Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Pozisyon yorumlayanlar bu işin okulunu mu okumuşlar? Trio'da 2 hakemden birisi her maç kendisine küfür ettiriyodu diğeri ise yaptığı hatalar yüzünden yaka paça görevinden edildi. Şu objektif ayağına yatan insanları fazla ciddiye alıyosunuz.

Hocam ona birşey diyemeyeceğim artık.Yani tüm yorumların ortası genelde doğruyu verir mantığıyla gidiyorum.Taraftar sayfalarına bakarak karar vermekten iyidir diye düşünüyorum

• Hocam ona birşey diyemeyeceğim artık.Yani tüm yorumların ortası genelde doğruyu verir mantığıyla gidiyorum.Taraftar sayfalarına bakarak karar vermekten iyidir diye düşünüyorum

Trio'da böyle demişler.

• İsmail hoca dk 100’den sonra irfancanı çıkarıp kingi aldığında benim beyin bildiğin error verdi

şaşırsam mı, gülsem mi, ne yapacağımı şaşırdım

hala daha normale dönemedi

ismail hoca ne yaptı, ne yapmak istedi hala düşünüyorum

BORN IN WINTER

• Neu
    • Offizieller Beitrag

Pozisyon penaltıdır değildir bir Fenerli olarak işin orasında değilim. Benim kızdığım şu, şampiyonluğa oynayan bir takım nasıl bu kadar ruhsuz oynar? Neden her maç stres içinde geçiyor? 1 golün verilmediyse 1 tane daha atacaksın. 1 gol yediysen 2-3 tane atacaksın. Sivasspor'a bile karşı farkı 2'ye çıkaramıyoruz. Rakibe bak gelene geçene 3-5 atıyor. Her maç konsantrasyon ve motive halde. Yahu biz niye böyle olamıyoruz da devamlı hakemlere yönetime suç atıyoruz? Kardeşim yeter artık ya ne başkanında ne teknik direktöründe ne yönetiminde hayır var şu takımın. Siz önce kendinizi düzeltin sonra suçu başkalarında arayın. Bu kafayla sittin sene şampiyon olamayız. Bıktım artık başarısızlıktan ve suçu başka yerlerde aramaktan. Herkese rezil oluyoruz yeter be.

hocam biryerden kopyala yapistir mi yaptin yaziyi? rengi beyaz cikmis genelde normal yazildiginda boyle cikmamadi lazim, duzenlersen sevinirim,iyi forumlar..

• 33 maçta 9 puan kaybeden takım 5 maçta 5 puan kaybedecekmiş !

Bu çok efsaneymiş ya ahhahaha :hfyeni (18):

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

Einmal editiert, zuletzt von berkay_tuku ()

• Farkın açıldığını nasıl düşünmüyorsun, 5 maçın 5 ini kazanıp nasıl şampiyon oluyosun? Bu adam harbi her şeyiyle fiyasko, konuşmasını bile bilmiyor

• Adalet boş kaleye gol atmayan eski futbolcunla işlemiyor adalet topu elle kesip rakibine penaltı verilmeyincede işlemiyor adalet sana başka bana başka oynayan takımlarlada işlemiyor adalet birisinden güle oynaya beş yiyip diğerini linç etmeye çalışmaklada işlemiyor organize işler bunlar klasik söz o adalet birgün herkese lazım olur

• Beitrag von Orasa ()

Dieser Beitrag wurde von Aykut53 aus folgendem Grund gelöscht: konu dısı ().
  • Beitrag von Elturcohasan89 ()

Dieser Beitrag wurde von Aykut53 aus folgendem Grund gelöscht: silinen mesaj alıntı ().
  • Beitrag von Orasa ()

Dieser Beitrag wurde von Aykut53 aus folgendem Grund gelöscht: konu dısı ().
  • Bu sene fenerbahçelilerin adaletten şikayet etmeye hiç hakları olmadığını düşünüyorum

forumda futbol konusu kapalıyken neler neler yaşandı. hiçbirini yazamadık buraya

galatasaray bu sene bileğinin hakkıyla şampiyon olacaktır

BORN IN WINTER

• kapalı kapılar ardından bileğinin hakkı çıkmıyor güle oynaya gol yiyenlerle kurulan kirli ittifaklara bileğinin hakkıyla deniyorsa bütün şampiyonluklar sizin olsun

• Yazdığımın arkasındayım karşı tezin varsa yazarsın yoksa dokunmadan geçersin gülücük atmak tahrik etmekle aynı şey tahrik oldum yazdım cevap gelirse ona göre yazmayada devam ederim

Adalet ile ilgili her takımın dem vurduğu pozisyonlar/penaltılar/kırmızı kartlar vardır, adaletle ilgili 4 büyük takımın eski oyuncularının kaçırdığı ya da rakip kalecilerinin tutamadıkları şutlar vardır, maçlara atanan hakemlerle alakalı adaletten de bahsedilen çok maç olmuştur.

Bunlar sadece Fenerbahçe’ye karşı olan şeyler değil.

• başkanınızın ve teknik direktörünüzün beceriksizliği ile gelen başarısızlıklar yüzünden galatasarayın başarısını iftiralar ile gölgeleyemezsiniz

Galatasaraya atılan en büyük iftira fetödür, ve fetö bittikten sonra kimin ne kadar şampiyon olduğu da ortadadır

• Bu sene fenerbahçelilerin adaletten şikayet etmeye hiç hakları olmadığını düşünüyorum

forumda futbol konusu kapalıyken neler neler yaşandı. hiçbirini yazamadık buraya

galatasaray bu sene bileğinin hakkıyla şampiyon olacaktır

Bence her takımın adaletten şikayet edecek onlarca pozisyonu vardır.

Bu sene, hakem atamalarıyla-hakem kararlarıyla-var’ın çağırdıkları ve çağırmadıklarıyla-tehditlerle-sahadan çekilmelerle-hakem dövmelerle-sahaya girip oyuncuları dövmelerle-arabistan süper kupa skandalıyla futboldan soğuduğumuz bir sene oldu.

• Adalet ile ilgili her takımın dem vurduğu pozisyonlar/penaltılar/kırmızı kartlar vardır, adaletle ilgili 4 büyük takımın eski oyuncularının kaçırdığı ya da rakip kalecilerinin tutamadıkları şutlar vardır, maçlara atanan hakemlerle alakalı adaletten de bahsedilen çok maç olmuştur.

Bunlar sadece Fenerbahçe’ye karşı olan şeyler değil.

gol yerken gülen kaleciler boş kaleye atmayan eski futbolcular yoksa ben senden muhtemelen 10 yaştan fazla büyüğüm senden iyi bilirim her sene adaletsizlikten bahsedilen birçok pozisyon olduğunu alenen yaptıklarınıza kılıf uydurma çabasından başka birşey yaptığınız yok yerden bitme ve tff başkanının kapalı kapılar ardında ne filmler çevirdikleri en son urfada otelde ortaya çıkmıştı bu ülkede sadece Galatasaray temiz gerisi kirli futbolcuları yurt dışına kaçan fenerbahçe kirliyi bırak pis

• başkanınızın ve teknik direktörünüzün beceriksizliği ile gelen başarısızlıklar yüzünden galatasarayın başarısını iftiralar ile gölgeleyemezsiniz

Galatasaraya atılan en büyük iftira fetödür, ve fetö bittikten sonra kimin ne kadar şampiyon olduğu da ortadadır

Bu yazdıklarına alıntılayıp gülmek istedim🤣🤣🤣

• gol yerken gülen kaleciler boş kaleye atmayan eski futbolcular yoksa ben senden muhtemelen 10 yaştan fazla büyüğüm senden iyi bilirim her sene adaletsizlikten bahsedilen birçok pozisyon olduğunu alenen yaptıklarınıza kılıf uydurma çabasından başka birşey yaptığınız yok yerden bitme ve tff başkanının kapalı kapılar ardında ne filmler çevirdikleri en son urfada otelde ortaya çıkmıştı bu ülkede sadece Galatasaray temiz gerisi kirli futbolcuları yurt dışına kaçan fenerbahçe kirliyi bırak pis

sizin anlattıklarınıza benim yaşım yetmez, kendinizce haklısınızdır da bir şey diyemem, hayırlı forumlar diliyorum hocam.