­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Bunu bir doktor s├Âyl├╝yor. G├╝lsem mi a─člasam m─▒ bilemedim.

f5107edc62f5251671a.jpg

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• Vaka sayilari suan yataya baglamis gozukuyor. Muhtemelen bir sure 1300-1700 arasi gider gelir.

Antikor testlerinde beklenen olmadi. Suru bagisikligi yok(mus) demekki. Devletin boyle bir politikasida olmadigi sonucu cikar burdan. Her tv ye cikana her doktora inanmamak lazimmis.

Virus daha yeni. Suan yapilan sadece yorum. Her yapilan yoruma inanmayin. Fazlada kafaya takmayin. Herkes kendince dikkatli olsun. Kalani kader kismet.

• Son Dakika

Milli E─čitim Bakan─▒ Ziya Sel├žuk, 31 A─čustos'ta devlet okullar─▒nda ba┼člayacak telafi e─čitimlerinin zorunlu olmad─▒─č─▒n─▒ a├ž─▒klad─▒. Bizim sa─čl─▒ktan ├Ânce bir tercihimiz yok. Benim i├žin ├žocu─čun g├╝l├╝msemesi ├Ânemli. (Kovid-19 salg─▒n─▒nda yeni dalga ihtimali) Bir├žok senaryoya g├Âre haz─▒rl─▒k var. Problem nereye do─čru evrilirse, tedbir konusunda kararl─▒y─▒z.

• Saglik ├Ânemli ama lgs ve yks yap─▒l─▒yor Allah korusun bu s─▒navlardan sonra ciddi bir y├╝kseli┼č olabilir onun haricinde soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ g├╝ndem iki hafta sonu saatler baz─▒nda yapilacak galiba tam g├╝n degil?!

• Son Dakika

Milli E─čitim Bakan─▒ Ziya Sel├žuk, 31 A─čustos'ta devlet okullar─▒nda ba┼člayacak telafi e─čitimlerinin zorunlu olmad─▒─č─▒n─▒ a├ž─▒klad─▒. Bizim sa─čl─▒ktan ├Ânce bir tercihimiz yok. Benim i├žin ├žocu─čun g├╝l├╝msemesi ├Ânemli. (Kovid-19 salg─▒n─▒nda yeni dalga ihtimali) Bir├žok senaryoya g├Âre haz─▒rl─▒k var. Problem nereye do─čru evrilirse, tedbir konusunda kararl─▒y─▒z.

Zorunlu de─čilse telafi say─▒lmaz ki o kime anlat─▒l─▒cak dersler, onlar da ertelenmeli

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. Ankara ├ľzel Raporlar - Yorumlar 6.1k

• KarTutkusu03
    2. Replies
      6.1k
      Views
      396k
      6.1k
    3. YasarPK

1. Konu D─▒┼č─▒ [Genel Sohbet] 1.4k

• Interstellar
    2. Replies
      1.4k
      Views
      45k
      1.4k
    3. Narsil

1. Do─ču Karadeniz Raporlar-Yorumlar 5.1k

• Interstellar
    2. Replies
      5.1k
      Views
      315k
      5.1k
    3. DoquKaradeniz28

1. Deprem Bildirim Konusu 11k

• Gray Cities
    2. Replies
      11k
      Views
      750k
      11k
    3. izzet.crt

1. GFS-ECMWF-UKMO Yorumlamalar─▒ (Nisan-May─▒s-Haziran-Temmuz-A─čustos-Eyl├╝l-Ekim-Kas─▒m 2020) 433

• Samet
    2. Replies
      433
      Views
      49k
      433
    3. karasevda55

1. Futbola Dair Her ┼×ey [2019/20] 5.3k

• Samet
    2. Replies
      5.3k
      Views
      163k
      5.3k
    3. Vintersaga

En ├çok ─░fade G├Ânderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. ┼×ahsi Tahminler ve Yorumlar (2020/2021 K─▒┼č─▒) 8

• Aytac
    2. Replies
      8
      Views
      244
      8
    3. DoquKaradeniz28

1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 13

• Samet
    2. Replies
      13
      Views
      363
      13
    3. bjk123

1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 14 (26.09.2020)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      266