Forumdaki Üyeleri Tanıtın

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ya abi bilim bilim nereye kadar ama ya... Arada sevap da kazanman lazım

Sevabı başka yerden alırız çok şükür, yürrü başka kapıya:D

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Sevabı başka yerden alırız çok şükür, yürrü başka kapıya:D

Alacağın olsun abi. Bari gram tak düğünde :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• selamlar herkese ben Berke, bu yıl nasipse 18 yaşıma gireceğim. Güzel sanatlar lisesinde resim bölümü öğrencisiyim 4 yıldan beri de her kış hava forumdayım, cidden burada kendimi kendim olarak hissedebiliyorum siz üstatlar sayesinde de bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum (hala çok öğrenememiş olsam da) sizlerle büyüdüm diyebilirim. :hfyeni (18):

• Merhabalar. Ben Cem. Geleceğe umutla bakmaya çalışan bir öğrenciyim. İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi son sınıftayım. Kaymakamlık sınavına hazırlanıyorum. Hava Forum'un ilk kaymakamı olurum inşallah. İlerde de kar tatili veren bir vali neden olmasın :)

Forumda da 4. Senemdeyim. Sıcaktan nefret ettiğimden dolayı kış dışında veri takibi yapmaktan da nefret ediyorum. Lakabım Karayel'ci çünkü İstanbul kıyısında oturan biri olarak kimseyi görmedim ben Karayel'den daha güzel...

• Merhabalar. Ben Cem. Geleceğe umutla bakmaya çalışan bir öğrenciyim. İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi son sınıftayım. Kaymakamlık sınavına hazırlanıyorum. Hava Forum'un ilk kaymakamı olurum inşallah. İlerde de kar tatili veren bir vali neden olmasın :)

Forumda da 4. Senemdeyim. Sıcaktan nefret ettiğimden dolayı kış dışında veri takibi yapmaktan da nefret ediyorum. Lakabım Karayel'ci çünkü İstanbul kıyısında oturan biri olarak kimseyi görmedim ben Karayel'den daha güzel...

İnşallah olursun. Devlette üst makamlarda bir iş yapmak çok farklı bir duygu. Sorumluluğu çok ağırdır ama keyif verir. :)--

• Kızmaca darilmaca yok

Cold.EFso ecek acak sevmez dibine kadar analiz yaparak tahmin yapar.

HavaforumAşıgı veri sunmayi pek sevmez ama verdigi tarihlerde öyle yada böyle mutlaka biseyler olur.

@4 Şubat ortaya bombayi birakir açıklamayi pek sevmez.

divane kıyılara takıldı kaldı baska bisey konusmaz. 3 m rakim yukari cikmaz.

6 OCAK 2017 6 ocağa 2017 ye takildi kaldı her modelde 2017 yi arar.

wildleo1907 en ince balonu bile arar. Polonya macaristan hattina kafayi takti.iskandinavyaya göçecek.

PergamoN deprem olmadan kolay kolay piyasaya cikmaz.

Vintersaga birgün pilot olup cikacak.

Narsil eyvallahi olmayan giderli modumuz.

manasbalasy harika yemek yer. Orta asya ondan sorulur.

Bana gelince yalandan konusuyorum işte.

Daha çok var da yazamadim :)))

• Vay arkadaş forumda yemek yiyen adam olarak tanımıyoruz iyi mi :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Adım nickimden de belli zaten. Giresunluyum, Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. 6 yıldır görev yapıyorum. 34 yaşındayım evli ve bir çocuk babasıyım. Mesleğim bana sorarsanız amatör havacılık.küçük yaştan beri kar aşığıyım.hava olaylarını araştırmayı incelemeyi çok seviyorum. Öğreneceğimiz daha çok şey var. Siz değerli forum üyeleri ile birlikte olmak en güzeli

• Biktirdiniz kardesim kokorec kokoreç hergun sizin yemek muabbetinizden basta sen ne zaman gorsem tikiniyosun :)

Yüce mevlanın nimetlerinden de mi faydalanmıyahhh :)

• Yaklaşık 4 Yıldır Bu Forumu Takip Ediyorum. Sadece 1-2 Defa Yazdım Foruma. 39 Yaşında Olmama Rağmen Hava Delisiyim. Meslek Olarak Polisim:)--

• adım, Süleyman

Yaş 54, istanbul, evli ve 1 çocuk babasıyım.

Küçüklükten beri kar hastasi ve delisiyim.

Tedavi edilemiyorum 8) hersene en az 1 doz aşırı kar almam lazım, yoksa durum fena, ona göre tahmin yapin:D2

Tum yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.8)uzays3271653126:gun_bandana:

Herkese iyi forumlar, iyiki varsın havaforum:thumbup:

• Adım Mehmet . İstanbulluyum.34 yaşındayım.

Çocukken meteorolog olmayı isteyen biriydim, pilot oldum.

Aynı gün içerisinde güzel hava hadiseleri görüyorum şanslıyım.

B777-B787 uçağında görevimi yapıyorum.