­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• ─░nan bana i┼č yerinde ├žal─▒┼čanlar birlik olsun o patron hi├ž bir┼čey yapamaz heleki bu zor zamanda devlet onun burnundan fitil fitil getirir. ├ľnemli olan birlik beraberlik kimse kimseyi satmayacak

Siz hangi ├╝lkede ya┼č─▒yorsunuz. Memlekette ├žal─▒┼čanlar─▒n 2 milyonu bile sendikal─▒ olamam─▒┼č. Siz ne i┼č├ži hakk─▒ndan bahsediyorsunuz. Birlik olup patrona kafa tutmak.???

• B├╝y├╝k ihtimalle Mustafa Cengiz'de de bu hastal─▒ktan var...

Sezonu 1 hafta ge├ž durduran TFF mutludur umar─▒m... Hastal─▒─č─▒ BJK ma├ž─▒nda kapt─▒─č─▒ d├╝┼č├╝n├╝l├╝yormu┼č Fatih Terim'in HaberT├╝rk'e g├Âre.

• Bir Be┼čikta┼čl─▒ olarak derbi oynanmamal─▒yd─▒ t├╝m ma├žlar─▒n ertelenmesi laz─▒md─▒. Bunun sorumlusu TFF'dir.

BJK'de tehlike alt─▒nda hocam, herkese test gerekli. B├Âyle i┼č mi olur yahu, ma├ž oynatt─▒lar ┼čaka gibi. ├çok sinirliyim ├žok

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• Arkada┼člar, diyorsunuz ya, say─▒ ├žok y├╝ksektir , a├ž─▒klanan rakamlar ile alakas─▒ yoktur.

Bu s├Âylediklerinizde maalesefki, hakl─▒s─▒n─▒z.

Teyitsiz olarak payla┼č─▒yorum . Bu bilgi birinci a─č─▒zdan al─▒nd─▒. Fakat herhangi bir haber kanal─▒nda bulamazs─▒n─▒z.

─░zmir H─▒fz─▒ss─▒ha enstit├╝s├╝nde (eski ad─▒ ile de─čistimi bilmiyorum) yap─▒lan 3000 testin 800 tanesi pozitif ├ž─▒km─▒┼č.

3000 de 800.

• Fatih Terim hocaya b├╝y├╝k ge├žmi┼č olsun. Umar─▒m k─▒sa s├╝rede toparlar.

┼×imdi ├Ânemli olan Fatih Terim hocan─▒n o s├╝re├žte kimler ile irtibata oldu─čudur!

Ve o ki┼čilerinde kimlerle irtibatta oldu─čudur!

Zaten bu s├╝re├žte o zinciri k─▒rmak en b├╝y├╝k rol oynar.

Allah hay─▒rl─▒s─▒n─▒ eylesin...

• Kendi ohalimizi kendimiz ilan edecekmi┼čiz oldu. Bunu benim patrona da s├Âylesenize. Sonra beni kovdu─ču zaman giderlerimi de ├Âdersiniz. Bu durumda milyonlarca insan var bu ├╝lkede. Bir kere de i┼č├žiyi emek├žiyi koruyun.

Tam da bu y├╝zden ohal yada soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ ilan edilemez bu ├╝lkede. ─░lan etti─či zaman vatanda┼č─▒n giderlerini devlet kar┼č─▒lamak zorunda olur. Maalesef b├Âyle bir ekonomik g├╝c├╝ yok ├╝lkemizin.

• Bu fatih terim ve di─čerlerine kadar gittiyse bu vir├╝s bildi─čimizden daha fazla yay─▒lm─▒┼čt─▒r abilerim karde┼člerim bizim mahallede de sa─čl─▒k oca─č─▒n─▒ kapatm─▒┼člar 2 doktorda ├ž─▒km─▒┼č s─▒k─▒nt─▒ ├žok b├╝y├╝k