İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• iklim degisikligi var ama k.amerika her sene masallah " diyen bir forumdasimiz deginmis , ayrica yayinlananan tablolarda da ulkemizin yagis karekterinde gerileme var,

Gunumuz teknolojileriyle hava olaylarina mudahale edilmesi mumkun olabilir mi ?

• GFS Gece'ye odaklanıyoruz arkadaşlar. O sistemi indireceğiz.

ECE1-240.GIF?13-0

Hocam bana Gfs deme ya sinir oluyorum. Dansöz Gfs'den hayır beklemem. Ecm'yi takip ediyorum ama o da şu an iyi değil. Kırıntı sistem kurtarmaz bizi. Neredeyse 3 yıldır bekliyoruz efsane lazım.

• arkadaşlar sakin olalım ortada giden bir şey yok azlağ 21 aralıkta 22-24 ocak tarihleri arası dendi bu da ocağın 3.haftasının sonunda denk geliyor şuanda da modellerde 23-24 ocakta salınım gözüküyor 1 ay önceden nokta atışı bir tahmin gerçekleşir gerçekleşmez orası ayrı burda herkes hava olaylarınsa sevdasından emek harcıyor bir şeyler öğretmeye çalışıyor ama bazı arkadaşlar art niyetli nedenini anlamıyorum totem demek istiyorum da üslüpları da kötü hayır olay hava olayları yani neyi kanıtlamaya çalışır insan anlamıyorum yağacak olan 3-5 kar tanesi için neden birbirini kırar anlamıyorum olumlu şeyler yazmaya çalışın olumsuzu zaten herkes görüyor bu zamanlarda morallerin ve sinerjinin yüksek kalması gereken zamanlar 3 yıldır sabrettik daha da ederiz ama birbirinizi 3-5 kartanesi için kızmayın burda karın yağıp yağmaması hiçbirinizin suçu değil hava olaylarını biz kontrol etmiyoruz sadece tahmin ediyoruz lütfen sakin olalım önümüzde sağlam bir sistem var ona odaklanalım insanlara yararlı bilgiler sunmaya çalışalım insanlara hava sevdasını aşılayalım sağlıcakla kalın

Düşen bir çığda hiçbir kar tanesi kendisini olup bitenden sorumlu tutmaz

• Tarih 8 Ocak 2017... Yer Silivri'nin bir Orman Köyü... MGM'nin Pazar günü kar duracağı uyarısına rağmen Kar hala yoğun bir şekilde yağıyor. Caddenin Golf Sahasına giden kısmından itibaren Kar Küreme araçları giremediğinden Yol üstünde 40 cm Kar var... Binaların kuytularına doğru ilerlediğinizde ise yer yer 1.5mt Kar var. Yollar pert Buzlanma ve Don hat safhada. Hava -6 derece. Gördüğüm en sağlam sistemlerden...

• Ne ilginç değil mi ? Gökyüzünden düşen beyaz taneler için gerginlik çıkıyor . Yağarsa tadını çıkartırız yağmazsa da kısmet başka zamana der geçeriz . Ne gereği var bu kadar gerginliğin :)X/

Keşke o kadar basit olsa. Biz havaforum üyelerinin kar delisi olduğunu bilmiyor musunuz? :)

• Keşke o kadar basit olsa. Biz havaforum üyelerinin kar delisi olduğunu bilmiyor musunuz? :)

En az sizin kadar ben de çok seviyorum . Ben de çok özledim kim istemez ki şöyle akıllara kazınan bir sistem . Yani kar delisi olmak bu kadar sinirlerin gerilmesini gerektirmez bence sakin olalım . Sonuçta her şey olacağına varır.

• Samet

Closed the thread.