Karalama Tahtası

 • HavaForum Sevdalısı hocam sen ne mesai yaptın ne emek harcadın valla helal olsun sana kac gündür takipteyim yoğun bir sekilde tüm yorumlarınızı okuyorum da hakikaten taktir ettim sizi allah emeklerinizi boşa çıkarmasın elinizden geldiğince de gelen tüm sorulara yorumlara cevap atıyorsunuz, kendi adıma teşekkür ederim umarım ha simdi ha şimdi diye diye helak olduk hepimiz ama inşallah biran önce bembeyaz olur buralar 2 yılın acısını çıkarırız kacan balik büyük olur derler ama biz bu defa orkayı yakalamayı başarırız 🐳 tebrikler başarılar...

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Çok teşekkür ederim. Aslında kış biraz daha hareketli geçse çok daha motivasyon ile çalışır kat kat veri paylaşımı yapardım. Nasip şu ana kadar böyleymiş. Çıraklıktan kalfalığa geçtik, Allah'ın izniyle ustalık dönemine önümüzdeki sene ile birlikte geçmek istiyorum. O zaman çok daha farklı olacak. Tekrar teşekkürler.

 • Kendi tahminimi yazıyorum. İstanbul 2017 Godzilladan sonra 5-6 yıl boyunca öyle bir sistem alamaz diye düşünüyorum, iki senedir yağmayan kar bu saatten sonra gelmez diye düşünüyor, he olurda gelirse başımızın üstünde yeri var ancak sadece havada görürüz ?(

 • Yok ya ben suan sunu anliyorum. Gecen senenin ayni durumu yasiyoruz. -10lar girmiyo bisey degismemis. Bence bisey nasil devam ederse oyle surer. Bu istisna olur gelirse gelmiyo. Gelen eriyo. Karadeniz deniz suyu sicakliklari da uygun 6 7 derecelerde. 13 dereceyken 2013 te kirimdan sistrem gelmisti. O bile gelmiyo. Hicbir hoca konu da acmadi 15 subata kadar bir konu acilmazsa mart ayini beklemeye başlayın.

 • Haklarını verecek bir durum yok Cfs modeline göre tahmin yaptılar. Bende ozaman bakıp o modelin uzun vadeli tahminlerini inceler derdim istanbula kar yağmıyacak diye. Ayrıca hep kılpayı 1-2 derecelik sıcaklıklarla kar yağışları kaçtı bunları kimse bilemezdi. Eğer Şubat sonundaki olası sistemdede yağmazsa Cfsyi kutla daha mantıklı kanımca.

  Tabiki haklarını vereceğiz. Adamlar bas bas bağırdı kış normal geçecek diye. 1-2 derece hiç önemli değil herkes bu tarz olaylarda sonuca bakar. Ayrıca gören 10 sistem geldi hepsi sıcaklıktan patladı sanar. Topu topu 2 sistem geldi biri bariz patladı diğeri ilçesine göre 1-2 parmak kar bıraktı yada bırakmadı. Siteyi güncel tutma isteğimi anlıyorum ama godzillalar geliyordu, sistemler yara yara gelecekti elde var sıfır. Şimdide modeller kötü deniyor. Sonuçta hep “bunun adı tahmin” oluyor. Öyle dünya yok. Tahmini yaparsın ama iddaa etmezsin. Tahmin tutmaya bilir ama iddaa patlayınca efendiliğinle kabul edeceksin. Ben kar sever olarak içim kan ağlıyor.

 • Tabiki haklarını vereceğiz. Adamlar bas bas bağırdı kış normal geçecek diye. 1-2 derece hiç önemli değil herkes bu tarz olaylarda sonuca bakar. Ayrıca gören 10 sistem geldi hepsi sıcaklıktan patladı sanar. Topu topu 2 sistem geldi biri bariz patladı diğeri ilçesine göre 1-2 parmak kar bıraktı yada bırakmadı. Siteyi güncel tutma isteğimi anlıyorum ama godzillalar geliyordu, sistemler yara yara gelecekti elde var sıfır. Şimdide modeller kötü deniyor. Sonuçta hep “bunun adı tahmin” oluyor. Öyle dünya yok. Tahmini yaparsın ama iddaa etmezsin. Tahmin tutmaya bilir ama iddaa patlayınca efendiliğinle kabul edeceksin. Ben kar sever olarak içim kan ağlıyor.

  Godzillalar felan beni ilgilendirmiyor %100 her tahmin tutacak diye birşey yok ama Sırf cfsye görede tahmin yapılmaz demek istediğim buydu ben haklarını vermiyorum. Şubat sonunu beklerim ona göre Cfs modelinin hakkını veririm kimsenin boş tahminleri beni ilgilendirmiyor açıkcası. Accu bile cuvalladı bu sene. Onların kendi özel veriler kullanarak yaptıkları bir tahmin değil çünkü izledigim videoda cfsnin haritalarını kullandıklarını gözlerimle gördüm abartmayın. Öveceksen cfsyi öv dostum çünkü ortada copy pastelik bir durum var.

 • Godzillalar felan beni ilgilendirmiyor %100 her tahmin tutacak diye birşey yok ama Sırf cfsye görede tahmin yapılmaz demek istediğim buydu ben haklarını vermiyorum. Şubat sonunu beklerim ona göre Cfs modelinin hakkını veririm kimsenin boş tahminleri beni ilgilendirmiyor açıkcası. Accu bile cuvalladı bu sene. Onların kendi özel veriler kullanarak yaptıkları bir tahmin değil çünkü izledigim videoda cfsnin haritalarını kullandıklarını gözlerimle gördüm abartmayın. Öveceksen cfsyi öv dostum çünkü ortada copy pastelik bir durum var.

  İşte tahminler tutmayınca hep böyle oluyor. Yanlışı kabullenmek erdemdir. Nasıl sıyrılsam mantığı hiç hoş değil. Herkes modellere bakarak tahmin yapıyor. Kandillide modellere bakıp tecrübeleri doğrultusunda bir tahmin yaptı ve tuttu. Bence gereksiz bir tartışma uzatmaya değmez. Semih hoca bu kış tahminim tutmazsa bu işi bırakıcam demişti. Ben bu sözüne güvenerek hala birşeyler olacağını, kışı efsaneyle kapatacağımızı düşünüyorum. Bakalım neler olacak.

 • İşte tahminler tutmayınca hep böyle oluyor. Yanlışı kabullenmek erdemdir. Nasıl sıyrılsam mantığı hiç hoş değil. Herkes modellere bakarak tahmin yapıyor. Kandillide modellere bakıp tecrübeleri doğrultusunda bir tahmin yaptı ve tuttu. Bence gereksiz bir tartışma uzatmaya değmez. Semih hoca bu kış tahminim tutmazsa bu işi bırakıcam demişti. Ben bu sözüne güvenerek hala birşeyler olacağını, kışı efsaneyle kapatacağımızı düşünüyorum. Bakalım neler olacak.

  Ortada bir yanlış yok birşeyi kabullenmediğimde yok Cfs haritasında ne gördülerse onu bize aktardılar olay bundan ibaret diyorum daha ne diyebilirim. Kendi tahminleri değil cfsnin tahminlerini kendileri lansa edip kendi tahminleri gibi sundular. Ben buna tahmin demem benim görüşüm böyle sizinkini bilemem. Zaten düne kadar kandilli felan işim olmaz takip etmezdim bu sene birileri o tahmini yaydı videoyu izlediğimde cfs modelini görünce gülüp kapamıştım. Ayrıca uzun vadeli tahminler modellere göre yapılmaz. Cfs şirketine göre tahmin yapılacaksa bende kendime tahminciyim diyeyim ozaman her sene kış tahminlerine bakıp sana diyeyim sonucu ^^ Guldurme beni Allahını seversen. Olayın Semih ustadla ve onun tahminleriyle alakasıda yok oraya nerden geldik onuda anlamadım. Neyse herkez bildiğine inansın hayırlı akşamlar sana.

 • doğu karadeniz veya marmara hangisi alırsa alsın gönlümüz ülke sistemi ama en kötü ihtimal bir yeri gomsun artik konumuma vurmayacaksa da en azından kardan dolayı mutlu olan insanları görmek istiyorum burada

 • Bence sistem gelirse ''HAVA FORUMUN'' galibidir çünkü üstatlar ve hepimiz bu kötü durumlarda moralimizi bozmadık durmadık ve inşallah da karşılığımızı alacağız yılmadık ve hala yılmayacağız, bence kazanan Forum ailemizdir.