Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bu zamana kadar o stadyumda kazandıkları saçma penaltılar ve rakiplere verilen saçma kartlar sayesinde onlar da alıştı. Haklılar.

hangi saçma penaltılar haci abi. söyle de biz de bilelim.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Hocam gerek topa sahip olma, gerek şut sayısı, gerek kazanma isteği olsun trabzonspor önde götürüyor.

Faul sayısı ve sarı kart sayısı da aynı.

Ts’nin sert oynaması ve pres yapması da fb’ye karşı bu sezon ilk defa bu kadar cesur oynayan bir takım izleme şansı verdi bize.

Bahsettiğiniz pozisyonlarda ben de hakemden sarı kart beklemiştim.

Fb oyuncularının, ts oyuncularından daha yetenekli olduğunu söyleyebilirsiniz ama sahaya yansıyan bir yetenek de göremiyoruz.

• Fenerbahçe Trabzonspora nazaran biraz daha net ama az pozisyonlara girdi. Jesus deplasmanda ve Trabzon deplasmanında olduğu için bence biraz daha temkinli oynuyor ve kontra arıyor. Fenerbahçeli oyuncular yetenekleriyle bir şeyler yapmaya çalışıyor. Ben King ve Ferdinin yeteneklerini konuşturarak 2 3 pozisyon oluşturduğunu gördüm.

• Her pozisyona penaltı beklemeler hakeme bakmalar itirazlar bezdirdi valla. Trabzonspor iyi alışmış anlaşılan penaltılara.

hangi saçma penaltılar abi. söyleyin bizde bilelim. ortaya böyle yazıp çizmekle olmaz.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Fenerbahçe hücum olarak daha iyi oyunculara sahipken , henüz bir icraat göremedik.

Jj ile tuhaf bir kimliğe büründü takım. Zor olan deplasmanlarda , baskın bir takım olamıyoruz.

Bekleyen takım oluyoruz.

Buda seyir zevkini düşürüyor

• Fenerbahçe Trabzonspora nazaran biraz daha net ama az pozisyonlara girdi. Jesus deplasmanda ve Trabzon deplasmanında olduğu için bence biraz daha temkinli oynuyor ve kontra arıyor. Fenerbahçeli oyuncular yetenekleriyle bir şeyler yapmaya çalışıyor. Ben King ve Ferdinin yeteneklerini konuşturarak 2 3 pozisyon oluşturduğunu gördüm.

Hocam Trabzonspor’da da yetenekli ve iş bitirici bir kaç oyuncu sayabilirim.

Ayrıca fb 2. Yarı atağa ve prese başlarsa, ilk yarının tam tersi bir maç de izletebilir bize Jesus

• hangi saçma penaltılar abi. söyleyin bizde bilelim. ortaya böyle yazıp çizmekle olmaz.

Saçmalık durum yokki penaltı olmayan pozisyona penaltı arıyorlar el diyorlar bir şey diyorlar. Kafa kurcalamadan başka bir şey değil varsa zaten bizde penaltı deriz. Tek bir pozisyon üzerinden yazmadım genel ilk yarı itibariyle izlediğim ve dikkatimi çeken durum buyduki, tek benim değil diğer arkadaşlarında çekmiş dikkatini.