İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • avrupa yakası barajları çok gariban kalmıştı oralar iyi yağış alıyor şükür yağış haritalarında en fazla birikim terkos civarı bu iyi oldu yüzde 45 leri yakalarız bu gidişle

• Abi, tam uyku havası var ya. Birde gümbür gümbür soba yanıp, mandalina kabuklarını koyacaksın, üzerine güğüm, çatır çutur eden bi soba. Kızarmış ekmekler.

Eyy çayına yandığım dünya. Bu kadar sevdirme kendini. Bir yudum içip gideceğiz be.

Birde şunu unutmuşsun; sobanın borusuna eski usul çubuklu aparatlara annemizin astığı kurumayı bekleyen camasırlar..... :D2

• hocam aynı şekilde işte bu havalarda hep bi moral bozukluğu mutsuz hissetme baş ağrısı uykululuk hali geliyor bana. YETER ARTIK BAHAR GELSİN :( :(

Her sene böyle diyorsun günün sonunda sıcaklardan ilk sen şikayet ediyorsun hocam onu nasıl yapacağız :hfyeni (18): Mod düşürme vb anlarım da bence bahar gibi geçen kışın üstüne azıcık yağışlı havaya şikayet etmeye gerek yok önce barajlar %50 olsun hele.

• kimse k bakmasın ama bu havada nasıl mutlu olunur !!! yağmurun getirdiği bir nostalji var ama özellikle kapalı ama yağışsız havalar insanı çok bunaltıyor ister sıcak olsun ister soğuk hava kapandımı mod direkt düşüyor

öncelik su ihtiyacı tabiki ama hepimiz insanız moral motivasyona ihtiyacımız var hayat kimse için kolay değil dışarı çıkıp nefes alma ihtiyacı oluyor pandemi de bunun kıymetini çok daha iyi anladım insan ev öfis konforuna muhtaç ama içeri hapsolmak çok zor insanın yaratılışına uymuyor

kendim şahsen barajlar dolsun sonra direk yaz moduna geçelim istiyorum şortu giyip ayağına terliği geçirdin mi üzerine, birde denize parka ,sahile bir yerini atabiliyorsan kendini zenginde aynı fakirde. belki onun yediği içtiğini sen yiyemezsin ama en kötü bi mangal yakarsın bişeyler yaparsın gider karavanda kalırsın çadırda kalırsın illa bişeyler olur diyeceğim o ki yaz iyidir

dışarı çıkınca ne giyicem derdi yok güneş gözlüğünü tak kafana şapkanı geçir oldun sende acun ılıcalı

arabanın bagajında hazır minik katlanır masam ,sandalyelerim ve ben yaza hazırız bekliyorum sahilde bisiklete binip kırmızı dutlardan yediğim günlerin gelmesini, napıyım kara kasvetli nisan ayını

Bende de tam tersi bir durum var ne xamna gunes acsa enerjisiz oluyorum ama bu havalarda bayagi enerjik ve mutlu oluyorum

• Özlemişiz gayri. hava-yagmusrs23333323333 yagmurs-semsiyes23232 :hfyeni (29):

Bazı arkadaşlar karanlık bulutlu yağmurlu havalarda içinin karardığını yazmış.

Ben ise böyle havalarda mutlu oluyorum.

:/8103*

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Özlemişiz gayri. hava-yagmusrs23333323333 yagmurs-semsiyes23232 :hfyeni (29):

Bazı arkadaşlar karanlık bulutlu yağmurlu havalarda içinin karardığını yazmış.

Ben ise böyle havalarda mutlu oluyorum.

:/8103*

Ben de ayni sekilde. Her gun yagmur kar dolu yagsin istiyorum :) Gunes isigi gözlerimi kamaştırıyor.