­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• External Content twitter.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

• Herkese ├žok te┼čekk├╝r ederim dostlar─▒m. Burdan g├╝n g├╝n nas─▒l ge├žirdi─čimi yaz─▒p bilgilendircem. ┼×uan itibariyle g├Âz yanmalar─▒m azalsada,omuzlar─▒mda ciddi bi a─čr─▒ var. Yeme─čim plastik tabak ├žatal kas─▒k ┼čeklinde geliyor. Wc felan giderkende eldiven maske tak─▒p gidiyorum.

├çok ge├žmi┼č olsun hocam.Allah ┼čifa versin

Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

Okullar─▒n kapal─▒ oldu─ču zamanda, hangi mant─▒─ča g├Âre bu kurslar a├ž─▒k ve kim ├žocuklar─▒n─▒ g├Ânderiyor. Bu sadece bana m─▒ mant─▒ks─▒z geliyor?

• Malesef istanbul'da koronadan bu sabaha kar┼č─▒ bir yak─▒n─▒m─▒z─▒ daha kaybettik...

Cenaze yok..

Hellalle┼čme yok...

Mezar─▒n─▒ dahi g├Âremiyorsun...

Allah sonumuzu hay─▒r etsin

• Allah raz─▒ olsun ├žok sa─čolun arkada┼člar.

Allah t├╝m hastalar─▒n yard─▒mc─▒s─▒ olsun s├╝re├ž ├žok tehlikeli..

4 g├╝nde can al─▒yor...

• Allah rahmet eylesin mekan─▒ cennet olsun.Ba┼č─▒n─▒z sa─čolsun.Allah geride kalanlara uzun ve s─▒hhatli ├Âm├╝rler versin ─░n┼čaAllah.

• Okullar─▒n kapal─▒ oldu─ču zamanda, hangi mant─▒─ča g├Âre bu kurslar a├ž─▒k ve kim ├žocuklar─▒n─▒ g├Ânderiyor. Bu sadece bana m─▒ mant─▒ks─▒z geliyor?

Halk aras─▒nda s─▒byan okulu diye biliniyor. 4-6 ya┼č kuran kursu asl─▒nda. Anaokulu gibi kay─▒t al─▒yorlar ┼ču anda. Biz meb olarak diken ├╝st├╝ndeyken diyanete ba─čl─▒ kurslar hangi ├Ânlemlerle a├ž─▒l─▒yorlar? Yanl─▒┼č anla┼č─▒lmas─▒n.

• Allah raz─▒ olsun ├žok sa─čolun arkada┼člar.

Allah t├╝m hastalar─▒n yard─▒mc─▒s─▒ olsun s├╝re├ž ├žok tehlikeli..

4 g├╝nde can al─▒yor...

Ba┼č─▒n─▒z sa─čolsun. Evet 3-4 g├╝nde vuruyor aniden. Bende karantina takip ekiplerinden birindeyim ge├žen hafta bir dede iyiyim diyordu ayaktayd─▒ belirti yoktu. ─░la├žlar─▒ bitmek ├╝zereydi.Ak┼čam─▒na k├Ât├╝le┼čmi┼č 3 g├╝nde vefat etti malesef. 81 ya┼č─▒ndayd─▒.

• ├çok ┼č├╝k├╝r 2. G├╝n├╝mde ┼čikayetim artmad─▒. Omuzlar─▒m a─čr─▒yor g├Âz yanmas─▒ ge├žti. Fakat a├ž olmama ra─čmen hi├ž bir ┼čey yiyemiyorum. San─▒r─▒m bu sebeble sigaray─▒da b─▒rakm─▒┼č Olcam.

• ultrAs ba┼č─▒n─▒z sa─čolsun mevlam sab─▒r versin mekan─▒ cennet olsun in┼čallah

Valla ilgin├ž bir hastal─▒k k├Âydeki evimin 150 mt ilerisinde 93 ya┼č─▒nda bir amcam─▒z var kendisinde her t├╝rl├╝ kronik rahats─▒zl─▒kda var yakla┼č─▒k 25 g├╝n ├Ânce pozitif ├ž─▒km─▒┼čt─▒ 18 g├╝n hastanede yatt─▒ hastal─▒─č─▒ yendi ┼čimdi evinde geziyor tozuyor ve gururla ben koronay─▒ yendim diye anlat─▒yor ya┼č─▒ var tansiyor var kalp var daha rahats─▒zl─▒klar─▒da var biz haberini beklerken o hastal─▒─č─▒ yenip geldi ger├žekten ilgin├ž bir hastal─▒k