Konu Dışı [Genel Sohbet]
- KarTutkusu03
- Geschlossen
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
-
-
ablanın biri şöyle yazmış;
"ezan benim kutsalım değil, dahası umurumda bile değil. o gürültüde bir şey duyulmuyordu ama duysam da yine bağırır, ıslık çalardım. siz bu cahillikle nasıl hayatta kalıyorsunuz gerçekten anlayabilmiş değilim.alışın, buradayız ve sizin istediğiniz gibi yaşamıyoruz."
peki, şimdi bu mu duruş göstermek? kendileri saygı göstermeden saygı görmeyi bekliyorlar.
Al'i imran 119. Ayet meali;
İşte siz öyle kimselersiniz ki, onlar sizi sevmedikleri halde siz onları seversiniz. Siz, bütün kitaplara inanırsınız; onlar ise, sizinle karşılaştıklarında «İnandık» derler; kendi başlarına kaldıklarında da, size olan kinlerinden dolayı parmaklarının uçlarını ısırırlar. De ki: Kininizden (kahrolup) ölün! Şüphesiz Allah kalplerin içindekini hakkıyla bilmektedir.
-
Sabahınız hayırlı olsun dostlar...
-
muhabbetiniz bol olsun dostlar yarın mangala gidecek olanlar foto paylaşsın güzel manzaralı şahsen öyle yapicam .tabi nöbetimi hayırlısıyla bitirebilirsem
24 saat tomografi nöbetinden sonra güzel havada mangal iyi gider ...
Kaçtım geldim köye mangal yapmak için. Paylaşırım senin hatrına.
-------------------------------------------------
10 MART 2019 PAZAR
⚽ FUTBOL
12:30 | U15 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Galatasaray | FB TV
13:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Qabala - Sebail | CBC Sport
13:30 | Spor Toto 1. Lig | Hatayspor - Eskişehirspor | Bein Sports Max 1
13:30 | Spor Toto Süper Lig | A.Alanyaspor - BB Erzurumspor | Bein Sports 1
13:30 | U14 Gelişim Ligi | Galatasaray - Fenerbahçe | GS TV
14:00 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Real Betis | Bein Sports 4
14:00 | İspanya La Liga 2 | Rayo Majadahonda - Alcorcon | La Liga 123 Youtube
14:30 | İtalya Serie A | Bologna - Cagliari | Bein Sports beIN Connect
14:30 | TFF 3. Lig | Osmaniyespor - Karşıyaka | ORT Haber Osmaniye
14:30 | TFF 3. Lig | Y.Orduspor - Düzcespor | Altaş TV Ordu
14:30 | TFF 2. Lig | Gümüşhanespor - Amedspor | Çay TV Rize
14:30 | TFF 3. Lig | Ofspor - Van BB | TRT Kürdi
15:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sumqayıt - Neftçi Bakü | CBC Sport
15:00 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Burnley | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV Rusya
15:00 | TFF 3. Lig | Bağcılar SK - Kocaelispor | Yayın Yok
15:00 | TFF 2. Lig | Manisa BB - A.Selçukspor | Manisa BB Web TV
15:00 | TFF 2. Lig | Pendikspor - Şanlıurfaspor | Yayın Yok
15:00 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Hacettepe | Kanal On6 Bursa
15:00 | TFF 2. Lig | Kastamonuspor - Samsunspor | Samsun Haberaks TV
15:00 | TFF 2. Lig | Sancaktepe - Sakaryaspor | Yayın Yok
15:00 | İngiltere Championship | Birmingham - Aston Villa | Bein Sports 3
15:30 | U16 Gelişim Ligi | Galatasaray - Fenerbahçe | GS TV
16:00 | Spor Toto 1. Lig | İstanbulspor - Altınordu | Bein Sports Max 1
16:00 | Spor Toto 1. Lig | Balıkesirspor - Adanaspor | Bein Sports Max 2
16:00 | Spor Toto Süper Lig | Göztepe - Kasımpaşa | Bein Sports 2
16:00 | Spor Toto Süper Lig | Ç.Rizespor - Kayserispor | Bein Sports 1
16:30 | Hollanda Eredivisie | Vitesse - Feyenoord | TVT
17:00 | İtalya Serie A | Frosinone - Torino | Bein Sports beIN Connect
17:00 | İtalya Serie A | Inter - SPAL | Bein Sports 3
17:00 | İtalya Serie A | Sampdoria - Atalanta | Bein Sports beIN Connect
17:00 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Lille | Bein Sports beIN Connect
17:05 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Wolves | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh
17:30 | Almanya Bundesliga | Hoffenheim - Nürnberg | S Sport Plus / S Sport 2
18:00 | İspanya La Liga 2 | Extremadura - Cordoba | La Liga 123 Youtube
18:15 | İspanya La Liga | Girona - Valencia | Bein Sports 4 / CBC Sport
18:45 | Hollanda Eredivisie | Ajax - Fortuna Sittard | TVT
19:00 | Rusya Premier Ligi | Dinamo Moskova - Spartak Moskova | Match TV Rusya
19:00 | Spor Toto 1. Lig | Gençlerbirliği - Altay | Bein Sports Max 1
19:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Konyaspor | Bein Sports 1
19:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - Caen | Bein Sports beIN Connect
19:30 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Manchester Utd. | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh
20:00 | Almanya Bundesliga | Hannover - Leverkusen | S Sport Plus / S Sport 2
20:00 | İtalya Serie A | Sassuolo - Napoli | Bein Sports 2
20:00 | Belçika Pro League | Anderlecht - Kortrijk | S Sport Plus
20:00 | İspanya La Liga 2 | Granada - Real Zaragoza | La Liga 123 Youtube
20:00 | İspanya La Liga 2 | Tenerife - Numancia | La Liga 123 Youtube
20:30 | İspanya La Liga | Levante - Villarreal | Bein Sports 4
20:30 | İspanya La Liga | Sevilla - Real Sociedad | Bein Sports 3 / CBC Sport
22:00 | İspanya La Liga 2 | Deportivo - Las Palmas | La Liga 123 Youtube
22:30 | İtalya Serie A | Fiorentina - Lazio | Bein Sports 3 / Match TV Rusya
22:45 | İspanya La Liga | Valladolid - Real Madrid | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh
23:00 | Portekiz Liga NOS | Feirense - Porto | S Sport 2
23:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Nice | Bein Sports 4
📺 BASKETBOL
13:00 | Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe Beko - Bahçeşehir Klj | Tivibu Spor 2
14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Çukurova Basket - Mersin BB | Tivibu Spor
15:15 | Basketbol Süper Ligi | Büyükçekmece - Gaziantep Basket | Tivibu Spor 2
17:30 | Basketbol Süper Ligi | Darüşşafaka - Pınar Karşıyaka | Tivibu Spor
18:30 | Basketbol Gençler Ligi | Pınar Karşıyaka - Tofaş | Karşıyaka Youtube
19:00 | NBA | Detroit Pistons - Chicago Bulls | S Sport Plus
20:00 | NBA G-League | Maine Red Claws - Westchester | NBA TV
21:30 | İspanya Basketbol Ligi | Iberostar Tenerife - Gran Canaria | Spor Smart / Smart Spor HD
22:30 | NBA | Philadelphia 76ers - Indiana Pacers | S Sport / S Sport Plus
02:00 | NBA | Dallas Mavericks - Houston Rockets | NBA TV
📺 TENİS
07:00 | WTA Indian Wells | N.Osaka - K.Mladenovic | Bein Sports 3
22:00 | WTA Indian Wells | Günün Maçları | Bein Sports Bein Connect / Bein SPorts 3
📺 VOLEYBOL
12:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | TVF Spor Lisesi - Samsun Anakent | Voleybol TV
14:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Ziraat Bankası - Malatya BB | Voleybol TV
14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Beşiktaş - Karayolları | Voleybol TV
14:00 | TVF Efeler Ligi | Tokat Plevne - Maliye Piyango | TRT Spor
16:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Bornova AL - Düzce Bld. | Voleybol TV
17:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Nilüfer Bld. - Beylikdüzü | Voleybol TV
19:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Galatasaray HDIS - THY | Voleybol TV
📺 HENTBOL
17:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | MYK hentbol - Selkaspor | Hentbol Web TV
📺 BUZ HOKEYİ
00:00 | NHL | Florida Panthers - Detroit R.Wings | FOX Sports HD
📺 ESPOR
13:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Royal Youth - Galakticos | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
14:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | HWA Gaming - Beşiktaş ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
15:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Galatasaray ES - Team Aurora | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
16:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Dark Passage - 1907 Fenerbahçe | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
17:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Bursaspor ES - Super Massive | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
📺 MOTOR SPORLARI
07:00 | Formula E | Hong Kong | Eurosport
11:00 | Formula E | Hong Kong | Eurosport
17:00 | Moto3 | Katar | Spor Smart / Smart Spor HD
18:20 | Moto2 | Katar | Spor Smart / Smart Spor HD
20:00 | MotoGP | Katar | Spor Smart / Smart Spor HD / Life Plus TV / Bein Sports Max 2 / Tivibu Spor 3
📺 SNOOKER
15:55 | Snooker Oyuncular Şampiyonası - Final | R.Osullivan - N.Robertson | Eurosport 2
21:55 | Snooker Oyuncular Şampiyonası - Final | R.Osullivan - N.Robertson | Eurosport
📺 DİĞER SPORLAR
11:15 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Slovenya | Eurosport 2
14:15 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Slovenya | Eurosport
15:30 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç | Eurosport
18:15 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç | Eurosport
17:30 | Paris-Nice Bisiklet Turu | Fransa | Eurosport 2
16:30 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Norveç | Eurosport
13:30 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Norveç | Eurosport 2
📺 TV PROGRAMLARI
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
09:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor
10:00 | Spor Programı | Hepimiz Aynı Takımdayız | TRT Spor
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Futbol Programı | Maç Sabahı | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
11:00 | Basketbol Programı | Taktik Tahtası | Bein Sports 3
11:00 | Spor Programı | Şampiyonların İzinde | TRT Spor
11:00 | Basketbol Programı | Overtime | FB TV
11:30 | Futbol Programı | Avrupa Studyosu | TRT Spor
12:00 | Basketbol Programı | Ribaund | Tivibu Spor
13:00 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport Plus / S Sport
13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor
13:15 | Futbol Programı | Maç Başlıyor | Bein Sports 1
14:00 | Futbol Programı | Bir Zamanlar Futbol | A Spor
14:15 | Futbol Programı | Futbol Aktüel | NTV
15:00 | Futbol Programı | Maç Günü | A Spor
15:30 | Futbol Programı | Maç Sonu | Bein Sports 1
15:45 | Futbol Programı | Maç Başlıyor | Bein Sports 1
16:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor
17:00 | Basketbol Programı | Ribaund | Tivibu Spor
18:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
18:00 | Futbol Programı | beIN FC | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
18:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor
18:45 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor
19:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
19:00 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport
19:15 | Basketbol Programı | Ribaund | Tivibu Spor
19:45 | Futbol Programı | Devre Arası | A Spor
19:45 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
19:45 | Futbol Programı | beIN FC | beIN Sports Haber
20:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
20:45 | Futbol Programı | Stadyum | TRT Spor
20:55 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
21:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
21:00 | Futbol Programı | Orta Nokta | Tivibu Spor
21:00 | Futbol Programı | beIN FC | Bein Sports 1
22:00 | Basketbol Programı | Ribaund | Tivibu Spor
22:15 | Futbol Programı | beIN Extra Time | Bein Sports 1
23:00 | Spor Programı | Hafta Sonu Spor | Tivibu Spor
23:30 | Tartışma Programı | Beyaz Futbol | Beyaz TV
23:45 | Futbol Programı | Teknik Analiz | TRT Spor
00:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
01:00 | Spor Programı | Hafta Biterken | TRT Spor
-
Günaydın Havaforum mutlu pazarlar herkese.
-
-
Günaydın, Ortadoğu ve Balkanların en kral forumcuları..
-
Günaydın mutlu pazarlar herkese.
-
Günaydın lar olsun. Huzur dolu pazarlar...
-
ABD'nin yapmış olduğu sabotaj sonucu 48 saat boyunca elektriklerin kesildiği Venezuela'da 15 diyaliz hastası hayatını kaybetti.
Yatacak yeriniz yok ırksız mandalar.O kara toprak dahi kabul etmeyecek sizi.
-
Günaydın. Mutlu ve huzurlu pazarlar..
-
Günaydın mutlu pazarlar
-
Günaydın hayırlı pazarlar HF, hava yine muhteşem Tuzlada:):)
-
Bi an deniz şortumu alıp Kefken/Kerpeye gidesim geldi onnumara beş yıldız bi hava var.
-
Günaydın, mutlu huzurlu pazarlar herkese.
-
Ben kaçar ilerleyen saatlerde daha güzel fotolar atarım
-
Ben kaçar ilerleyen saatlerde daha güzel fotolar atarım
atma olm atma bizde insanız:):)
-
Herkese mutlu pazarlar hf ailesi
-
-
ben yeni çıkıyorum manasbalasy