İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Rüzgâr yanılttı, yağış miktarı ve sürekliliği yanılttı! Beni çok yanılttı diyebilirim. Biraz dinlenmek ve sağlığımı toplamak adına kısa bir süre ara vereceğim.

Sevgiler selamlar herkese

• Rüzgâr yanılttı, yağış miktarı ve sürekliliği yanılttı! Beni çok yanılttı diyebilirim. Biraz dinlenmek ve sağlığımı toplamak adına kısa bir süre ara vereceğim.

En iyisi olur hocam,dinlenin. Herkes dinlensin aslinda,travma gibi sistem

• Hocam birebir olmuş tebrik ederim 😊

• 23-24 şubat 2019 mu oda ne ? arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim, İstanbul 3 senedir adam akıllı sistem görmüyor. Rakım ve konum farklılıklarından sistem gördük derseniz kendinizi tatmin edersiniz. Bu sistemde geçen sene bahsini ettiğiniz sistemde istanbul adına hayal kırıklığıdır. İstanbul halkının büyük bölümü güney kesimlerinde yaşamaktadır. Sistem gibi sistem gelmedikçe ben ne 23-24 şubatı nede 7-8 şubatı hatırlarım, 2 tane sistemciğinde sistemciği birbiriyle kıyaslıyorsunuz..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• 23-24 şubat 2019 mu oda ne ? arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim, İstanbul 3 senedir adam akıllı sistem görmüyor. Rakım ve konum farklılıklarından sistem gördük derseniz kendinizi tatmin edersiniz. Bu sistemde geçen sene bahsini ettiğiniz sistemde istanbul adına hayal kırıklığıdır. İstanbul halkının büyük bölümü güney kesimlerinde yaşamaktadır. Sistem gibi sistem gelmedikçe ben ne 23-24 şubatı nede 7-8 şubatı hatırlarım, 2 tane sistemciğinde sistemciği birbiriyle kıyaslıyorsunuz..

elde olan onlar hocam yapacak bir şey yok. semih hocanın dedikleri gelince de 6 ocak'la karşılaştırırız umarım

moderatör bey 15 şubat olası sistem hakkında ne dersiniz

Siz iyi olun gerisi fasa fiso hocam herkes iyi kötü beyaz güzellikle tanıştı nasılsa...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Umarım site hitini arttırmaya yönelik sistem muhabbeti dönmez ... ikinci yıl olucak gene gereksiz ümit verilmez umarım

Sitenin hitemi ihtiyaci var. Zaten yillik 20 milyon tklanma aliyor. Senin gibi gereksiz kisilere ihtiyac yok.

• moderatör bey 15 şubat olası sistem hakkında ne dersiniz

yazarlarımıza sorarsanız daha iyi olur ben tahminci değilim

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN