23 Ekim-10 Kasım Arası Görünüm

 • Şöyle bir verileri incelediğimde, önümüzdeki serin/soğuk havadan sonra 10 Kasım'a kadar ciddi bir soğuk hava gözükmüyor.


  10 Kasımdan sonrası görüş alanımın dışına çıkıyor. 10 Kasımdan sonra zayıf işaretler var ancak geçiş döneminde ne kadar güvenilir olur orası muamma. 1-2 veri 11 Kasım'dan itibaren sert soğuk olabilir diyorken bazı veriler 15 Kasım civarını işaret ediyor. Yani 15 Kasım'dan önce bir şey beklemeyin diyor.


  Ağırlıklı olarak Kasım ayının 3. haftası atmosfer hareketlenecek gibi gözüküyor. Kasım ayının gidişatı bizim için önem taşımaktadır. Özellikle basınç yerleşimleri açısından.


  Pastırma tadında günler dilemek istemezdim ancak yapacak bir şey yok... Tüm verilerin kısa zamanda değişmesi dileğiyle...

 • Soğuk Kasım Soğuk Kış için önemli olabilir ama mühim olan sonunda kaç sistem aldığımız.Bakarsınız son 15 günü kış provasında geçiririz belli mi olur enseyi karartmadan sonbaharın keyfini çıkarmaya devam.

  Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

 • Her şey tadında güzeldir hocam varsın kasım kış gibi değilde son bahar gibi geçsin tadını çıkaralım.nede olsa 15 Aralık’tan sonra sen roket atarların fitilini ateşlersin

 • Sonbaharı sonbahar olarak yaşamak güzel ama hava meraklıları için aralık-ocak-şubat her zaman bir adım öndedir.. hayırlısı olsun...kasım 5'den sonrası için konuşmak erken..

 • Konu için çok teşekkürler hocam, 15 Kasım sonrası artık nasip-kısmet. Sonraki dönem hakkındaki bilgilendirmelerinizi merakla bekliyor olacağım. :thumbup:

  ->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.


  ->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

 • hiç can sıkmaya gerek yok hocam. Bu kış güzel bol karlı geçecek Allah'ın izni ile inşallah. Eminim aralık ayının ilk haftasından itibaren herkes şarjöeleri doldurur ateş etmeye hazır oluruz.