Uzun sureli Soguklar Geliyor

• Semih hocaya yapılan saygısızlıklar çok yanlış. Semih Hocada sizin benim gibi bir insan ve o da yanılabilir. Kimse geleceği kusursuz bir şekilde öngöremez. Çok ağır eleştirilere maruz kalıyor. Bu kadarı adil değil. Ayrıca kış henüz bitmedi önümüzde koskoca bir Şubat ayı var. Ben İstanbul için Martı bile katıyorum. Ben İzmirde olmama rağmen hala umudumu kaybetmedim. Çünkü hocalarımız O sene Bu sene dedilerse bir bildikleri vardır diye düşünüyorum. Bu sene de işler kötü gitti şu ana kadar fakat bu sonrası için kötü gideceği anlamına gelmez. Belkide Efsane öncesi durgunluğu yaşıyoruz. Ayrıca metreler lafı gündeme geliyor devamlı. Semih Hoca size zorla buna inanın mı dedi inanmasaydınız o zaman.İnanıp inanmamak sizin tercihiniz. Ayrıca kış hala bitmedi siz neden kışı bitirdiniz ? Belki de Şubatta tekrar söylüyorum İstanbul bu sistemi alacak. Umarım tüm yurdumuz nasiplenir. Burada kimse geleceği bilemez arkadaşlar ama sistem olasılığı yüksek Hocalarımız, Üstatlarımız bekleyin derse ben beklerim.

• Forum üzerine yapılan saldırıları def etmek için yapacağımız en güzel şey forumu her gün ziyaret etmektir arkadaşlar. Biz hala sabırla ve İNANÇLA bekliyoruz. Siz de bekleyin güzel günler yakındır.

• Yola devamEfsane kardeş sıkıntı yok

Armudu olan ağacı taşlarlar

Bu gelmez başkası gelir

O da gelmez diğeri gelir

Sende bilirsin cama bakım bilgissyardaki

İkonu değiştirmeyi tahmin olur bu onu bilmiyorum

15 gün sonrası içim tahmin gerçekleşme ihtimali %5 sen bir ihtimali söyledin olmadı bilim böyle birşey kolay olsaydı

Herkes yapardı.

• Üye alımını kapatalım bence.Bezdik,vallahi bezdik.Her sene aynı tiyatro.Organize bunlar.Semih Hocamız tahminlerinde başarılı olduğunda kral diyenler ,oldu da başarısız olursa hemen çıldırıyor.Kendileri yapsın o zaman tahminleri.Semih Hocamıza güvenim tam.Allah utandırmasın.