Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bu siteden defalarca atıldı defalarca atıldı.Geri gelmek için yarım yarım yalvardı her türlü şekile girdi ama olmuyor can çıkmayınca huy çıkmıyor.Atalarımız boşuna dememiş isterse 1000 defa özür dilersin hasta yine hasta, deli yine deli.Kışı bitiriyor milletin ne yaptığına karışıyor milletin ümidine karışıyor.Bunun adı şerefsizlik adilik değil de ne?Bu karaktersiz kişiyle konuşan yanından geçen var ise ya kendi isteğiyle bu siteden gider ya da bunu bulursam en ağır şekilde cevabını veririm.Bu sitenin ne kadar işe yaramazı varsa başkasına yanaşıp onlarla vakit geçirmeye başlıyor bizim bazı üyelerde bunları bile bile hala daha onlarla temasta. Tekrar söylüyorum bu ruh hastası yasin kişiliğiyle muhabbeti olan devam ettiren var ise ya kendi isteğiyle bıraksın ya da ben bulursam tespit edersem ondan beter yapacağımı da herkes bilsin.

Bu nedir anlayamadım nasıl bir tarzdır nasıl bir üslup yahu kusura bakmada Samet_113 beyefendi ne kadar haklı olursan ol tarikat kurmuş lider gibisin işine geldi mi varsın gelmedi mi görmüyorsun,beğendiğin kalıyor beğenmediğini siliyorsun ben şahsım adına seni anlayamadım ve rahatsız oldum şunuda söyleyeyim bu sitede üye olmak çok umrumda mı hiç değil ama insanların fikirlerini beyan ettiği yerde diktatörlük yapmak hoş değil fazla uzatmayacağım kendini toparla biraz sevgiyle kal hoşcakal

• Bu sitenin ne kadar gereksizi varsa lafı ne demek bunu da bir açıklayabilir misin

Aman kardeşim görmezden gelin artık yasindi sametti bu insanları görmezden gelin herkes işine baksın konusuna baksın.

ikisi de aynı kategori insanı olunca anlaşamayıp kavga gürültü oluyordu birinin gitmesi iyi oldu başka konulardan gelip bu konuda tartışma çıkarmamaya özen gösterelim lütfen teşekkürler.

• Samet bu blogda hiç yazmadım ama dostum bu kadar ağır konuşmasaydın be.Yazdığın şahısın da yorumlarına hiç denk gelmedim bakmadım bile onu da söyleyeyim dedim.Sen bütün blogları dolaşıp düzeni sağlamaya çalışıyorsun anlıyorum ama gerçekten üslup yanlış be.

• Bu nedir anlayamadım nasıl bir tarzdır nasıl bir üslup yahu kusura bakmada Samet_113 beyefendi ne kadar haklı olursan ol tarikat kurmuş lider gibisin işine geldi mi varsın gelmedi mi görmüyorsun,beğendiğin kalıyor beğenmediğini siliyorsun ben şahsım adına seni anlayamadım ve rahatsız oldum şunuda söyleyeyim bu sitede üye olmak çok umrumda mı hiç değil ama insanların fikirlerini beyan ettiği yerde diktatörlük yapmak hoş değil fazla uzatmayacağım kendini toparla biraz sevgiyle kal hoşcakal

Konunun geçmişinden haberiniz var mı yok?Olayın nereden geldiğinden haberiniz var mı yok.Sizin işiniz olayı öğrenmek değil ki amaç başka.Rica ediyorum bu diktatör sitede fazla kalmayın.

• Aman kardeşim görmezden gelin artık yasindi sametti bu insanları görmezden gelin herkes işine baksın konusuna baksın.

ikisi de aynı kategori insanı olunca anlaşamayıp kavga gürültü oluyordu birinin gitmesi iyi oldu başka konulardan gelip bu konuda tartışma çıkarmamaya özen gösterelim lütfen teşekkürler.

Aynı kategori?Siz hangi kategoridensiniz mesela?Kendinizi gizleyince kategoriniz mi değişiyor?Yasin ne ise gözümde farkınız yok ruh hastası ruh hastasıdır.

• Samet bu blogda hiç yazmadım ama dostum bu kadar ağır konuşmasaydın be.Yazdığın şahısın da yorumlarına hiç denk gelmedim bakmadım bile onu da söyleyeyim dedim.Sen bütün blogları dolaşıp düzeni sağlamaya çalışıyorsun anlıyorum ama gerçekten üslup yanlış be.

Konudan bi habersiniz geçmişi bilmiyorsunuz rica ediyorum yorum yapmayın üslup yanlış diye yorum yapmayın.Bilmediğiniz konu hakkında ortaya çıkıp fikir beyan etmeyin lütfen.

• Bu sitenin ne kadar gereksizi varsa lafı ne demek bunu da bir açıklayabilir misin

Sitede bir halta yaramayan kendine gelmeyince başkasına gidince onu sistem olarak görmeyen,bencillikte zirve yapmış,Her haltı yapıp sadece karşı tarafı suçlu bulan diktatör diyip siteden 7/24 vakit geçiren zavallı güruh.Tanıdık geldi mi?

• Aynı kategori?Siz hangi kategoridensiniz mesela?Kendinizi gizleyince kategoriniz mi değişiyor?Yasin ne ise gözümde farkınız yok ruh hastası ruh hastasıdır.

Siz kimsiniz ki gözününde ne olayım ? umurumda mı ?

gidin nerede ahkam kesiyorsanız kesin şu konu başlığını boş beleş işlerle meşgul etmeyin.Saçma sapan egolu yorumlarınızı okumak zorunda değil kimse bize ne yasinden senden başkasından arkadaşım ? suç işleyen olduysa yasakla gitsin bu ne böyle hem yasaklayıp hem de gelmiş ego kasıyorsunuz.Adama yasaklama mesajı olarak ne yazıyorsanız yazın.Başka biri daha bir suç işlemişse özel mesajdan bildirin derdinizi böyle kompleks yüklü yorumları kimse okumak zorunda değil.

Mümkünse bu konuya dahil dahi olmayın.Şans eseri yoruma denk gelen dahi tepki veriyor bölge konusundaki insanları düşünün.

• Siz kimsiniz ki gözününde ne olayım ? umurumda mı ?

gidin nerede ahkam kesiyorsanız kesin şu konu başlığını boş beleş işlerle meşgul etmeyin.Saçma sapan egolu yorumlarınızı okumak zorunda değil kimse bize ne yasinden senden başkasından arkadaşım ? suç işleyen olduysa yasakla gitsin bu ne böyle hem yasaklayıp hem de gelmiş ego kasıyorsunuz.Adama yasaklama mesajı olarak ne yazıyorsanız yazın.Başka biri daha bir suç işlemişse özel mesajdan bildirin derdinizi böyle kompleks yüklü yorumları kimse okumak zorunda değil.

Mümkünse bu konuya dahil dahi olmayın.Şans eseri yoruma denk gelen dahi tepki veriyor bölge konusundaki insanları düşünün.

Adınızın geçmediği konuya atlama isteği neden? Bana yazmayın diyorsunuz siz neden yazıyorsunuz? Siz kimsiniz de benim nereye yazacağıma karar veriyorsunuz? Kompleks ego bunlar beynine yerleşmiş kişilerin savlarıdır size kompleksli ruh hastalı hayatınızda başarılar. Hadsizlik ile hadli olmak arasındaki çizgi sizde yok. Hem konuya atlıyor hem de yazma diyor zeki eleman.