Kışın Kalanı Hakkında Bilgi

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 2016-2017 kışı bir çok hayal kırıklığına rağmen çok güzel bir kış oldu. Semih usta beklentilerin gerçek olur ve bu yılın kışına yakışır şekilde güzel bir final yaparız.

• sevgili üstadım bizler birer karsever olarak hayırlısı olsun diyoruz...takdir edip yorumluyorsun...sistemler Cenabı Allahtan neticede....bunu bilmemiz gerekiyor...bunu genç kardeşlerimizde kavramalı..yinede kar yağışını seviyoruz...çünki temizliği simgeliyor bence...sizde takdir edip yoruluyor irdeliyorsunuz modelleri bizler için....Allah razı olsun...emeğinize yüreğinize saglık...sağolun varolun...

• Ben de umutluyum. Tamamen hissiyat benimkisi. Bizi bir şey vuracak kış bitmeden; ama ne? : D

Semih Hoca da 20 Şubat sonrasına işaret ediyor. Başka tahmincilerden de gördüm bu tarihleri. Ahmet hoca da asıl sitemi 20 şubatta bekliyorum demişti. Umarım kuvveti azalmadan büyük bir sistem yaşarız. Bu tarih üzerinde çok duruluyor. Bu sefer beklentimi kontrol altında tutuyorum : )

Umut aşılayabilmen bile çok güzel semih hocam : )

Hatta kış seninle güzel : D

• sevgili üstadım bizler birer karsever olarak hayırlısı olsun diyoruz...takdir edip yorumluyorsun...sistemler Cenabı Allahtan neticede....bunu bilmemiz gerekiyor...bunu genç kardeşlerimizde kavramalı..yinede kar yağışını seviyoruz...çünki temizliği simgeliyor bence...sizde takdir edip yoruluyor irdeliyorsunuz modelleri bizler için....Allah razı olsun...emeğinize yüreğinize saglık...sağolun varolun...

Kesin gelicegini bilsem sabaha kadar inceliyim.Kisa vadede cok sistem kacti. jmarim bu sondur.Hayallerimize kavusuruz.

• semih üstadım....en güzel beklentiler ve en güzel hayaller sizin ve hepimizin olsun inşallah....neticede tahmin yapıyorsunuz...bunu arkadaşlarımızda bilsin istiyoruz...hava akımlarını yönetme gücümüz yok..sadece umuyor ve bekliyoruz....ayrıca beyefendi kişiliğiniz ve akıcı üslupla hitabınız gönülleride fethediyor...en içten sevgiler...Allaha emanet olun...

• Büyüksün hocam bende dahil çoğu insan kış bitti düşünüyor fakat senin çabaların sayesinde kar umutlarımızı tazeliyoruz. İnşallah bir sistem daha yaşarız.

• hayirli olsun konu hocam @Efsane-Semih
    23-25 arasi bi ara benimde dikkatimi cekmisti yazmistim bu gelecek olan zayif sistemi kovalarken ancak bu sistem yamuk yapinca biraz da is yogunlugundan dolayi artik takip edemez oldum ancak sizde bu tarihleri belirtmissiniz demek ki isik devam ediyor bu da kisi bitirenlere gelsin