İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bant bi türlü avrupa yakasını vurmadı, başta arnavutköy başakşehir bantı gibi gözüküyordu yakında tekirdağa uçacak

• Beklentilerimizin yaşanılanlarla alakası bile yok. Gerçi beklentilerimizi karşılasa da sevinecek halimiz de kalmadı. Tek iyi yanı barajlara ilaç olduğu. Buna da şükür diyelim.

• Karagümrük’ten arabalar kaldırdık yardım için şimdi 2.parti için uğraşılıyor ben bugün gitmedim baş ağrımdan ölüyorum Allah hepimizin hayırlarını kabul etsin

Allah razı olsun hocam yarın yine görev başındayım inşallah Fatih Belediyesi Topkapı kısmına da gidebilirim artık sabah bakacağım

İnsanlar elinde avucunda ne varsa göndermiş

5 tır uğurladık alkış kıyamet benim orda bulunduğum sürede çok duygulandım

Bir kez daha dedim ki Var ol yüce Türk Milleti!

• Yarın ben de Vodafone Park’ta olacağım inşAllah ❤️ Daha nice tırlara olsun.

Sistem kuşa döndü uçuyor 🦜

• Anadolu Yakası'na inen kütlenin arkası yok gibi gözüküyor ama var. Avrupa'da kıyıya inmekte zorluk çekmesinin sebebi rüzgarların zayıflığı ve üst seviye rüzgarlarındaki bozukluk. İlerleyen saatlerde düzelecektir

• Anadolu Yakası'na inen kütlenin arkası yok gibi gözüküyor ama var. Avrupa'da kıyıya inmekte zorluk çekmesinin sebebi rüzgarların zayıflığı ve üst seviye rüzgarlarındaki bozukluk. İlerleyen saatlerde düzelecektir

hocam bizim gariban Bahçelievler Bakırköy tarafına da ekmek yok mu ? Anadolu’daki kütle doğuluyor Avrupadaki batılıyor .

• Büyükçekmece - Mimaroba hafif orta düzeye yakın bir kar yağışı mevcut büyük ihtimal şu saatler de pek fazla bir şey beklememek gerek sabaha karşı oluşumlar daha kaliteli olabilir arkadaşlar.

Hocam çok fazla batıladı kütleler o ne olacak bu şekilde güneye inene kadar kütleler Tekirdağ sınırına gidecek neredeyse