­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• evde kal tamam onu anlad─▒kta bu ├╝lkede ka├žmilyon ├žal─▒┼čan var o nas─▒l olacak onu anlayamad─▒k tamam ya┼čl─▒lara soka─ča ├ž─▒kma uygulamas─▒ getirildi fakat bu ya┼čl─▒lar─▒n evlerinde i┼če giden ├žal─▒┼čan yokmu bunu pilanlayanlar bunu hesaba katm─▒yorlarm─▒ vs vs daha bunun gibi bir├žok ┼čeyvar.uygulamalar biraz emrivaki olmu┼č.buarada baz─▒lar─▒ soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ getirilsin diyorlar lakin devlet b├Âyle bir karar al─▒rsa bunun alt─▒ndan kalkabilirmi oras─▒ me├žhul.

• Yorumlardan ┼čunu anlayorum." Sizin ne dedi─činizin ├Ânemi yok kar┼č─▒n─▒zdakinin ne anlad─▒─č─▒ ├Ânemli"

• Adam gibi ┼čurda 1 hafta soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ verilse.Hem pik noktas─▒ olmaz.Hemde b├Âyle yar─▒m yamalak baz─▒ insanlar 1 ay ├žal─▒┼čmazken d─▒┼čar─▒ ├ž─▒km─▒yoken ├žal─▒┼čanlar her t├╝rl├╝ maruz kals─▒n.Ayr─▒ca i┼če gitmek zorunda olanlar─▒nda i┼čleri berbat.Bo┼čuna bu kadar yol gidiyoruz her g├╝n.Bu bir zincirdir sonu├žta.Kay─▒┼č─▒ kopuk motor misali k─▒rank bo┼ča d├Ân├╝yor.

• ┼×imdi d├╝┼č├╝n├╝n ki elinizde 1 milyon kit olacak. Ama siz test say─▒s─▒n─▒ d├╝┼č├╝k tutacaks─▒n─▒z ┼čimdilik. ┼×imdi sorar─▒m size = y├╝zbinlerce insan─▒n enfekte olup hastaneye gelmesini niye bekliyoruz? ─░lla hastalan─▒p gelmelerini beklersek bu i┼čin i├žinden ├ž─▒k─▒lmaz. Yaz─▒k oldu

• Ic rahatlatan tarzda bir aciklama oldu. Sokaga cikma yasagi ekonomik cekinceler nedeniyle alinamiyor olabilir.

Maalesef kanada baskaninin "siz isinizi ve faturalarinizi dusunmeyin biz variz" diyebilecegi kuvvette bir ekonomimiz yok.

Ne alakas─▒ var ┼č├╝pheli say─▒s─▒ 2x mi art─▒yor 1.5x mi art─▒yor? Wuhanda ┼č├╝pheli say─▒s─▒ katlanarak artt─▒ 23 Ocak-4 ┼×ubat aras─▒

• ┼×imdi d├╝┼č├╝n├╝n ki elinizde 1 milyon kit olacak. Ama siz test say─▒s─▒n─▒ d├╝┼č├╝k tutacaks─▒n─▒z ┼čimdilik. ┼×imdi sorar─▒m size = y├╝zbinlerce insan─▒n enfekte olup hastaneye gelmesini niye bekliyoruz? ─░lla hastalan─▒p gelmelerini beklersek bu i┼čin i├žinden ├ž─▒k─▒lmaz. Yaz─▒k oldu

┼×├╝pheli yoksa niye test yapacaks─▒n? Asemptomatik av─▒na m─▒ ├ž─▒kacaks─▒n?

• Hf yonetiminden ricam covid19 ile alakali sadece bilgi alacagimiz sadece bilgi paylasimi yapilan baska hic yorum yapilmayan ayr─▒ bir konu a├ž─▒lmas─▒n─▒ rica ediyorum.

Bilgi haber alal─▒m derken kimilerinin fikirlerini zihniyetlerini emellerini devlete ak─▒l vermelerini gormek zorunda olmak istemiyoruz eminim amaci sadece bilgi almak olan bu sekilde dusunen bir cok forumdasim vard─▒r.saygilar.

┼×ampiyon tak─▒m tutmad─▒k,tuttu─čumuz tak─▒m─▒ ┼čampiyon yapt─▒k.­čÉŐ­čÉŐ­čÉŐ

• Herkes kendi ohalini ilan edebilir dedi, say─▒n bakan─▒m,ÔÇÖ.ben de ilan ettim.ama patronum kabul etmedi. Herkes ohal ilan ederse olur mu dedi ? Sabah i┼če bekliyorum , sak─▒n ha dedi!!! Tamam dedim.

ironi i├žerir

• Benim bekledi─čim tek ┼čey Bug├╝nden itibaren her g├╝n 10.000-15.000 test yap─▒laca─č─▒ y├Ân├╝ndeydi. Bu y├╝zden olumlu bulmad─▒m a├ž─▒klamay─▒.

• Hf yonetiminden ricam covid19 ile alakali sadece bilgi alacagimiz sadece bilgi paylasimi yapilan baska hic yorum yapilmayan ayr─▒ bir konu a├ž─▒lmas─▒n─▒ rica ediyorum.

Bilgi haber alal─▒m derken kimilerinin fikirlerini zihniyetlerini emellerini devlete ak─▒l vermelerini gormek zorunda olmak istemiyoruz eminim amaci sadece bilgi almak olan bu sekilde dusunen bir cok forumdasim vard─▒r.saygilar.

Kolaysa ge├žsinler sa─čl─▒k bakanl─▒─č─▒na onlar y├Ânetsinler klavyeden yazmak kolay

Bu sabah gelen 50.000 kit per┼čembe 300.000 kalan─▒ 1 milyona tamamlanacak...

• Benim bekledi─čim tek ┼čey Bug├╝nden itibaren her g├╝n 10.000-15.000 test yap─▒laca─č─▒ y├Ân├╝ndeydi. Bu y├╝zden olumlu bulmad─▒m a├ž─▒klamay─▒.

Bug├╝n 50 000 kit geldi daha sonra 300 000 kit gelecek 1 000 000 a kadar yolu var dedi bakan.