İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Birazcık şükredelim arkadaşlar bundan 1 hafta öncesine kadar sistem diye bişey yoktu kuraklığı konuşuyorduk çok şükur günler sürebilecek kar yağışı söz konusu siz burda yarım günlük yağmuru konuşuyorsunuz insanlarıda büyük beklentilere sokuyorsunuz benim bildiğim kadarıyla geçen seneki vortex sistemin başlamasina 20 saat kala bile degismişti o yüzden umutsuz olmayın önümüzde 5-6 güncelleme daha var sistem anında bile degişimler mümkün :thumbup:

• Artık hayırlısı olsun inşallah herkes memnun kalır Avrupa yakasindayim ama inanın karşı taraf yine geçen sefer ki gibi olursa üzülürüm

• Başlıkta 2-3 gündür çok fazla bilgi kirliliği var bu durum sadece beni mi rahatsız ediyor önüne gelen bence diye tahmin yapıyor her girdiğimde 5-10 sayfa böyle mesajlar okuyorum :bawling: :chinese:

• şşş sakin

şöyle mıymıy dinozorların televizyona çıkıp mıymıy konuşmasına çok ayar oluyorum

Burda o kadar genç arkadaş var meteorolog olsa çok iyi işler başaracak olup ama verilen imkanların ve iş imkanının olmamasından dolayı bu işi yapmayan

Ama gel gör ki böyle torpilli tipler 15-20k maaşla işe bile gitmeden takılıyor kurumda sonra meteorolog olmak isteyen gençler de soğuyor bu işten buna ben de dahil yurtdışında olsam meteorolog olurdum mesela ama Türkiye’deki değersizliğinden ve böyle tiplerden dolayı soğudum işten

• şöyle mıymıy dinozorların televizyona çıkıp mıymıy konuşmasına çok ayar oluyorum

Burda o kadar genç arkadaş var meteorolog olsa çok iyi işler başaracak olup ama verilen imkanların ve iş imkanının olmamasından dolayı bu işi yapmayan

Ama gel gör ki böyle torpilli tipler 15-20k maaşla işe bile gitmeden takılıyor kurumda sonra meteorolog olmak isteyen gençler de soğuyor bu işten buna ben de dahil yurtdışında olsam meteorolog olurdum mesela ama Türkiye’deki değersizliğinden ve böyle tiplerden dolayı soğudum işten

Valla hocam severek yapıcam tek meslek

• Ben baktım, en kötü model yazdığım gibi. Başka bir veri varsa, gözden kaçırdıysam paylaşın lütfen.

Valla sizede Helal olsun yıllardır Her harfine önem verdiğim insanların başında gelirsiniz helal olsunki her sorulan cevaba tek tek cevap verdiğiniz için Teşekkür ederim . İçimden geldi Teşekkürlerimi sunmak istedim:)

• Valla sizede Helal olsun yıllardır Her harfine önem verdiğim insanların başında gelirsiniz helal olsunki her sorulan cevaba tek tek cevap verdiğiniz için Teşekkür ederim . İçimden geldi Teşekkürlerimi sunmak istedim:)

Bu güzel sözler için ben teşekkür ederim.