🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bitmiyor arkadaş. Bitmiyor. Ne ülkemin sorumsuz, olayı ciddiye almayan insanı ne de bu virüs. Allah sonumuzu hayır etsin.

• Başa dönüyoruz haftaya LGS sonraki hafta TYT-AYT var bu vaka sayısıyla sınavlar nasıl yapılacak benim kardeşimde girecek endişeliyiz.

• 2 gün sonra 2 000 vaka çıkarsa şaşırmamak lazım. Kısıtlama kalktı vakalar yükselmeye başladı. Böyle giderse üniversite sınavı iptal olabileceğini düşünüyorum.

• Azda olsa tedbir almak hiç tedbir almamaktan iyidir vaka artışlarının cok olduğu şehirlerde kısıtlama olmalı ayrıca ülke genelinde maskesiz dışarıya çıkmak yasaklanmalı ve maskeyi doğru takmamakta suç olmalı

• bu 2 gündür çıkan tablo 1-5 haziran arasının. 6-7 haziran haftasonunun tablosu da önümüzdeki 2-3 gün içinde çıkar. Umalım ki hastanelerimiz sorun yaşamasın. Bu arada İstanbul'da maskesiz sokağa çıkma yasağı neden yok acaba bilen var mı?

• bu 2 gündür çıkan tablo 1-5 haziran arasının. 6-7 haziran haftasonunun tablosu da önümüzdeki 2-3 gün içinde çıkar. Umalım ki hastanelerimiz sorun yaşamasın. Bu arada İstanbul'da maskesiz sokağa çıkma yasağı neden yok acaba bilen var mı?

Safi istanbulda 1000 yataklı yoğun bakım var Hastaneler kaldırırda ölümler artar ama.

• Çok kötü maalesef ikinci dalga uzaklardan geliyorum diyor lgs ve yks nasıl yapılacak asıl soru bu bende çok tedirginim maske takmayan lara hakkım haram zıkkım olsun!

• Safi istanbulda 1000 yataklı yoğun bakım var Hastaneler kaldırırda ölümler artar ama.

Hastanelere ne kadar çok korona hastası gelirse hastaların bakımı o kadar zorlaşır dolayısıyla evet ölüm de artar. Hastaneler sorun yaşamaz dememin sebebi buydu. Yoksa hastanelerin doluluk sebebiyle hastaları geri cevirmedigini mart nisanda gördük zaten.

• Yurtdışı seyahat serbest oldu. Düğünler başlıyor.... bu başlangıç gibi görünüyor. Tek tesellim sağlık sistemimiz iyi. Altından kalkıyoruz. İnşallah altından kalkamayacağımız bir durumla karşılaşmayız

• Maskeyi koluna kicina takanlar virus bana bulasirsa bulassin umrumda degil diyenler. Sunlara bir an once bulassinda bizde kurtulalim. Hic olmazsa tedavi olurlarsa bize bulasmaz. Bu kadar gerizekalilik olmaz. Kus beyinsizler.

• Maskeyi koluna kicina takanlar virus bana bulasirsa bulassin umrumda degil diyenler. Sunlara bir an once bulassinda bizde kurtulalim. Hic olmazsa tedavi olurlarsa bize bulasmaz. Bu kadar gerizekalilik olmaz. Kus beyinsizler.

Forumda da vardı öyle birisi hocam, geçenlerde yasak gelmesin yasaklar kalsın artık tatilimi yapayım diyordu o şahıs

• Şanlıurfa'da normalleşme sürecinin başladığı 1 Haziran'dan itibaren toplam 137 adreste 14 günlük karantina süreci başlatıldı.

Einmal editiert, zuletzt von Al1han ()