Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Benim samsun adına 10 11 sistemindeki en korktuğum şey havanın iyice soğuma kıvamına geldiğinde yağışın çekilmesi hatta sıfırlanması bu beni delirtiyor

• 1-İlk önce sen vazgeçmeyeceksin

2-Fikirlerini yine söyleceksin

3-Sistemlerin analizini yine sen yapacaksın

4-20 si sonrası sistemi sana helaldir.

5.Biz rütbeyle çalışmayız.

6. Orasa başkanıma selamlar:)))

• İmza.

Kerem devam. Hepimiz benzer olayları yaşadık. Bak yine buradayız. Daha çok gençsin. Binlerce kez benzer durumlarla karşılaşacaksın. Yılmak yok. Dik oyna🏋️

• Selamında kendinde başım gözüm üstünesin ümitim hiçbir tahmine hiçbir öngörüye talip değilim siz yazın ben okuyayım

Palanci sen burada olacaksın çok derinlere inmeden ne biliyorsan onu yorumlayacaksın yazacaksın tartışacaksın ama gitmeyeceksin

Bana gelince siz beni boşverin ben yaşlandım zaten. Ne uzağı nede yakını iyi göremiyorum bana bu forumda kazandığım dostluklar arkadaşlıklar hatta kardeşlikler yeterde artar bile

• valla inşallah yağış olur deniz üstü izleyip saç baş yolmak istemiyorum

Dikkatinizi çekerim, salı akşamı 0 derece altına inen diyagram, yaklaşık bir hafta üstüne çıkamıyor.

Üstüne çıktığında da neler olabileceğini az çok anlıyorsunuz.

Böyle bir dönemde pes etmek yok

• Selamında kendinde başım gözüm üstünesin ümitim hiçbir tahmine hiçbir öngörüye talip değilim siz yazın ben okuyayım

Palanci sen burada olacaksın çok derinlere inmeden ne biliyorsan onu yorumlayacaksın yazacaksın tartışacaksın ama gitmeyeceksin

Bana gelince siz beni boşverin ben yaşlandım zaten. Ne uzağı nede yakını iyi göremiyorum bana bu forumda kazandığım dostluklar arkadaşlıklar hatta kardeşlikler yeterde artar bile

Toprak , yarın seni arayacağım bir konuşalım sohbet edelim

Abdullah abim dostluğumuza güvenerek bir latife etmek istiyorum.

Fadime halaya dediler ki, hala seni kocaya veririz, ama bir testten geçersen. Şu karsıdaki kulenin üstüne bir iğne diktik, onu görebiliyor musun,

Fadime hala dedi ki, "Uşaklar, iğneyi göriyrum da kule ne tarafa" :hfyeni (18):

Sen sanıyor musun biz kuleyi görüyoruz, işimize öyle geliyor iğneyi gördük diyoruz :)

• Bu sayfada da çadır karışmış galiba :hfyeni (18):

Neler oldu ne yaşandı bilmiyorum ama umarım sorun her ise en kısa sürede düzelir

Fındık zamanı bahçe de çuval çektiririm sorun çıkarana :hfyeni (18):

Aaa kardan adam gelmiş hoş gelmiş inşallah şans getirirsiniz hocam :)

• Bu sayfada da çadır karışmış galiba :hfyeni (18):

Neler oldu ne yaşandı bilmiyorum ama umarım sorun her ise en kısa sürede düzelir

Fındık zamanı bahçe de çuval çektiririm sorun çıkarana :hfyeni (18):

Abi mevcut yaşanan durum harici bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Kerem kardeşim de kendisini ne kadar sevdiğimizi benimsediğimizi biliyor. Bir an önce sahalara dönmesini ümit ediyorum.

• Ordu'ya kadar hatta Giresun'a kadar modeller -8°C'de mutabık. Eğer aşırı bir nemlilik ve direkt deniz üzerinden kuvvetli bir rüzgar olmazsa kıyılar ilk görsellik kar yağışını alır. Sonraki süreçte sıcaklıklar çok yükselemiyor bu süreçte yeri, toprağı ve biraz da kendimizi soğutmalıyız.

• Abdullah abim dostluğumuza güvenerek bir latife etmek istiyorum.

Fadime halaya dediler ki, hala seni kocaya veririz, ama bir testten geçersen. Şu karsıdaki kulenin üstüne bir iğne diktik, onu görebiliyor musun,

Fadime hala dedi ki, "Uşaklar, iğneyi göriyrum da kule ne tarafa" :hfyeni (18):

Sen sanıyor musun biz kuleyi görüyoruz, işimize öyle geliyor iğneyi gördük diyoruz :)

IMG_9387.jpeg

Orasa agabeyim bizim durum da bu.Binayı görenin ta….😂

• 2013 yılından bu yana formdayiz koş koca 10 yıl geçmiş üstünden. Burası dostluk arkadaşlık ortamı sohbetimiz muhabbetimiz birbirimiz ile öyle pes etmek yok kerem kardeşim daha nice yıllar burada olacağız sohbetimizi yapacağız inşallah Palanci

• Bu mevzu sanırım bir bölge sorumlusu arkadaşın banlanmasıyla patlak verdi ani ve gereksiz bir karar olduğunu düşünüyorum model sayfasındaki mesajları silinmeden önce gördüm.

Benzer durumları 2018-2021 yılları arasında çokça yaşadım o zamanlar bölge sorumluluğum da vardı ancak ben de fevri bir karar sonucu banlanınca arkamda neredeyse kimseyi bulamadım çok az insan hatırlıyordur ve destek vermiştir çok şaşırmıştım. Uzun mücadeleler sonucu geri geldim araya hatır koymadığım insan kalmadı emeklerim ziyan olmasın diye çok uğraştım.

Geri döndüğümde ise kendimi bir boşlukta hissettim neden ve ne için uğraşmıştım? Beni takan var mıydı birkaç kişi dışında. Sonra düşündüm ve bunun normal olduğuna karar verdim. Çünkü gerçek hayatta samimiyet kurduğum insan sayısı çok azdı ve bu bir tercihti. Belki de tercihlerimin sonucunu yaşadım ama bu bana bir ders oldu ne kadar bilgin, emek vermiş, çalışmış, çabalamış da olsan reklamını yapmayınca hiçbir değeri kalmıyor insanların gözünde.

İşte bu düşünceye kapıldığımdan beri o eski Gri Şehirler nikli üyeyi görmüyorsunuz ne analiz var ne tahmin yanlış anlamayın ama buraya vakit geçirmek ve eğlenmek için giriyorum. Kırgın hatta kızgın olduğum kişiler var ama farazi konuşuyorum neredeyse hiçbirini hatırlamıyorum belki şimdi bile zamanında tartıştığım ama sanki yıllardır kankaymışız muhabbet ettiğim üyeler vardır inanın hatırlamıyorum bazı eşgal tipler hariç tabi :)

Filmlerde zamanında çok şey yapmış sonra yaptıklarından pişman olmuş yeni bir yetenekli avcı görür gibi genç arkadaşları uzaktan izliyorum. Bunların başında da Palanci geliyor.

Sen benim gibi yapma dostum ''Dobarlan, bırakma kendini'' :)

• Beni en iyi sen anlarsın başkanım, bazı arkadaşlarla konuşurken seni örnek vermişlerdi zaten. Neyse ki kırgınlığım üyelere değil.

Buralardayım bazen uzaktan bazen yakından takip edeceğim. Yazmama kararı almıştım ve sonuna kadar da kararlıydım ama bölgemin hatrına arada da olsa yazacağım.