­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Korana seli

• evet maalesef anadolu yo─čun g├Â├ž al─▒yor bir nevi istanbuldan korkan kendini k├Ây├╝ne at─▒yor insan bilin├žliyse bunda bir s─▒k─▒nt─▒ yok ama yine maalesef b─▒rak─▒n kendini izole etmeyi mevlid okutup bir k├Âyde 20den fazla ki┼čiye vir├╝s bula┼čt─▒r─▒yor bulundu─čum ┼čehirdede ┼čehir d─▒┼č─▒ndan gelen say─▒s─▒ iyiden iyiye artt─▒ mevlam sonumuzu hay─▒r etsin in┼čallah

• Asker u─čurlamas─▒ ─░zmir de de oldu havai fisekler at─▒ld─▒ in┼čallah gerekli onlemler al─▒nm─▒┼čt─▒r bu gidi┼čle halk─▒m─▒z─▒n rahatl─▒─č─▒yla yaz─▒n da s─▒k─▒nt─▒l─▒ ge├žecek :(

• D├╝zce'de 1 g├╝n i├žinde 22 vaka tespit edildi.Toplam ├Âl├╝m say─▒s─▒ ise 13 oldu.Toplam vaka say─▒s─▒n─▒n ise 400'e yakla┼čt─▒─č─▒ s├Âyleniyor.D├╝zce halk─▒ ise ├žok bilin├žsiz.Maskesiz soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ var ama yasa─č─▒ umursayan yok gibi bir ┼čey.Umursayan yok ├ž├╝nk├╝ denetleyen de yok.Maske tak─▒p biraz etrafa bakmak istedim yan─▒mdan onlarca maskesiz insan ve polis ge├žti ve hi├ž bir ┼čey yapmad─▒.

• Korana partisi m├╝barek

Hahah i┼čte bunlar yasa─ča kar┼č─▒ olanlar.┼×unlar─▒n tepkisi y├╝z├╝nden yasak kalkt─▒.

• An itibariyle d├╝nya geneli +105,929 vaka oldu. Bu arada bizim burada sahil bu saatte insan dolu. ├çok kalabal─▒k.Herkes mangal yap─▒yor. Jandarmada ba┼č edemedi b─▒rakt─▒. Ayr─▒ca bug├╝n i┼č i├žin ├çerkezk├Âye gittim. ormanlar insan kayn─▒yordu. 3 Ayd─▒r herkes evde bunald─▒. hak veriyorum

• Bence parti, d├╝─č├╝n, kutlama videolar─▒na al─▒┼č─▒n derim ├ž├╝nk├╝ bundan sonra bol bol b├Âyle ┼čeyler g├Ârece─čiz. ─░nsanlar evde durmak nedir bilmiyor art─▒k, olan evde kendini izole etmeye ├žal─▒┼čanlara olacak ne yaz─▒k ki.