Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • huseinskas sana son uyarımdır siyasi fikirlerini yada başkalarının siyasi düşüncelerini paylaşacağın yer burası değil, bu paylaşımını sildiğim gibi bir dahaki paylaşımında ceza alacaksın bilgin olsun. Defalarca siyasetten uzak duralım dedikçe burada siyasi amaçlı yazı ve paylaşımların var..Forumumuzda siyaset istemiyoruz, illa ki siyaset konuşacağım diyorsan yada senin gibi düşünen varsa buyursun sanal alemde istedikleri yerde yazabilirler ama burada değil.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Samet Narsil hocam 2019 YAZ LİGİ ne zaman başlayacak acaba?Arşive baktığımda genelde haziran ilk veya ikinci haftası başlatmışsınız.Bayram sonrasına açarsınız belkide.Sabırsızlıkla bekliyoruz aksiyon başlasın :)

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

• İsrail'in kurucusu Ben Gurion. 1913 İstanbul Üni'de hukuk öğrencisiyken.

Bu fesli fotosundan 2,5 sene sonra, İngiliz üniformasıyla, Filistinde Osmanlıya karşı gönüllü savaşmıştır.

Her fes takan Osmanlı,

Her Selâmün aleyküm diyen Müslüman,

Her Türkçe konuşan da Türk değildir!

6a67b04.jpg

• Sorsan ekonomik kriz var park edecek yer bulamıyoruz otoparklar doluyor taşıyor :))

Elinden gelse tuvalete bile arabayla gitmeye çalışan bir kitle var , sınıf belirleme ölçüsü olarak görülen , aç kalırım ama onsuz yapamam denilen bir saçma bağımlılık oldu ülkemizde otomobil aşkı

Onun için trafik de bitmez israf da bitmez

Maalesef ...

• Bir gün gelecek bizden ayrılıp devlet kuran sonrada bin bir türlü musibetle boğuşan orta doğuda ki devletlerin bir çoğu yeniden Türkiye'ye ilhak isteyecekler... Ve bu tarih çok da uzak sayılmaz. O zaman geldiğınde israil denilen lanetli topluluk tarihten silinecek Rabbimin izniyle...

CEZAYİR asıllı bir araptan dinlemiştim. Suud hükumeti Dammam kentinde 200 bin konut inşa ettiriyor. Amacı çölde ki bedevileri yerleşik hayata geçirmek. Bedeviler gelip bakıyorlar beğenmiyorlar. Evler deniz kenarında. Çöl iklimine alışık olan Bedeviler deniz kenarında oturmak istemez ve evler boşa çıkar. Bu sadece Dammam da inşa edilen 200 bin ev. Arabistan genelinde bu şekilde inşa edilmiş yaklaşık 1 milyon konut olduğu ve bunların tamamının boş olduğu söylenir.

Bu Cezayirli eleman son noktayı koyduğunda beynimden vurulmuştum.
    son cümlesi aynen şöyleydi ;

'' Bu gerzek Suudlar bu evleri siz Türkler için yapıyorlar. Şaşırdınız değil mi ? Şaşırmayın. Zamanı geldiğinde Yahudi kavminden öyle bir zulüm görecekler ki siz Türkleri kendi elleri ile kutsal topraklara davet edecekler. İşte yaptıkları bu haneleri Allah sizin için yaptırtıyor. Suudlar şimdilik bunun farkında değil.''

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• CEZAYİR asıllı bir araptan dinlemiştim. Suud hükumeti Dammam kentinde 200 bin konut inşa ettiriyor. Amacı çölde ki bedevileri yerleşik hayata geçirmek. Bedeviler gelip bakıyorlar beğenmiyorlar. Evler deniz kenarında. Çöl iklimine alışık olan Bedeviler deniz kenarında oturmak istemez ve evler boşa çıkar. Bu sadece Dammam da inşa edilen 200 bin ev. Arabistan genelinde bu şekilde inşa edilmiş yaklaşık 1 milyon konut olduğu ve bunların tamamının boş olduğu söylenir.

Bu Cezayirli eleman son noktayı koyduğunda beynimden vurulmuştum.
    son cümlesi aynen şöyleydi ;

'' Bu gerzek Suudlar bu evleri siz Türkler için yapıyorlar. Şaşırdınız değil mi ? Şaşırmayın. Zamanı geldiğinde Yahudi kavminden öyle bir zulüm görecekler ki siz Türkleri kendi elleri ile kutsal topraklara davet edecekler. İşte yaptıkları bu haneleri Allah sizin için yaptırtıyor. Suudlar şimdilik bunun farkında değil.''

Bu olayi bilmiyordum ancak, o topraklarin yeniden bizim olacagini biliyorum. Çünkü Allah"ın yer yüzünde ki kılıcı müslüman Türk milletidir.