amcaoğluları bi küfür ediyorlar benim yaşta 10 net hatırlıyorum küfürleri hala aklımda 😁😁😁😁

Küfürler kaldıysa problem :D2 :D2 :D2

• Bu saatten sonra yağanda tutmaz anca akşam ki dekleri bekleyeceğiz bu sistemde beklenen gibi olmadı maalesef.

Çok iyi bir sistem değil de , bizim insanlarımızda erken beklentiye giriyor

Sistemin en kuvvetli anı bu gece , karasal ve kuzey kesimler örtü görür mü ? Arabalarda olur bir şeyler

Sahiilerde havada izler gene bir şeyler

• Çok iyi bir sistem değil de , bizim insanlarımızda erken beklentiye giriyor

Sistemin en kuvvetli anı bu gece , karasal ve kuzey kesimler örtü görür mü ? Arabalarda olur bir şeyler

Sahiilerde havada izler gene bir şeyler

Sahiller zaten olmaz çok zor ben güzel dek yakalama derdindeyim.

• archives-1995-1-15-0-0.png

90lı kışlar kötü deriz amenna ama bakn yaşadığımız sisteme çok benzer sinoptik devamında o ull kaçıcak gibi değil mi ?archives-1995-1-18-0-0.png

ama kaçmıyor sürpriz bir ull istanbul'a kar bırakıyor artık bu bile olmuyor maalesef 90'lı kışların tamamı son 5 yıldan daha iyiydi gerek soğuğu gerek kar yağışlı gün sayısıyla

• 2004 kar yağışını hiç unutmuyorum ntv haberde celal pir günlerdir kar yağacağı söyleniyor neden gerekli önlemler alınmadı diye söyleniyordu sistemin sonuna doğru ntv yarın kar yağışı beklenmiyor demişti sonra kar serpintisi olacak dedi o gün bile müthiş kar yağmıştı hadımköy gişelerde insanlar yolda kalmış jandarma gelip kurtarmıştı, sistemin ilk günü akşam üsküdar sahilde otobüs duraklarının oradaydım karayel başlamıştı öyle bir rüzgar vardıki önden vuruyor arkadan çıkıyordu.