İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • elde olan onlar hocam yapacak bir şey yok. semih hocanın dedikleri gelince de 6 ocak'la karşılaştırırız umarım

elde olan bunlarda çok değil 2017 de neler olduğunu hepimiz biliyoruz, potansiyeli olan ve tarihinde birçok kez efsaneler yaşamış İstanbula 23-24 şubat 2019 deyince bana gülme krizi geliyor açıkçası. Karsızlıktan gözler kör oldu hafızalar silindi herhalde..

Dediğiniz gibi inşallah 15 şubat sonrası güzel bir sistem alır kışı mutlu kapatırız

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Sistemin kaymağını yiyen doğu karadenizde ki arkadaşım yazdı yıkılıyorlarmış her şey nasip kısmet diğer sistem de inşallah biz yıkılırız.Ben konumum da sadece ağaçlar, çatılar ve arabalar da kar biriktiğini gördüm 😕

• Bazılarını hiç anlamıyorum yok işte şu kadar yagmista çatılar tutmuşta yerler tutmamista sistem yine husran da..kardeşlerim biz İzmir de kar tanesine bile raziyiz 3 yıl oldu havada kar bile göremiyoruz biz ne yapalım kuru soguk ne kadar can sıkıcı birsey biliyor musunuz?Bilemezsiniz tabii gelin bi İzmir de yaşayın gorun Antalya,Mersin,Adana,Urfa,Aydın ve biz 3 yıldır karın k sini bile göremiyoruz bizleri de anlayin gecenin 5 nde kalktim 3-5 kar tanesi goreyim diye onu bile goremedik daha ne diyeyim;(:cursing::31582

Einmal editiert, zuletzt von Mert_35 ()

• Umarım site hitini arttırmaya yönelik sistem muhabbeti dönmez ... ikinci yıl olucak gene gereksiz ümit verilmez umarım

Senin hitin sana kalsin çıkıp girmeyerek hit ve para kazandırmasın hadi bakalım çıkış yap forumdan :)

Öyle konusuyorki bazilari milyon tlleri götürüyoruz sanki forum hosting masrafını cebimizden ödüyoruz.

• elde olan bunlarda çok değil 2017 de neler olduğunu hepimiz biliyoruz, potansiyeli olan ve tarihinde birçok kez efsaneler yaşamış İstanbula 23-24 şubat 2019 deyince bana gülme krizi geliyor açıkçası. Karsızlıktan gözler kör oldu hafızalar silindi herhalde..

Dediğiniz gibi inşallah 15 şubat sonrası güzel bir sistem alır kışı mutlu kapatırız

Olay su: gecen sene mi bu sene mi? Basit bir cevap tabii ki gecen sene. 15 cm kar vardi en azindan,su an 0 cm. Yoksa gidip gecen seneyi efsane ilan ettigimiz yok. 2008-2012-2015-2017 varken yakin yillarda

• Olay su: gecen sene mi bu sene mi? Basit bir cevap tabii ki gecen sene. 15 cm kar vardi en azindan,su an 0 cm. Yoksa gidip gecen seneyi efsane ilan ettigimiz yok. 2008-2012-2015-2017 varken yakin yillarda

diğer olayda şu: sen o 15 cm nerede gördün? ben en azından bu sistemde anadolu yakası güney sahillerinde çatıda araba üstünde sağda solda azda olsa kar gördüm, 23-24 şubatta hiçbirşey görmedim, şehrin yüksekleri gördü diye kıyas yapmaya gerek yok

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• elde olan bunlarda çok değil 2017 de neler olduğunu hepimiz biliyoruz, potansiyeli olan ve tarihinde birçok kez efsaneler yaşamış İstanbula 23-24 şubat 2019 deyince bana gülme krizi geliyor açıkçası. Karsızlıktan gözler kör oldu hafızalar silindi herhalde..

yav hocam bu sistemide 6 ocak 2017le kıyaslamaya yapacak değiliz o zaten efsaneydi :) yakın tarihte kar yapan sistem 23-24 şubat 2019 konumum açısından 2 güne yakın aralıksız kar ve örtü aldı 1-2 dereceyle efsaneyi kaçırmıştık ama öyle hatırlıyorum.

• Rüzgâr yanılttı, yağış miktarı ve sürekliliği yanılttı! Beni çok yanılttı diyebilirim. Biraz dinlenmek ve sağlığımı toplamak adına kısa bir süre ara vereceğim.

Sevgiler selamlar herkese

Allah’a çok şükür böyle gerçekçi ve samimi konuşan dostlarımız ve hocalarımız var

Kimi yanıltmadı ki Hocam, atmosfer bildiğini okumaya devam ediyor

Yine de güzel bir heyecan ve hafif de olsa örtü gördük , hiç yoktan bin kere iyidir

Sağlık ve afiyetler dilerim

• diğer olayda şu: sen o 15 cm nerede gördün? ben en azından bu sistemde anadolu yakası güney sahillerinde çatıda araba üstünde sağda solda azda olsa kar gördüm, 23-24 şubatta hiçbirşey görmedim, şehrin yüksekleri gördü diye kıyas yapmaya gerek yok

Burasi yuksek degil ki :) 70-80 rakim oturdugum yer. Su an sicaklik 2 derece.

• Burasi yuksek degil ki :) 70-80 rakim oturdugum yer. Su an sicaklik 2 derece.

vallaha mı? :):) toparlarsak 23-24 şubat 2019 mudur nedir, ve 7-8 şubat 2020 sistemciğinde sistemciği olarak geçip gitmiştir. 2004 gibi 2017 gibi sistemler yaşamış bir şehirde bunlardan hiçbirini hatırlamam